http://kariera.mk

Ka vdekur aktorja e njohur shqiptare

para 3 muajve - Insajderi

Lajmin e ka bërë të ditur, aktorja Zamira Kita në një status në Facebook. “Lamtumire, e mira, e talentuara, e bukura, Valentina Caci! Rolet e shumta te realizuara prej saj, do te ngelen gjithmone ne kujtesen...

Arti shqiptar në zi, ndahet nga jeta aktorja e mirënjohur

para 3 muajve - Vizion Plus

Ndahet nga jeta në moshën 83-vjeçare aktorja e mirënjohur shqiptare, Valentina Caci. Lajmin për ndarjen nga jeta të aktores Valentina Caci e ka bërë të ditur ne mediat sociale aktorja, Zamira Kita, e cila shkruan...

Arti në zi/ Vetëm pak orë më parë ndërroi jetë, ja kush është aktorja e njohur shqiptare

para 3 muajve - Koha Jone

Vetëm pak ortë më parë është njoftuar se  ka ndërruar jetë aktorja e mirënjohur shqiptare  Valentina Caci. Ende nuk janë mësuar zyrtarisht shkaqet, edhe pse është përfolur kohët e fundit se aktorja ishte...

Ndahet nga jeta në moshën 83-vjeçare aktorja e njohur shqiptare

para 3 muajve - Blitz

Ndahet nga jeta në moshën 83-vjeçare aktorja e njohur shqiptare, Valentina Caci. Lajmin e ka bërë të ditur një tjetër aktor njohur nga Korça, Zamira Kita, nëpërmjet një publikimi në profilin personal të...

Arti shqiptar në zi/ Vdes aktorja e njohur shqiptare

para 3 muajve - Koha Jone

Një lajm i hidhur ka mbërritur vetëm pak orë më parë. Aktorja e njohur shqiptare Valentina Caci ka ndërruar jetë. Lajmin e ka bërë të ditur një tjetër aktor njohur nga Korça, Zamira Kita, nëpërmjet një...

Arti shqiptar në zi, ndërron jetë aktorja e dashur (FOTO LAJM)

para 3 muajve - Albeu

Ka ndërruar jetë aktorja e njohur shqiptare Valentina Caci . Lajmin e bën të ditur Zamira Kita në në një postim në Facebook në të cilin shprehet se kujtimi i saj dhe rolet në filma do të jenë të paharruara....

Arti shqiptar në zi! Ndërron jetë aktorja shumë e dashur për shqiptarët

para 3 muajve - Sot News

Ka ndërruar jetë aktorja e njohur shqiptare Valentina Caci. Lajmin e bën të ditur Zamira Kita në në një postim në Facebook në të cilin shprehet se kujtimi i saj dhe rolet në filma do të jenë të paharruara....

Ndahet nga jeta aktorja shqiptare, Valentina Caci

para 3 muajve - Gazeta e re

Është ndarë nga jeta aktorja e njohur e kinematografisë shqiptare, Valentina Caci. Lajmin e ka bërë të ditur, aktorja Zamira Kita në një status në Facebook. “Lamtumire, e mira, e talentuara, e bukura,...

​Ndahet nga jeta aktorja shqiptare, Valentina Caci

para 3 muajve - KosovaPress

Lajmin e ka bërë të ditur, aktorja Zamira Kita në një status në Facebook. "Lamtumire, e mira, e talentuara, e bukura, Valentina Caci! Rolet e shumta te realizuara prej saj, do te ngelen gjithmone ne kujtesen...

Arti shqiptar në zi/ Vdes aktorja e njohur shqiptare

para 3 muajve - Lexo

Një lajm i hidhur ka mbërritur vetëm pak orë më parë. Aktorja e njohur shqiptare Valentina Caci ka ndërruar jetë. Lajmin e ka bërë të ditur një tjetër aktor njohur nga Korça, Zamira Kita, nëpërmjet një...

Ndahet nga jeta aktorja e njohur shqiptare

para 3 muajve - Arbresh

Është ndarë nga jeta në moshën 83 vjeçare aktorja shqiptare Valentina Caci. Lajmin për humbjen e saj e ka bërë publik aktorja Zamira Kita, e cila i ka shprehur ngushëllimet e saj për familjen e aktores...

Arti në zi, ndërron jetë aktorja e njohur shqiptare

para 3 muajve - LajmiFundit

Vetëm pak orë më parë është njoftuar se  ka ndërruar jetë aktorja e mirënjohur shqiptare  Valentina Caci. Ende nuk janë mësuar zyrtarisht shkaqet, edhe pse është përfolur kohët e fundit se aktorja ishte...

Arti shqiptar në zi/ Shuhet aktorja e njohur shqiptare

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Një lajm i hidhur ka mbërritur vetëm pak orë më parë. Aktorja e njohur shqiptare Valentina Caci ka ndërruar jetë. Lajmin e ka bërë të ditur një tjetër aktor njohur nga Korça, Zamira Kita, nëpërmjet një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK