http://kariera.mk

Gomat e së ardhmes pa ajër?

më 7.2019 - Insajderi

Kontrollimi i presionit të gomave para nisjes për pushime së shpejti do të jetë një nostalgji. “Michelin” dhe “General Motors” (GM) kanë bashkuar forcat për të sjellë gomën e parë pa ajër në treg deri...

Gomat e së ardhmes pa ajër

më 7.2019 - Alsat-M

Kontrollimi i presionit të gomave para nisjes për pushime së shpejti do të jetë një nostalgji. ”Michelin” dhe ”General Motors” (GM) kanë bashkuar forcat për të sjellë gomën e parë pa ajër në treg deri...

Gomat e së ardhmes pa ajër?

më 7.2019 - Flaka

Kontrollimi i presionit të gomave para nisjes për pushime së shpejti do të jetë një nostalgji. ”Michelin” dhe ”General Motors” (GM) kanë bashkuar forcat për të sjellë gomën e parë pa ajër në treg deri...

Gomat në të ardhmen do të jenë pa ajër

më 7.2019 - Arbresh

Kontrollimi i presionit të gomave para nisjes për pushime së shpejti do të jetë një nostalgji. ”Michelin” dhe ”General Motors” (GM) kanë bashkuar forcat për të sjellë gomën e parë pa ajër në treg deri...

Gomat e së ardhmes pa ajër?

më 7.2019 - Koha Jone

Kontrollimi i presionit të gomave para nisjes për pushime së shpejti do të jetë një nostalgji ”Michelin” dhe ”General Motors” (GM) kanë bashkuar forcat për të sjellë gomën e parë pa ajër në treg deri në...

Gomat e së ardhmes pa ajër?

më 7.2019 - BalkanWeb

Kontrollimi i presionit të gomave para nisjes për pushime së shpejti do të jetë një nostalgji. ”Michelin” dhe ”General Motors” (GM) kanë bashkuar forcat për të sjellë gomën e parë pa ajër në treg deri...

Gomat e së ardhmes pa ajër?

më 7.2019 - KosovaPress

”Michelin” dhe ”General Motors” (GM) kanë bashkuar forcat për të sjellë gomën e parë pa ajër në treg deri në vitin 2024. Të quajtura “Unique Punctureproof Tire System” (UPTIS) ato do të kenë një strukturë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK