http://kariera.mk

Aksident i rëndë në Tetovë

para 3 muajve - Ina

Në Tetovë mbrëmë ka ndodhur një aksident i rëndë, kur një makinë e tipit “Peugeot” nga shpejtësia e madhe është përmbysur. Aksidenti ndodhi pranë tregut te gjelbër të qytetit, ku drejtuesi i makinës me...

Aksident i rëndë trafiku në Tetovë

para 3 muajve - Aktuale

Para pak çastesh ne Tetovë, përpara tregut te gjelbër të qytetit, është aksidentuar një makine tip “Peugeot” me targa të Tetovës. Si shkak i aksidentit një person ka përfunduar me lëndime te renda trupore...

Aksident i rëndë trafiku në Tetovë

para 3 muajve - Alsat-M

Para pak çastesh ne Tetovë përpara tregut te gjelbër, është aksidentuar një makine tip “peugeot” me targa të Tetovës. Si shkak i aksidentit një person ka përfunduar me lëndime te renda trupore dhe është...

Aksident i rëndë trafiku në Tetovë

para 3 muajve - AlbPortali

Para pak çastesh ne Tetovë, përpara tregut te gjelbër të qytetit, është aksidentuar një makine tip “Peugeot” me targa të Tetovës. Si shkak i aksidentit një person ka përfunduar me lëndime te renda trupore...

Aksident i rëndë trafiku në Tetovë

para 3 muajve - Fakti Ditor

Para pak çastesh ne Tetovë, përpara tregut te gjelbër të qytetit, është aksidentuar një makine tip “Peugeot” me targa të Tetovës. Si shkak i aksidentit një person ka përfunduar me lëndime te renda trupore...

Aksident i rëndë trafiku në Tetovë

para 3 muajve - Tetova1

Para pak çastesh ne Tetovë, përpara tregut te gjelbër të qytetit, është aksidentuar një makine tip “Peugeot” me targa të Tetovës. Si shkak i aksidentit një person ka përfunduar me lëndime te renda trupore...

Sapo ndodhi një aksident në Tetovë

para 3 muajve - Tetova Sot

Sapo ka ndodhur një aksident në afërsi të Tregut të Gjelbër në Tetovë. Një makinë me targa të Tetovës për arsye ende të panjohur është rrokullisur, dhe për pasojë ka mbetur i plagosur një person, njofton...

Sapo ndodhi një aksident i rëndë në Tetovë

para 3 muajve - Fol

Sapo ka ndodhur një aksident i rëndë në afërsi të Tregut të Gjelbër në Tetovë. Një makinë e tipit “Peugeot” me targa të Tetovës për arsye ende të panjohur është rrokullisur, që sipas dyshimeve mendohet...

Aksident i rëndë trafiku në Tetovë

para 3 muajve - Arbresh

Para pak çastesh ne Tetovë, përpara tregut te gjelbër të qytetit, është aksidentuar një makine tip “Peugeot” me targa të Tetovës. Si shkak i aksidentit një person ka përfunduar me lëndime te renda trupore...

Aksident i rëndë trafiku në Tetovë

para 3 muajve - Fakti Ditor

Para pak çastesh ne Tetovë, përpara tregut te gjelbër të qytetit, është aksidentuar një makine tip “Peugeot” me targa të Tetovës. Si shkak i aksidentit një person ka përfunduar me lëndime te renda trupore...

Tetovë, makina sh.kel dy persona

para 3 muajve - Tetova1

Më datë 9-korik rreth orës 16 e 40 minuta, në rrugën ,,Vëllezërit Milladinovi,, në Tetovë, personi B.H. (50) nga Tetova duke drejtuar veturë, ,,Opel Vektra,, me targa të Tetovës, ka aksidentuar këmbësoret...

Tetovë, makina shkel dy persona

para 3 muajve - Tetova Sot

Më datë 9-korik rreth orës 16 e 40 minuta, në rrugën ,,Vëllezërit Milladinovi,, në Tetovë, personi B.H. (50) nga Tetova duke drejtuar veturë, ,,Opel Vektra,, me targa të Tetovës, ka aksidentuar këmbësoret...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK