http://kariera.mk

Google Translate bënë përkthimin me anë të kamerës

para 3 muajve - Insajderi

Google ka bërë të mundur që përkthimi të mund të ndodhë në më shumë se 80 gjuhë. Nga kjo risi do të përfitojnë turistët që udhëtojnë në shtete ku nuk e dinë gjuhën që flitet. Google përkthen vetëm imazhe...

Google Translate tani përkthen automatikisht me anë të kamerës

para 3 muajve - Arbresh

Që nga sot, me kamerën e juaj mund të përktheni automatikisht. Këtë mund të beni thjesht duke drejtuar kamerën tek ndonjë fletë apo shenjë që dëshironi të e përktheni në ndonjë gjuhë tjetër. Google ka...

Google Translate tani përkthen automatikisht me anë të kamerës

para 3 muajve - Aktuale

Që nga sot, me kamerën e juaj mund të përktheni automatikisht. Këtë mund të beni thjesht duke drejtuar kamerën tek ndonjë fletë apo shenjë që dëshironi të e përktheni në ndonjë gjuhë tjetër. Google ka...

Google Translate tani përkthen automatikisht me anë të kamerës

para 3 muajve - Gazeta Observer

Që nga sot, me kamerën e juaj mund të përktheni automatikisht. Këtë mund të beni thjesht duke drejtuar kamerën tek ndonjë fletë apo shenjë që dëshironi të e përktheni në ndonjë gjuhë tjetër. Google ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK