http://kariera.mk

Çatia e restorantit mbyt 8 vjeçaren

para 7 muajve - RTV 21

6 të vdekur e qindra të lënduar nga moti i keq Një stuhi e fuqishme ka goditur zonën turistike greke të Halkidikit, duke shkaktuar vdekjen e së paku 6 personave, ndërsa rreth 120 të tjerë kanë mbetur të...

Shqetësuese: Nënat me fëmijë në krah kërkojnë ndihmë nga moti i keq

para 7 muajve - Alsat-M

Moti i keq që pothuajse shkatërroi gjithçka për rreth, njerëzit dhe nënat me fëmijët e tyre në krah kanë kërkuar ndihmë duke kërkuar vend për tu fshehur. Ambasada e Maqedonisë së Veriut në Greqi ka njoftuar...

7 turistë të vdekur nga stuhia ne Halkidiki

para 7 muajve - Respublica

Makina të kthyera përmbys, pemë të çrrënjosura, shtëpi e dyqane të shkatërruara, por edhe 7 të vdekur e mbi 100 të plagosur. Ky është bilanci tragjik i stuhisë vrastare që goditi plazhet e njohura të Halkidikisë...

Gjashtë të vdekur dhe shumë të lënduar është bilanci pas motit të keq mbrëmë në Greqi

para 7 muajve - Alsat-M

Gjashtë turistë kanë ndërruar jetë mbrëmë pas motit të keq që kaploi pjesën veriore të Greqisë, ndërsa më shumë se tridhjetë të tjerë kanë ngelur të plagosur, kanë konfirmuar autoritetet greke. Shefi i...

Shqetësuese: Nënat me fëmijë në krah kërkojnë ndihmë nga moti i keq

para 7 muajve - Tetova Sot

Moti i keq që pothuajse shkatërroi gjithçka për rreth, njerëzit dhe nënat me fëmijët e tyre në krah kanë kërkuar ndihmë duke kërkuar vend për tu fshehur. Ambasada e Maqedonisë së Veriut në Greqi ka njoftuar...

Greqi, 6 të vdekur dhe 120 të plagosur nga moti i keq

para 7 muajve - Top Channel

Gjashtë persona kanë humbur jetën dhe dhjetëra janë plagosur pas një stuhie të fuqishme që ka prekur zonën turistike të Halkidhikisë rreth 80 km në lindje të Selanikut. Pas një vale të motit të nxehtë...

Stuhia “gjunjëzon” Greqinë, 6 turistë të vdekur, 100 të plagosur/ VIDEO

para 7 muajve - Vizion Plus

6 turistë gjeten vdekjen si pasojë e motit të keq në Halkidiki. Stuhia goditi Greqinë qëndrore, perendimore dhe veriore natën e të mërkurës duke shkaktuar viktime dhe dëme të mëdha në infrastrukturë. Pasojat...

Stuhi vdekjeprurëse në Hallkidiki, humbin jetën 4 veta ndër ta 2 fëmijë

para 7 muajve - Antpress

Këto janë imazhet tronditëse të asaj që ndodhi në Halkidiki të Greqisë: katastrofë e shkaktar nga moti i keq që vrau gjashtë persona dhe plagosi njëqind të tjerë. Të vdekurit janë të gjithë turistë: Dy...

Shqetësuese: Nënat me fëmijë në krah kërkojnë ndihmë nga moti i keq

para 7 muajve - AlbPortali

Moti i keq që pothuajse shkatërroi gjithçka për rreth, njerëzit dhe nënat me fëmijët e tyre në krah kanë kërkuar ndihmë duke kërkuar vend për tu fshehur. Loading... Ambasada e Maqedonisë së Veriut në Greqi...

Greqi, 6 të vdekur dhe 120 të plagosur nga moti i keq

para 7 muajve - Ina

Gjashtë persona kanë humbur jetën dhe dhjetëra janë plagosur pas një stuhie të fuqishme që ka prekur zonën turistike të Halkidhikisë rreth 80 km në lindje të Selanikut. Pas një vale të motit të nxehtë...

6 të vdekur dhe 120 të plagosur nga moti i keq në Greqi

para 7 muajve - Koha.net

Gjashtë persona kanë humbur jetën dhe dhjetëra janë plagosur pas një stuhie të fuqishme që ka prekur zonën turistike të Halkidhikisë rreth 80 km në lindje të Selanikut. Pas një vale të motit të nxehtë...

Shqetësuese: Nënat me fëmijë në krah kërkojnë ndihmë nga moti i keq

para 7 muajve - Fakti Ditor

Moti i keq që pothuajse shkatërroi gjithçka për rreth, njerëzit dhe nënat me fëmijët e tyre në krah kanë kërkuar ndihmë duke kërkuar vend për tu fshehur. Ambasada e Maqedonisë së Veriut në Greqi ka njoftuar...

Greqi, 6 të vdekur dhe 120 të plagosur nga moti i keq

para 7 muajve - Koha Jone

Gjashtë persona kanë humbur jetën dhe dhjetëra janë plagosur pas një stuhie të fuqishme që ka prekur zonën turistike të Halkidhikisë rreth 80 km në lindje të Selanikut. Pas një vale të motit të nxehtë...

Greqi, 6 të vdekur dhe 120 të plagosur nga moti i keq

para 7 muajve - GazetaBlic

Gjashtë persona kanë humbur jetën dhe dhjetëra janë plagosur pas një stuhie të fuqishme që ka prekur zonën turistike të Halkidhikisë rreth 80 km në lindje të Selanikut, shkruan TCh, përcjell Gazeta Blic....

Greqi, 6 të vd.ekur dhe 120 të lënduar nga moti i keq

para 7 muajve - Tetova1

Gjashtë persona kanë h.umbur jetën dhe dhjetëra janë p.lagosur pas një stuhie të fuqishme që ka prekur zonën turistike të Halkidhikisë rreth 80 km në lindje të Selanikut. Pas një vale të motit të nxehtë...

Stuhi vdekjeprurëse në Halkidiki, humbin jetën 6 turistë, ndër ta 2 fëmijë

para 7 muajve - Albeu

Këto janë imazhet tronditëse të asaj që ndodhi në Halkidiki të Greqisë: katastrofë e shkaktar nga moti i keq që vrau gjashtë persona dhe plagosi njëqind të tjerë. Të vdekurit janë të gjithë turistë: Dy...

Greqi, 6 të vdekur dhe 120 të plagosur nga moti i keq

para 7 muajve - Fakti Ditor

Gjashtë persona kanë humbur jetën dhe dhjetëra janë plagosur pas një stuhie të fuqishme që ka prekur zonën turistike të Halkidhikisë rreth 80 km në lindje të Selanikut. Pas një vale të motit të nxehtë...

Humbin jetën 6 turistë nga një stuhi, ndër ta dy fëmijë

para 7 muajve - Albinfo

Si pasojë e një stuhie në Greqi, kanë humbur jetën gjashtë persona Këto janë imazhet tronditëse të asaj që ndodhi në Halkidiki të Greqisë, katastrofë e shkaktar nga moti i keq që vrau gjashtë persona dhe...

Moti katastrofal, gjashtë viktima dhe shumë të lënduar bilanci pas motit të keq mbrëmë në Greqi

para 7 muajve - InfoShqip

Gjashtë turistë kanë ndërruar jetë mbrëmë pas motit të keq që kaploi pjesën veriore të Greqisë, ndërsa më shumë se tridhjetë të tjerë kanë ngelur të plagosur, kanë konfirmuar autoritetet greke. Shefi i...

6 turistë të vdekur nga stuhia ne Halkidiki

para 7 muajve - Respublica

Makina të kthyera përmbys, pemë të çrrënjosura, shtëpi e dyqane të shkatërruara, por edhe 6 të vdekur e mbi 100 të plagosur. Ky është bilanci tragjik i stuhisë vrastare që goditi plazhet e njohura të Halkidikisë...

GREQI – Moti i keq shkakton vdekjen e gjashtë turistëve

para 7 muajve - 24 ore

Gjashtë turistë të huaj humbën jetën dhe 30 të tjerë u plagosën pas një stuhie që përfshiu veriun e gadishullit të Halkidhiqisë, njoftoi sot media ndërkombëtare. Ajo shtoi se stuhia kishte zgjatur rreth...

Gjashtë të vdekur dhe 120 të plagosur nga moti i keq në Greqi

para 7 muajve - Fakti Ditor

Gjashtë persona kanë humbur jetën dhe dhjetëra janë plagosur pas një stuhie të fuqishme që ka prekur zonën turistike të Halkidhikisë rreth 80 kilometra në lindje të Selanikut. Pas një vale të motit të...

Shkon në gjashtë të vdekur dhe shumë të lënduar bilanci pas motit të keq mbrëmë në Greqi

para 7 muajve - Fol

Gjashtë turistë kanë ndërruar jetë mbrëmë pas motit të keq që kaploi pjesën veriore të Greqisë, ndërsa më shumë se tridhjetë të tjerë kanë ngelur të plagosur, kanë konfirmuar autoritetet greke. Shefi i...

Greqi, 6 të vdekur dhe 120 të plagosur nga moti i keq

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Gjashtë persona kanë humbur jetën dhe dhjetëra janë plagosur pas një stuhie të fuqishme që ka prekur zonën turistike të Halkidhikisë rreth 80 km në lindje të Selanikut. Pas një vale të motit të nxehtë...

6 të vdekur dhe 120 të plagosur nga moti i keq në Greqi

para 7 muajve - Ekonomia Online

Gjashtë persona kanë humbur jetën dhe dhjetëra janë plagosur pas një stuhie të fuqishme që ka prekur zonën turistike të Halkidhikisë rreth 80 km në lindje të Selanikut. Pas një vale të motit të nxehtë...

Humbin jetën 6 turistë, ndër ta dy fëmijë nga një stuhi në Greqi

para 7 muajve - Gazeta Observer

Këto janë imazhet tronditëse të asaj që ndodhi në Halkidiki të Greqisë, katastrofë e shkaktar nga moti i keq që vrau gjashtë persona dhe plagosi njëqind të tjerë. Të vdekurit janë të gjithë turistë: Dy...

Pas stuhisë në Greqi humbin jetën 6 turistë, dy prej tyre janë fëmijë

para 7 muajve - Periskopi

Këto janë imazhet tronditëse të asaj që ndodhi në Halkidiki të Greqisë, katastrofë e shkaktar nga moti i keq që vrau gjashtë persona dhe plagosi njëqind të tjerë. Të vdekurit janë të gjithë turistë: Dy...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK