http://kariera.mk

Rama në fabrikën e prodhimit të barnave: Bashkëpunim për të garantuar edhe betejën për sigurinë ushqimore

para 6 muajve - Medial

TIRANË, 11 korrik/MEDIAL/ Kryeministri Edi Rama vizitoi sot një nga fabrikat më të reja të prodhimit të barnave, “Noval”, që garanton standardet më të larta të prodhimit të medikamenteve, një investim...

Fabrikë e re për barnat/ Përfundon ndërtimi në Shqipëri i “Noval”

para 6 muajve - Top Channel

Me një investim prej 20 milionë eurosh ka nisur punën një fabrikë e re e prodhimit të barnave, e quajtur “Noval”, e cila u vizitua nga kryeministri Edi Rama. “Investimi ka 6 vjet që ka filluar. Tani është...

Rama inspekton fabrikën e re për barnat: Mundësi e mirë për bashkëpunim me AKU

para 6 muajve - Lexo

Me një investim prej 20 milionë eurosh ka nisur punën një fabrikë e re e prodhimit të barnave, e quajtur “Noval”, e cila u vizitua nga kryeministri Edi Rama. “Investimi ka 6 vjet që ka filluar. Tani është...

Fabrikë e re për barnat/ Përfundon ndërtimi në Shqipëri i “Noval”

para 6 muajve - 24 ore

Me një investim prej 20 milionë eurosh ka nisur punën një fabrikë e re e prodhimit të barnave, e quajtur “Noval”, e cila u vizitua nga kryeministri Edi Rama. “Investimi ka 6 vjet që ka filluar. Tani është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK