http://kariera.mk

YouTube sjell ndryshime të reja në sistemin e mbrojtjes

para 6 muajve - Insajderi

Kompanitë të cilat kanë hyrë në biznesin e hostimit të videove krijuar nga publike duhet të kenë në funksion një sistem për mbrojtjen dhe deklarimin e të drejtave të autorit. Ndërsa YouTube është shumë...

YouTube ndryshime të reja në sistemin e mbrojtjes dhe deklarimit të të drejtave të autorit

para 6 muajve - Zhurnal

Kompanitë të cilat kanë hyrë në biznesin e hostimit të videove krijuar nga publike duhet të kenë në funksion një sistem për mbrojtjen dhe deklarimin e të drejtave të autorit. Ndërsa YouTube është shumë...

YouTube ndryshime të reja në sistemin e mbrojtjes dhe deklarimit të të drejtave të autorit

para 6 muajve - Gazeta Observer

Kompanitë të cilat kanë hyrë në biznesin e hostimit të videove krijuar nga publike duhet të kenë në funksion një sistem për mbrojtjen dhe deklarimin e të drejtave të autorit. Ndërsa YouTube është shumë...

Ndryshime në sistemin e mbrojtjes dhe të drejtën e autorit, ja risitë e YouTube

para 6 muajve - Shekulli

Për të parandaluar individë të ndryshëm të abuzojnë me sistemin YouTube thotë se do të revokojë aksesin në manualin e deklarimit të të drejtave nëse dështojnë të ofrojnë prova të qarta të shkeljes. Kompanitë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK