http://kariera.mk

Krimi i dyfishtë në familje tronditi Korçën

para 3 muajve - Kallxo

Kur pa policinë të afrohej në rrugicën ku jetonte në qendër të Korçës, Sefedin Zenellari, 71 vjeç, u ngjit në taracën e katit të dytë të shtëpisë së tij dhe qëlloi veten me pistoletë. Vetëvrasja zbardhi...

Tragjedia/3 të vdekur në familje,vdes vëllai i emigrantit që u vra

para 3 muajve - BalkanWeb

KORCE Ka ndërruar jetë edhe personi i tretë i ngjarjes së rëndë të ndodhur dy ditë më parë në Korçë. Gazetarja Lorena Kodra raporton për “Balkanweb” se ka ndërruar jetë vëllai i Novruz Nakos, i cili u...

Vazhdon tragjedia në Korçë, vdes vëllai i Gramoz Nakos që u vra 3 ditë më parë

para 3 muajve - Albeu

Tre ditë më parë një ngjarje e rëndë tronditi Korçën teksa Gramoz Nakos iu grabitën 13 mijë euro dhe më pas u vra prej kunatit të tij. Burimet bëjnë të ditur se Rasin Nako 59-vjeç ka humbur jetë pasi vuante...

Vdes edhe vëllai i emigrantit që u vra nga kunati në Korçë

para 3 muajve - Koha.net

Korçë, 11 korrik - Ka ndërruar jetë edhe personi i tretë i ngjarjes së rëndë të ndodhur dy ditë më parë në Korçë. Gazetarja Lorena Kodra raporton për “Balkanweb” se ka ndërruar jetë vëllai i Novruz Nakos,...

Thellohet tragjedia në Korçë, ndahet nga jeta vëllai i Gramoz Nakos

para 3 muajve - Shekulli

Mësohet se ka ndërruar jetë vëllai i Gramoz Nakos i cili u vra nga kunati i tij vetëm dy ditë më parë. Viktima është 59-vjeçari Rasim Nako, i cili vuante nga një sëmundje e rëndë. Vdekja e vëllait duket...

Korçë, u traumatizua nga vrasja e të vëllait, vdes 59-vjeçari

para 3 muajve - Koha Jone

Humb jetën vëllai i Gramoz Nakos në Korçë, i cili u vra tre ditë më parë nga kunati i tij. Burimet bëjnë të ditur se Rasin Nako 59-vjeç ka humbur jetë pasi vuante nga një sëmundje e rëndë, por edhe nga...

Vazhdon tragjedia në Korçë, vdes edhe vëllai i Gramoz Nakos që u vra 3 ditë më parë

para 3 muajve - Sot News

Tre ditë më parë një ngjarje e rëndë tronditi Korçën teksa Gramoz Nakos iu grabitën 13 mijë euro dhe më pas u vra prej kunatit të tij. Sipas burimeve i vëllai, Rasin Nako 59-vjeç ka humbur jetë ditën e...

Tragjedia në Korçë, u traumatizua nga vrasja e të vëllait, vdes 59-vjeçari

para 3 muajve - Standard

Humb jetën vëllai i Gramoz Nakos në Korçë, i cili u vra tre ditë më parë nga kunati i tij. Burimet bëjnë të ditur se Rasin Nako 59-vjeç ka humbur jetë pasi vuante nga një sëmundje e rëndë, por edhe nga...

Nuk është grabitja, një lidhje intime solli tragjedinë me dy viktima në Korçë

para 3 muajve - Albeu

Ngjarja e rëndë me dy viktima në Korçë duket se nuk ka patur shkak grabitjen, por një lidhje të dyshuar jashtëmartesore. Gramoz Nako dhe kunati i tij Serefedin Zenellari mësohet të jenë konfliktuar për...

71-vjeçari vret burrin e motrës pasi e grabiti dhe më pas veten

para 3 muajve - Shekulli

Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së hënës, në lagjen nr. 7 në Korçë. Viktima Gramoz Nako sapo ishte kthyer nga SHBA me bashkëshorten. Autori vrau veten dje në mëngjes, kur policia kërkoi shoqërimin...

Vrau kunatin dhe më pas veten, dyshonte se kishte lidhje intime me ish-gruan

para 3 muajve - GazetaBlic

Një histori sentimentale duket se është bërë sebepi i ngjarjes me dy viktima në Korçë. Gramoz Nako dhe kunati i tij Serefedin Zenellari mësohet të jenë konfliktuar për një histori intime, pasi dyshonte...

Zbulohet motivi, vrau kunatin dhe më pas veten, dyshonte se kishte lidhje intime me ish-gruan

para 3 muajve - Albeu

Korçë-Një histori sentimentale duket se është bërë sebepi i ngjarjes me dy viktima në Korçë. Gramoz Nakodhe kunati i tij Serefedin Zenellari mësohet të jenë konfliktuar për një histori intime, pasi dyshonte...

Vrau kunatin dhe më pas veten, zbulohet motivi i vrasjes në Korçë dhe nuk ishin 13 mijë eurot

para 3 muajve - Sot News

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja në Korçë. Pavarësisht se u fol për një grabitje, është zbuluar se motivi i krimit ishte një histori sentimentale. Sipas burimeve nga policia e Korçës, Gramoz Nako...

Rëndohet bilanci i ngjarjes në Korçës, familja Nako sërish në zi

para 3 muajve - LajmiFundit

KORÇË- Zi në familjen Nako. Dy ditë pasi iu vra vëllai nga kunati, ka ndërruar jetë edhe Rasim Nako. Viktima është 59-vjeçari Rasim Nako. Ai vuante nga një sëmundje e rëndë, ndërsa nuk përjashtohet mundësia...

Rëndohet bilanci i ngjarjes së Korçës, vdes një person i tretë

para 3 muajve - Arbresh

Krimi i rëndë që tronditi Korçën dy ditë më parë, ka sjellë edhe një tjetër viktimë. Mësohet se ka ndërruar jetë vëllai i 57 vjeçarit, Gëzim Nako, që u vra në banesë nga kunati 59-vjeçari, Rasim Nako vuante...

Vazhdon tragjedia në Korçë, vdes edhe vëllai i Gramoz Nakos që u vra 3 ditë më parë

para 3 muajve - Fakti Ditor

Tre ditë më parë një ngjarje e rëndë tronditi Korçën teksa Gramoz Nakos iu grabitën 13 mijë euro dhe më pas u vra prej kunatit të tij. Sipas burimeve i vëllai, Rasin Nako 59-vjeç ka humbur jetë ditën e...

E rëndë në Korçë, u traumatizua nga vrasja e të vëllait, vdes 59-vjeçari

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Humb jetën vëllai i Gramoz Nakos në Korçë, i cili u vra tre ditë më parë nga kunati i tij. Burimet bëjnë të ditur se Rasin Nako 59-vjeç ka humbur jetë pasi vuante nga një sëmundje e rëndë, por edhe nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK