http://kariera.mk

Modelet e para të iPhone me ekran të plotë priten më 2021

para 4 muajve - Flaka

Analisti i njohur Ming-Chi Kuo ka zbuluar se modelet e iPhone për vitin 2020 do të kenë më pak modul TrueDepth, i cili do të lejojë shkurtime dukshëm më të ulëta në ekran. Kuo thekson se telefonat do të...

Modelet e para të iPhone me ekran të plotë priten më 2021

para 4 muajve - Periskopi

Analisti i njohur Ming-Chi Kuo ka zbuluar se modelet e iPhone për vitin 2020 do të kenë më pak modul TrueDepth, i cili do të lejojë shkurtime dukshëm më të ulëta në ekran. Kuo thekson se telefonat do të...

Modelet e para të iPhone me ekran të plotë priten më 2021

para 4 muajve - KosovaPress

Kuo thekson se telefonat do të vijnë me module më të vogla për kamerën e pasme, të cilat gjithashtu do të reduktojnë madhësinë e përgjithshme të nivelit. Përveç kësaj, ai parashikon gjithashtu që Apple...

Apple do të kaloj plotësisht në OLED për iPhone 2020, sjell edhe 5G

para 4 muajve - Zhurnal

Për momentin, formacioni i iPhone përbëhet nga iPhone XS, XS Max dhe iPhone XR, dy ish-modelet e para me teknologji të ekranit OLED, ndërsa i fundit përdor LCD. Ka pasur raporte që Apple në fund të fundit...

Analisti parashikon që Apple do të sjell 4 iPhone në 2020, 3 me 5G dhe 1 të lirë

para 4 muajve - Gazeta Observer

J.P. Morgan Chase parashikon që Apple do të thyejë ciklin e tre iPhone-ëve në vitin 2020 duke futur një total prej 4 pajisjeve, nga të cilat 3 do të jenë premium dhe 1 do të jetë variant buxhetor. Të tri...

Apple do të kalojë plotësisht në OLED për iPhone 2020, sjell edhe 5G

para 4 muajve - Aktuale

Për momentin, formacioni i iPhone përbëhet nga iPhone XS, XS Max dhe iPhone XR, dy ish-modelet e para me teknologji të ekranit OLED, ndërsa i fundit përdor LCD. Ka pasur raporte që Apple në fund të fundit...

Apple do të kaloj plotësisht në OLED për iPhone 2020, sjell edhe 5G

para 4 muajve - Arbresh

Për momentin, formacioni i iPhone përbëhet nga iPhone XS, XS Max dhe iPhone XR, dy ish-modelet e para me teknologji të ekranit OLED, ndërsa i fundit përdor LCD. Ka pasur raporte që Apple në fund të fundit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK