http://kariera.mk

Banka e Shqipërisë: Fluksi i turistëve forcon pozitat e lekut

para 6 muajve - Insajderi

Në mesin e muajit korrik, që shënon kulmin e sezonit turistik, dhe fluksin e shtuar të vizitorëve dhe turistëve të huaj, është karakteristikë forcimi i pozitave të monedhës vendase Lek në këmbim me valutat...

Banka e Shqipërisë: Fluksi i turistëve forcon pozitat e lekut

para 6 muajve - Koha Jone

Në mesin e muajit korrik, që shënon kulmin e sezonit turistik, dhe fluksin e shtuar të vizitorëve dhe turistëve të huaj, është karakteristikë forcimi i pozitave të monedhës vendase Lek në këmbim me valutat...

Fluksi i turistëve forcon pozitat e lekut

para 6 muajve - Medial

Në mesin e muajit korrik, që shënon kulmin e sezonit turistik, dhe fluksin e shtuar të vizitorëve dhe turistëve të huaj, është karakteristikë forcimi i pozitave të monedhës vendase Lek në këmbim me valutat...

Fluksi i turistëve forcon pozitat e lekut

para 6 muajve - BalkanWeb

Në mesin e muajit korrik, që shënon kulmin e sezonit turistik, dhe fluksin e shtuar të vizitorëve dhe turistëve të huaj, është karakteristikë forcimi i pozitave të monedhës vendase Lek në këmbim me valutat...

Banka e Shqipërisë: Fluksi i turistëve forcon pozitat e lekut

para 6 muajve - Arbresh

Në mesin e muajit korrik, që shënon kulmin e sezonit turistik, dhe fluksin e shtuar të vizitorëve dhe turistëve të huaj, është karakteristikë forcimi i pozitave të monedhës vendase Lek në këmbim me valutat...

Fluksi i turistëve forcon pozitat e lekut

para 6 muajve - KosovaPress

Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë një euro u këmbye me 121,85 lekë, rreth 0,03 lekë më pak se një ditë më parë, duke shënuar ditën e tetë me rënie. Ndërkohë që prej fillimit të këtij muaji, euro...

Euro hyn sërish në ciklin rënës

para 6 muajve - Insajderi

Monedha e përbashkët europiane është nënçmuar sërish sot përkundrejt lekut. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë një euro u këmbyer me 121.85 lekë, rreth 0.03 pikë më pak se një ditë më parë, duke...

Bie euro, hip leku

para 6 muajve - Koha.net

Monedha e përbashkët europiane është nënçmuar sërish dje përkundrejt lekut. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë një euro u këmbyer me 121.85 lekë, rreth 0.03 pikë më pak se një ditë më parë, duke...

Euro hyn sërish në ciklin rënës, ja me sa u këmbye sot

para 6 muajve - Shekulli

Monedha e përbashkët europiane është nënçmuar sërish sot përkundrejt lekut. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë një euro u këmbyer me 121.85 lekë, rreth 0.03 pikë më pak se një ditë më parë, duke...

Euro hyn sërish në ciklin rënës, ja me sa u këmbye sot

para 6 muajve - Sot News

Monedha e përbashkët europiane është nënçmuar sërish sot përkundrejt lekut. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë një euro u këmbyer me 121.85 lekë, rreth 0.03 pikë më pak se një ditë më parë, duke...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK