http://kariera.mk

HISTORI/ Si u bë Hollanda “frikacakja kokëulur” përballë Srebrenicës

para 3 muajve - Ina

Pak ditë para se të shënohej 20-vjetori i përkujtimit të masakrës së Srebrenicës, ish-ambasadori boshnjak në OKB i bëri një pyetje pikante qeverisë holandeze, duke u thënë se nëse tashmë e kanë kuptuar...

Historia, si u bë Hollanda “frikacakja kokëulur” përballë Srebrenicës

para 3 muajve - InfoShqip

Pak ditë para se të shënohej 20-vjetori i përkujtimit të masakrës së Srebrenicës, ish-ambasadori boshnjak në OKB i bëri një pyetje pikante qeverisë holandeze, duke u thënë se nëse tashmë e kanë kuptuar...

Historia, si u bë Hollanda “frikacakja kokëulur” përballë Srebrenicës

para 3 muajve - InfoShqip

Pak ditë para se të shënohej 20-vjetori i përkujtimit të ngjarjeve të Srebrenicës, ish-ambasadori boshnjak në OKB i bëri një pyetje pikante qeverisë holandeze, duke u thënë se nëse tashmë e kanë kuptuar...

Maloku: Srebrenica duhet të rëndojë mbi ndërgjegjen serbe

para 3 muajve - Koha.net

Sociologu Fadil Maloku, ka thënë se Srebrenica duhet të rëndojë në ndërgjegjen serbe, teksa ka kujtuar se aty “nga çetnikët serbë për një javë, (11 korrik -18 korrik 1995) janë masakruar 8372 boshnjakë...

“Srebrenica të rëndojë në ndërgjegjien serbe, sikurse Aushvici që ka rënduar në atë gjermane”

para 3 muajve - RTV 21

24 vjet nga masakra e Srebrenicës Në 24 vjetorin e masakrës së Srebrenicës, profesori dhe sociologu universitar, Fadil Maloku përmes një shkrimi u shpreh se Srebrenica duhet të rëndojë në ndërgjegjien...

Si u bë Holanda “frikacakja kokë ulur” përballë Srebrenicës

para 3 muajve - Gazeta Tema

Pak ditë para se të shënohej 20-vjetori i përkujtimit të masakrës së Srebrenicës, ish-ambasadori boshnjak në OKB i bëri një pyetje pikante qeverisë holandeze, duke u thënë se nëse tashmë e kanë kuptuar...

Srebrenica duhet të rëndojë në ndërgjegjën serbe, njëjtë sikurse Aushvici që rëndoi në atë gjermane

para 3 muajve - OraInfo

1.Në Srebrenicë nga çetnikët serb për një javë, (11 korrik -18 korrik 1995) janë masakruar 8372 boshnjakë (nga mosha 14-84 vjeçare) musliman të dorëzuar, të zënë peng, të zënë robër…!!! 2.Mediet dhe shumē...

HISTORI/ Si u bë Hollanda “frikacakja kokëulur” përballë Srebrenicës

para 3 muajve - Gazeta e re

Pak ditë para se të shënohej 20-vjetori i përkujtimit të masakrës së Srebrenicës, ish-ambasadori boshnjak në OKB i bëri një pyetje pikante qeverisë holandeze, duke u thënë se nëse tashmë e kanë kuptuar...

HISTORI/ Si u bë Hollanda “frikacakja kokëulur” përballë Srebrenicës

para 3 muajve - Te Sheshi

Pak ditë para se të shënohej 20-vjetori i përkujtimit të masakrës së Srebrenicës, ish-ambasadori boshnjak në OKB i bëri një pyetje pikante qeverisë holandeze, duke u thënë se nëse tashmë e kanë kuptuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK