http://kariera.mk

Potoçari, falet namazi i 33 viktimave të gjenocidit në Srebrenicë

para 7 muajve - Gazeta e re

Banorët e mbijetuar të Srebrenicës, familjarët e të vrarëve, miqtë dhe fqinjtë, në duar bartën arkivolët e gjelbër me mbetjet mortore deri të varrezat ku viktimat e gjenocidit gjetën paqen pas 24 viteve....

Srebrenicë, sot falet namazi i xhenazes dhe varrosen 33 viktimat e gjenocidit

para 7 muajve - TV21

Në Qendrën Memoriale Potoçari të Bosnjë e Hercegovinës kanë mbërritur familjet e viktimave të gjenocidit të kryer në korrik të vitit 1995, të cilët sot do të marrin pjesë në faljen e namazit të xhenazes...

Srebrenicë, sot falet namazi i xhenazes dhe varrosen 33 viktimat e gjenocidit

para 7 muajve - Shenja

Në Qendrën Memoriale Potoçari të Bosnjë e Hercegovinës kanë mbërritur familjet e viktimave të gjenocidit të kryer në korrik të vitit 1995, të cilët sot do të marrin pjesë në faljen e namazit të xhenazes...

Srebrenicë, sot falet namazi i xhenazes dhe varrosen 33 viktimat e gjenocidit

para 7 muajve - Gazeta e re

Viktima më e re që do të varroset këtë vit në Potoçari është Osman Cvrk, i lindur në vitin 1979. Në Qendrën Memoriale Potoçari të Bosnjë e Hercegovinës kanë mbërritur familjet e viktimave të gjenocidit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK