http://kariera.mk

Europol zbarkon në Shqipëri

para 3 muajve - Zhurnal

Shqipëria bëhet vendi i parë në rajon ku Europol do të ketë një zyrë të tij. Finalizimi i kësaj pune të gjatë, është përshëndetur edhe nga ish-ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, i cili e konsideron si...

Europol zyrtarisht në Shqipëri, Xhafaj: Mundësi e mirë për çeljen e negociatave

para 3 muajve - GazetaBlic

Shqipëria bëhet vendi i parë në rajon ku Europol do të ketë një zyrë të tij. Finalizimi i kësaj pune të gjatë, është përshëndetur edhe nga ish-ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, i cili e konsideron si...

Europol në Tiranë, Xhafaj: Mundësi e mirë për çeljen e negociatave

para 3 muajve - Vizion Plus

Vendosja e zyrës së Europol në Shqipëri është përshëndetur edhe nga ish-ministri Brendshëm, Fatmir Xhafaj. Në një postim në Twitter, Xhafaj teksa e cilëson si një lajm pozitiv shprehet se një gjë e tillë...

Europol në Shqipëri, Xhafaj: Mundësi e mirë për çeljen e negociatave

para 3 muajve - Opinion

Shqipëria është bërë vendi i parë në rajon ku Europol do të ketë një zyrë të tij. Në lidhje me ardhjen e Europol në Shqipëri ka reaguar ish-ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj. Përmes një postimi në “Facebook”,...

Europol në Tiranë, Xhafaj: Pas negociatave intensive vitin e kaluar

para 3 muajve - BalkanWeb

Shqipëria bëhet vendi i parë në rajon ku Europol do të ketë një zyrë të tij. Finalizimi i kësaj pune të gjatë, është përshëndetur edhe nga ish-ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, i cili e konsideron si...

Zyra e Europol në Shqipëri/ Lamallari: Rrit besimin e vendeve partnere të BE-së

para 3 muajve - Medial

TIRANË, 11 korrik/MEDIAL/- Zv.ministri i Brendshëm, Besfort Lamallari, deklaroi sot se hapja e zyrës së Europol në Tiranë, është një lajm shumë i mirë në rritje të mbështetjes së Shqipërisë nga vendet...

Europol në Shqipëri, Xhafaj: Mundësi për çeljen e negociatave

para 3 muajve - Koha Jone

Fatmir Xhafaj Shqipëria bëhet vendi i parë në rajon ku Europol do të ketë një zyrë të tij. Ish-ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj, e konsideron si një lajm tejet pozitiv. Përmes një postimi në rrjetin...

Europol zyrtarisht në Shqipëri

para 3 muajve - Epoka e Re

Shqipëria bëhet vendi i parë në rajon ku Europol do të ketë një zyrë të tij. Finalizimi i kësaj pune të gjatë, është përshëndetur edhe nga ish-ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, i cili e konsideron si...

Europol zyrtarisht në Shqipër

para 3 muajve - Epoka e Re

Shqipëria bëhet vendi i parë në rajon ku Europol do të ketë një zyrë të tij. Finalizimi i kësaj pune të gjatë, është përshëndetur edhe nga ish-ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, i cili e konsideron si...

Strazimiri: Europoli në Tiranë, sepse krimi po kontrollon gjithçka, që nga Policia te qeveria

para 3 muajve - Koha.mk

Ish-deputeti demokrat Gent Strazimiri zbardh qëllimin e projektit të hapjes së zyrës së Europolit në Tiranë. Përmes një reagimi në rrjetet sociale, ish-zv. Ministri i Brendshëm thekson se shërbimet e sigurisë...

Europol zyrtarisht në Shqipëri, reagon Xhafaj: Proces i realizuar me sukses përmes negociatash intensive, mundësi e mirë për çeljen e negociatave

para 3 muajve - Gazeta Tema

Shqipëria bëhet vendi i parë në rajon ku Europol do të ketë një zyrë të tij.  Finalizimi i kësaj pune të gjatë, është përshëndetur edhe nga ish- ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, i cili e konsideron...

Hapet zyra e Europolit në Tiranë, e dyta pas Uashingonit

para 3 muajve - AlbPortali

Në Tiranë u hap ditën e sotme zyra ndërlidhëse e Europolit në Tiranë, e vetmja në Ballkanin Perëndimor dhe e dyta jashtë BE-së, pas Uashingonit. Të pranishëm në inagurimin e saj ishin Ministri i Brendshëm,...

Hapet zyra e Europolit në Tiranë, e dyta pas Uashingonit

para 3 muajve - Fakti Ditor

Në Tiranë u hap ditën e sotme zyra ndërlidhëse e Europolit në Tiranë, e vetmja në Ballkanin Perëndimor dhe e dyta jashtë BE-së, pas Uashingonit. Të pranishëm në inagurimin e saj ishin Ministri i Brendshëm,...

“Lajm shumë i mirë”, Fatmir Xhafaj paralajmëron ndryshimin e madh në Shqipëri

para 3 muajve - Sot News

Shqipëria bëhet vendi i parë në rajon ku Europol do të ketë një zyrë të tij.  Finalizimi i kësaj pune të gjatë, është përshëndetur edhe nga ish- ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, i cili e konsideron...

Europol zyrtarisht në Shqipëri, reagon Xhafaj: Proces i realizuar me sukses përmes negociatash intensive, mundësi e mirë për çeljen e negociatave

para 3 muajve - Gazeta Tema

Shqipëria bëhet vendi i parë në rajon ku Europol do të ketë një zyrë të tij.  Finalizimi i kësaj pune të gjatë, është përshëndetur edhe nga ish- ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, i cili e konsideron...

Europol zyrtarisht në Shqipëri, Xhafaj: Mundësi e mirë për çeljen e negociatave

para 3 muajve - Arbresh

Shqipëria bëhet vendi i parë në rajon ku Europol do të ketë një zyrë të tij. Finalizimi i kësaj pune të gjatë, është përshëndetur edhe nga ish-ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, i cili e konsideron si...

Zyra e Europol në Shqipër/ Lamallari: Rrit besimin e vendeve partnere të BE-së

para 3 muajve - Medial

TIRANË, 11 korrik/MEDIAL/- Zv.ministri i Brendshëm, Besfort Lamallari, deklaroi sot se hapja e zyrës së Europol në Tiranë, është një lajm shumë i mirë në rritje të mbështetjes së Shqipërisë nga vendet...

​Europol zyrtarisht në Shqipëri, Xhafaj: Mundësi e mirë për çeljen e negociatave

para 3 muajve - KosovaPress

Finalizimi i kësaj pune të gjatë, është përshëndetur edhe nga ish-ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, i cili e konsideron si një lajm tejet pozitiv. Përmes një postimi në rrjetin social Twitter, deputeti...

Zyrat e EUROPOL në Shqipëri, Lamallari: Më afër BE-së

para 3 muajve - Koha Jone

I ftuar në Report Tv, zv.ministri i Brendshëm, Besfort Lamallari ka komentuar lëvizjen më të fundit të EUROPOL. Këta të fundit kanë hedhur një hap më shumë bashkëpunimi me Shqipërinë duke hapur zyrën e...

Hapet zyra e Europolit në Tiranë, e dyta pas Uashingonit

para 3 muajve - InfoShqip

Në Tiranë u hap ditën e sotme zyra ndërlidhëse e Europolit në Tiranë, e vetmja në Ballkanin Perëndimor dhe e dyta jashtë BE-së, pas Uashingonit. Të pranishëm në inagurimin e saj ishin Ministri i Brendshëm,...

Zyrat e EUROPOL në Shqipëri, zv.ministri i Brendshëm jep lajmin e mirë

para 3 muajve - Sot News

Zv.ministri i Brendshëm, Besfort Lamallari ka komentuar lëvizjen më të fundit të EUROPOL. Këta të fundit kanë hedhur një hap më shumë bashkëpunimi me Shqipërinë duke hapur zyrën e saj në vendin tonë. Sipas...

Hapet zyra e Europolit në Tiranë, e dyta pas Uashingonit

para 3 muajve - Ina

Në Tiranë u hap ditën e sotme zyra ndërlidhëse e Europolit në Tiranë, e vetmja në Ballkanin Perëndimor dhe e dyta jashtë BE-së, pas Uashingonit. Të pranishëm në inagurimin e saj ishin Ministri i Brendshëm,...

Hapet zyra e Europolit në Tiranë, e dyta pas Uashingonit. Soreca i jep lajmin e mirë Lleshajt e Veliut: Kjo tregon se BE...

para 3 muajve - Sot News

Në Tiranë u hap ditën e sotme zyra ndërlidhëse e Europolit në Tiranë, e vetmja në Ballkanin Perëndimor dhe e dyta jashtë BE-së, pas Uashingonit. Të pranishëm në inagurimin e saj ishin Ministri i Brendshëm,...

Shkaku i grupeve kriminale, EUROPOL hap zyrën në Shqipëri

para 3 muajve - Insajderi

Zbulimi i disa grupeve kriminale shqiptare që kanë baza në Europë, por sidomos paratë vijnë dhe i pastrojnë në Shqipëri, ka bërë që EUROPOL të hapë zyrën e tij në Shqipëri. EUROPOL do të ketë një oficer...

EUROPOL hap zyrë në Tiranë/Lleshaj: Intensifikohet më tej bashkëpunimi midis BE dhe Shqipërisë

para 3 muajve - Vizion Plus

Hapët në Tiranë Zyra Ndërlidhëse e EUROPOL-it. Një oficer do të punojë në një zyrë të posaçme në Policinë e Shtetit, për të intensifikuar bashkëpunimin. Në ceremoninë për hapjen e zyrës mori pjesë Ministri...

Europol mbërrin në Tiranë; Hapen zyra për bashkëpunimin kundër krimit

para 3 muajve - Lajm

Të enjten u bë edhe ceremonia e hapjes së zyrës së oficerit ndërlidhës së Europolit në Drejtorinë e përgjithshme të Policisë së Shtetit. Të pranishëm ishin Drejtoresha Ekzekutive e Europol, Catherinë de...

Zyra e EUROPOL në Tiranë, Lleshaj: Intensifikohet bashkëpunimi BE-Shqipëri

para 3 muajve - Zhurnal

Tiranë, 11 korrik – Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj deklaroi sot se, hapja e Zyrës Ndërlidhëse të EUROPOL-it në Tiranë, e para në rajon, do të intensifikojë më tej bashkëpunimin midis shteteve anëtare...

Zyra e EUROPOL në Tiranë, Lleshaj: Intensifikohet bashkëpunimi BE-Shqipëri

para 3 muajve - Top Channel

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj deklaroi sot se, hapja e Zyrës Ndërlidhëse të EUROPOL-it në Tiranë, e para në rajon, do të intensifikojë më tej bashkëpunimin midis shteteve anëtare të BE-së dhe Shqipërisë...

Strazimiri: E vërteta e hidhur që fshihet pas zyrës së Europolit

para 3 muajve - BalkanWeb

Ish-deputeti i PD-së, Gent Strazimir ka reaguar përmes një postimi në facebook, lidhur me deklaratat e ministrit te brendshëm Sander Lleshaj. “Me demek, meqenëse “D.E.A.” amerikane ka hapur zyrë permanente...

Ministri dhe ambasadori i BE prezantuan zyrën e EUROPOL në Tiranë, PD-ja nis sulmet: Edhe amerikanët e hapën, por...

para 3 muajve - Sot News

Ish deputeti i PD-së, Gent Strazimiri ka reguar pasi Policia e Shtetit prezantoi zyrën e re të Europol në Shqipëri. Në një status në rrjetet sociale, Strazimir shkruan se fakti që Amerika ka edhe një zyrë...

Ish-deputeti: Europoli në Tiranë, sepse krimi po kontrollon gjithçka, që nga Policia te qeveria…

para 3 muajve - Standard

Ish-deputeti demokrat Gent Strazimiri zbardh qëllimin e projektit të hapjes së zyrës së Europolit në Tiranë. Përmes një reagimi në rrjetet sociale, ish-zv. Ministri i Brendshëm thekson se shërbimet e sigurisë...

Strazimiri: Europoli në Tiranë, sepse krimi po kontrollon gjithçka, që nga Policia te qeveria

para 3 muajve - Koha Jone

Ish-deputeti demokrat Gent Strazimiri zbardh qëllimin e projektit të hapjes së zyrës së Europolit në Tiranë. Përmes një reagimi në rrjetet sociale, ish-zv. Ministri i Brendshëm thekson se shërbimet e sigurisë...

Zyra e EUROPOL në Tiranë, Lleshaj: Intensifikohet bashkëpunimi BE-Shqipëri

para 3 muajve - Gazeta Tema

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj deklaroi sot se, hapja e Zyrës Ndërlidhëse të EUROPOL-it në Tiranë, e para në rajon, do të intensifikojë më tej bashkëpunimin midis shteteve anëtare të BE-së dhe Shqipërisë...

Zyra e EUROPOL në Tiranë, Lleshaj: Intensifikohet bashkëpunimi BE-Shqipëri

para 3 muajve - 24 ore

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj deklaroi sot se, hapja e Zyrës Ndërlidhëse të EUROPOL-it në Tiranë, e para në rajon, do të intensifikojë më tej bashkëpunimin midis shteteve anëtare të BE-së dhe Shqipërisë...

EUROPOL me zyrë në Shqipëri

para 3 muajve - Opinion

Në Tiranë është hapur Zyra Ndërlidhëse e EUROPOL-it. Një oficer do të punojë në një zyrë të posaçme në Policinë e Shtetit, për të intensifikuar bashkëpunimin. Në ceremoninë për hapjen e zyrës mori pjesë...

EUROPOL hap zyrën në Tiranë, Lleshaj: Integrim “de facto” në BE

para 3 muajve - BalkanWeb

Nga sot EUROPOL do të ketë një zyrë në Tiranë, duke bërë që një oficer i Europol të jetë si ndërlidhës në Policinë e Shtetit. Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj në ceremoninë e hapjes së kësaj zyre vlerësoi...

Zhvillimi i rëndësishëm në Tiranë, flet ministri Lleshaj: Shqipëria është integruar “de facto” në BE

para 3 muajve - Sot News

Nga sot EUROPOL do të ketë një zyrë në Tiranë, duke bërë që një oficer i Europol të jetë si ndërlidhës në Policinë e Shtetit. Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj në ceremoninë e hapjes së kësaj zyre vlerësoi...

Nga sot Europol në Tiranë, Veliu: Bashkëpunim për të luftuar krimin

para 3 muajve - BalkanWeb

Nga dita e sotme, një oficer i Europol do të jetë në Policinë e Shtetit. Kreu i policisë shqiptare, Ardi Veliu, tha se hapet sot zyra e oficerit ndërlidhës të Europol, duke shtuar se pa bashkëpunim me...

Çfarë ndodhi sot në Tiranë? Reagon ambasadori Soreca: Ky bashkëpunim është një hap drejt BE!

para 3 muajve - Sot News

Sot është hapur zyra e oficerit ndërlidhës të Europol në Shqipëri. Të pranishëm ambasadori i BE, Soreca, drejtori i përgjithshëm Ardi Veliu dhe drejtoresha e EUROPOL. Ambasadori i BE në Shqipëri, Luigi...

Europol në Tiranë, Veliu: Bashkëpunim për të luftuar krimin

para 3 muajve - Koha Jone

Një oficer i Europol do të jetë në Policinë e Shtetit. Kreu i policisë shqiptare, Ardi Veliu, tha se hapet sot zyra e oficerit ndërlidhës të Europol, duke shtuar se pa bashkëpunim me ndërkombëtarët, lufta...

EUROPOL në Tiranë/ Lleshaj: Do të intensifikojë bashkëpunimin e vendit me BE

para 3 muajve - Lexo

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj se rezultatet e këtij viti në bashkëpunim me EUROPOL kanë qenë mjaft të mira. Ai shprehu bindjen se hapja e zyrave të EUROPOL në Tiranë do e intensifikojë akoma më shumë...

EUROPOLI hap zyrën në Tiranë

para 3 muajve - LajmiFundit

EUROPOL do të ketë një zyrë në Tiranë, duke bërë që një oficer i Europol do të punojë në një zyrë të posaçme në Policinë e Shtetit, për të intensifikuar bashkëpunimin. Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj...

Hapet zyra e oficerit ndërlidhës të Europol në Shqipëri

para 3 muajve - Lexo

Hapet zyra e oficerit ndërlidhës të Europol në Shqipëri. Të pranishëm ambasadori i BE, Soreca, drejtori i përgjithshëm Ardi Veliu dhe drejtoresha e EUROPOL. Ambasadori i BE në Shqipëri, Luigi Soreca e...

Shqipëria e dyta në botë me zyrë të Europol, Lleshaj: Jemi “de facto” në BE!

para 3 muajve - PortaliOnline

Nga sot EUROPOL do të ketë një zyrë në Tiranë, duke bërë që një oficer i Europol të jetë si ndërlidhës në Policinë e Shtetit. Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj në ceremoninë e hapjes së kësaj zyre vlerësoi...

EUROPOL hap zyrën në Shqipëri

para 3 muajve - Arbresh

Zbulimi i disa grupeve kriminale shqiptare që kanë baza në Europë, por sidomos paratë vijnë dhe i pastrojnë në Shqipëri, ka bërë që EUROPOL të hapë zyrën e tij në Shqipëri. EUROPOL do të ketë një oficer...

Nga sot Europol në Tiranë, Veliu: Bashkëpunim për të luftuar krimin

para 3 muajve - Arbresh

Nga dita e sotme, një oficer i Europol do të jetë në Policinë e Shtetit. Kreu i policisë shqiptare, Ardi Veliu, tha se hapet sot zyra e oficerit ndërlidhës të Europol, duke shtuar se pa bashkëpunim me...

Gjermania ndihmon Shqipërinë për hetimin e grupeve kriminale

para 3 muajve - Ina

Forcimi i bashkëpunimit në luftën kundër krimit të organizuar ndërkombëtar apo identifikimi dhe goditja e aktiviteteve kriminal midis grupeve shqiptare dhe rezidentëve gjermanë, si dhe konfiskimi i pasurive...

Gjermania ndihmon Shqipërinë për hetimin e grupeve kriminale

para 3 muajve - Portalb

Forcimi i bashkëpunimit në luftën kundër krimit të organizuar ndërkombëtar apo identifikimi dhe goditja e aktiviteteve kriminal midis grupeve shqiptare dhe rezidentëve gjermanë, si dhe konfiskimi i pasurive...

Gjermania ndihmon Shqipërinë për hetimin e grupeve kriminale

para 3 muajve - Klan Kosova

Forcimi i bashkëpunimit në luftën kundër krimit të organizuar ndërkombëtar apo identifikimi dhe goditja e aktiviteteve kriminal midis grupeve shqiptare dhe rezidentëve gjermanë, si dhe konfiskimi i pasurive...

Gjermania ndihmon Shqipërinë për hetimin e grupeve kriminale

para 3 muajve - Opinion

Drejtorit të policisë Ardi Veliu ka zhvilluar ditën e sotme një takim me Zv/Presidentit të Policisë Federale Kriminale Gjermane, Peter Henzler. Në fokus të këtij takimi ishte forcimi i bashkëpunimit në...

Gjermania, ndihmë për hetimin e grupeve kriminale shqiptare

para 3 muajve - Koha Jone

Forcimi i bashkëpunimit në luftën kundër krimit të organizuar ndërkombëtar apo identifikimi dhe goditja e aktiviteteve kriminal midis grupeve shqiptare dhe rezidentëve gjermanë, si dhe konfiskimi i pasurive...

Gjermania “mbërthen” bandat shqiptare, hetime për t’i goditur

para 3 muajve - BalkanWeb

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, priti në një takim Zv/Presidentin e Policisë Federale Kriminale Gjermane, Peter Henzler. Forcimi i mëtejshëm i bashkëpunimit në luftën kundër...

Ardi Veliu takon zv/Presidentin e Policisë Kriminale Gjermane: Bashkëpunim me rëndësi kundër krimit!

para 3 muajve - Sot News

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit priti në një takim Zv/Presidentin e Policisë Federale Kriminale Gjermane, z. Peter Henzler Forcimi i mëtejshëm i bashkëpunimit në luftën kundër krimit të organizuar...

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu, takim me Zv/Presidentin e Policisë Federale Kriminale Gjermane, z. Peter Henzler: Bashkëpunimi i deritanishëm në nivele të shkëlqyera.

para 3 muajve - Lexo

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit priti në një takim Zv/Presidentin e Policisë Federale Kriminale Gjermane, z. Peter Henzler. Forcimi i mëtejshëm i bashkëpunimit në luftën kundër krimit të...

Gjermania ndihmon Shqipërinë për hetimin e grupeve kriminale

para 3 muajve - Ekonomia Online

Forcimi i bashkëpunimit në luftën kundër krimit të organizuar ndërkombëtar apo identifikimi dhe goditja e aktiviteteve kriminal midis grupeve shqiptare dhe rezidentëve gjermanë, si dhe konfiskimi i pasurive...

Gjermania sjell të dhëna për bandat në Shqipëri, priten lëvizje të mëdha

para 3 muajve - LajmiFundit

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, priti në një takim Zv/Presidentin e Policisë Federale Kriminale Gjermane, Peter Henzler. Forcimi i mëtejshëm i bashkëpunimit në luftën kundër...

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu, takim me Zv/Presidentin e Policisë Federale Kriminale Gjermane, z. Peter policiseHenzler: Bashkëpunimi i deritanishëm në nivele të shkëlqyera.

para 3 muajve - Lexo

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit priti në një takim Zv/Presidentin e Policisë Federale Kriminale Gjermane, z. Peter Henzler. Forcimi i mëtejshëm i bashkëpunimit në luftën kundër krimit të...

Gjermania ndihmon Shqipërinë për hetimin e grupeve kriminale

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Forcimi i bashkëpunimit në luftën kundër krimit të organizuar ndërkombëtar apo identifikimi dhe goditja e aktiviteteve kriminal midis grupeve shqiptare dhe rezidentëve gjermanë, si dhe konfiskimi i pasurive...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK