http://kariera.mk

Votat e Lezhës/ Pjerin Ndreu dhe Eduart Ndocaj përplasen në Open

më 7.2019 - Top Channel

Eduart Ndocaj, kandidati për kryetar të Bashkisë së Lezhës dhe ish-deputet i Partisë Socialiste ka deklaruar në një linjë telefonike në emisionin Open se hapja e 11 kutive të votimit në Lezhë do të zbulojë...

Hapja e kutive në Lezhë/ Ivi Kaso: Proces farsë për t’u hedhur hi syve të njerëzve

më 7.2019 - Medial

Sekretari per Ceshtjet Zgjedhore i PD, Ivi Kaso e ka cilësuar si një “marifet” vendimin e KQZ për hapjen e kutive në Bashkinë e Lezhës. Në një postim në “Facebook”, Ivi Kaso shprehet se KQZ do të hapë...

Votat e Lezhës/ “Kaubojsi” debaton ashpër me Pjerin Ndreun

më 7.2019 - BalkanWeb

Eduart Ndocaj, kandidati për kryetar të Bashkisë së Lezhës dhe ish-deputet i Partisë Socialiste kanë deklaruar në një linjë telefonike në emisionin “Open” se hapja e 11 kutive të votimit në Lezhë do të...

Përplasja/ Ndocaj: Hapja e kutive në Lezhë do nxjerrë manipulimin e zgjedhjeve. Ndreu: Votimi model!

më 7.2019 - Standard

Eduart Ndocaj, kandidati për kryetar të Bashkisë së Lezhës dhe ish-deputet i Partisë Socialiste ka deklaruar në një linjë telefonike në emisionin Open se hapja e 11 kutive të votimit në Lezhë do të zbulojë...

Hapja e 11 kutive, Ivi Kaso: Për t’u hedhur hi syve njerëzve

më 7.2019 - BalkanWeb

Këshilltari ligjor i PD Ivi Kaso me anë të një statusi në “Facebook” shprehet se vendimi i KQZ për të hapur 11 kuti votimi në Lezhë bëhet thjesht për t’u hedhur hi syve shqiptarëve. Kaso thotë se PS ndihet...

KQZ hap kutitë e votimit në Lezhë

më 7.2019 - Klan Kosova

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve vendosi të hapë 11 kuti votimi në Qarkun e Lezhës pas ankimit të bërë nga Partia Kombëtare Konservatore Albania, sipas së cilës në 30 Qershor kandidatit Eduart Ndocaj i janë...

“Më ka kërcënuar”, Pjerin Ndreu sherr me Eduart Ndocajn, paralajmërohen skandale të rënda

më 7.2019 - Sot News

Eduart Ndocaj, kandidati për kryetar të Bashkisë së Lezhës dhe ish-deputet i Partisë Socialiste ka deklaruar në një linjë telefonike në emisionin Open se hapja e 11 kutive të votimit në Lezhë do të zbulojë...

Hapja e kutive në Lezhë/ Ivi Kaso: Proces farsë për t’u hedhur hi syve të njerëzve

më 7.2019 - Vizion Plus

Sekretari per Ceshtjet Zgjedhore i PD, Ivi Kaso e ka cilësuar si një “marifet” vendimin e KQZ për hapjen e kutive në Bashkinë e Lezhës. Në një postim në “Facebook”, Ivi Kaso shprehet se KQZ do të hapë...

“Skemë farsë dorëzimi të kontrolluar”, reagon PD pas vendimit të KQZ për të hapur kutitë në Lezhë: Sa për t’u hedhur hi syve njerëzve!

më 7.2019 - Sot News

Sekretari për Çështjet Zgjedhore të PD-së, Ivi Kaso flet për planin e Partisë Socialiste për të mbuluar manipulimin e zgjedhjeve të 30 qershorit. Në një status në profilin tij në Facebook, Kaso pyet se...

Hapja e 11 kutive për Bashkinë Lezhë, Kaso: Proces farsë, për t’u hedhur hi syve njerëzve

më 7.2019 - Koha Jone

Sekretari për Çështjet Zgjedhore në PD, Ivi Kaso ka reaguar lidhur me vendimin e KQZ-së që nesër, në vijim të një kërkese ankimore për Bashkinë Lezhë, të hapë dhe të kontrollojë rregullshmërinë e procesit...

KQZ do të hapë 11 kuti në Bashkinë e Lezhës

më 7.2019 - RTV 21

KQZ pranon kërkesën e Ndocajt KQZ ka vendosur të hapë të premten kutitë e 11 qendrave të votimit në Bashkinë e Lezhës. Përfaqësuesit e PS-së në KQZ mbështetën ankesën e Eduard Ndocajt, i cili konkurroi...

“Kaubojsi ia fut Astrit Patozit, arrin të hapë kutitë e Lezhës”

më 7.2019 - Standard

Atë që nuk e bëri dot Bindja Demokratike për të gjithë Shqipërinë ia doli ta bëjë “kaubojsi” Eduart Ndocaj për zonën e tij në Lezhe. Sot KQZ ka vendosur të hap 11 kuti të këtij qyteti me argumentin se...

Astrit Patozi merr vendimin e rëndësishëm dhe paralajmëron ‘live’ Ramën

më 7.2019 - Sot News

Astrit Patozi, koordinatori i partisë “Bindja Demokratike” duke ndarë opinionin e tij në lidhje me procesin zgjedhor tha se “Bindja Demokratike” ka të dhëna për deformim të votës, ai gjithashtu tha se...

Do të hapen kutitë e Lezhës/ KQZ e miraton kërkesën për 11 qendra votimi

më 7.2019 - Top Channel

Paraditen e së premtes Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve do të marrë pamjen e një KZAZ pasi në ambientet e tij do te happen dhe numërohen kutitë e 11 qendrave te votimit të Lezhës. Socialistët në kohezion...

‘Rezultati nuk ka vlerë për ne’, Astrit Patozi nuk përmbahet: Qofshin të fundit zgjedhje!

më 7.2019 - Sot News

Kordinatori i Bindjes Demokratike Astrit Patozi shprehet i revoltuar për rezultatin dhe parregullsitë e zgjedhjeve të 30 qershorit. I ftuari i 'Mbrëmje ABC' me gazetaren Mirela Milori, Patozi tha se ankimimi...

KQZ pranon kërkesën e Ndocajt, hapen 11 kuti në Bashkinë e Lezhës

më 7.2019 - Shekulli

KQZ pranoi të hapë kutitë në Bashkinë e Lezhës, me kërkesë të Eduard Ndocajt dhe Partisë Konservatore Albania. “Ankuesit kanë bërë një kërkesë ankimore duke referuar që në këto qendra votimi kanë ndodhur...

Mospërputhje të shifrave, KQZ do të hapë 11 kuti në Bashkinë e Lezhës

më 7.2019 - Opinion

KQZ ka pranuar të hapë kutitë në Bashkinë e Lezhës, me kërkesë të Eduard Ndocajt dhe Partisë Konservatore Albania. “Ankuesit kanë bërë një kërkesë ankimore duke referuar që në këto qendra votimi kanë ndodhur...

KQZ miraton tabelat e rezultateve, Veliaj rikonfirmohet kryebashkiak i Tiranës

më 7.2019 - Lexo

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve miratoi tabelat e rezultateve duke shpallur fituesit për kryetar bashkie në Tiranë e Shkodër, Erion Veliajn dhe Valdrin Pjetrin. KQZ vendosi të miratojë Tabelën Përmbledhëse...

Vendimi për hapjen e 11 kutive nga KQZ, PD: Proces farsë për t’u hedhur hi syve njerëzve

më 7.2019 - Gazeta Telegraf

Partia Demokratike ka reaguar pas vendimit të KQZ-së për të hapur 11 kuti për zgjedhjet në Bashkinë Lezhë. Ivi Kaso në emër të PD-së, shkruan se ky është një marifet i ri që po bëhet për zgjedhjet e 30...

Hapja e kutive në Lezhë, PD zbulon prapaskenën e vendimit të KQZ

më 7.2019 - LajmiFundit

Nën shembullin e ndritur të “marifetit” me Idajet Beqirin, KQZ ka vendosur që nesër, në vijim të një kërkese ankimore për Bashkinë Lezhë, të hapë dhe të kontrollojë rregullshmërinë e procesit të 30 Qershorit...

KQZ merr vendimin e papritur, vendos të hap kutitë e 11 qendrave të votimit

më 7.2019 - Gazeta Telegraf

KQZ ka pranuar të hapë kutitë në Bashkinë e Lezhës, me kërkesë të Eduard Ndocajt dhe Partisë Konservatore Albania. “Ankuesit kanë bërë një kërkesë ankimore duke referuar që në këto qendra votimi kanë ndodhur...

KQZ pranon kërkesën e Ndocajt: Do të hapen 11 kuti votimi në Lezhë

më 7.2019 - LajmiFundit

KQZ ka vendosur të hapë të premten kutitë e 11 qendrave të votimit në bashkinë e Lezhës. Përfaqësuesit e PS në KQZ mbështetën ankesën e Eduard Ndocajt, i cili konkurroi përballë Pjetin Ndreut në Lezhë,...

KQZ pranon të hapë 11 kuti votimi në Lezhë

më 7.2019 - Arbresh

KQZ ka pranuar të hapë kutitë në Bashkinë e Lezhës, me kërkesë të Eduard Ndocajt dhe Partisë Konservatore Albania. “Ankuesit kanë bërë një kërkesë ankimore duke referuar që në këto qendra votimi kanë ndodhur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK