http://kariera.mk

Alarmi/ Nëndetësja ruse e fundosur sjell rrezatim të lartë

para 6 muajve - Zhurnal

Shkencëtarët thonë se një nëndetëse bërthamore ruse që u fundos pranë brigjeve të Norvegjisë në Detin Barenc në vitin 1989, është duke lëshuar nivele të larta rrezatimi. Nëndetësja “Komsomolets” u fundos...

Alarmi/ Nëndetësja ruse e fundosur sjell rrezatim të lartë

para 6 muajve - Top Channel

Shkencëtarët thonë se një nëndetëse bërthamore ruse që u fundos pranë brigjeve të Norvegjisë në Detin Barenc në vitin 1989, është duke lëshuar nivele të larta rrezatimi. Nëndetësja “Komsomolets” u fundos...

Alarmuese/ Nëndetësja ruse e fundosur sjell rrezatim të lartë

para 6 muajve - Shenja

Shkencëtarët thonë se një nëndetëse bërthamore ruse që u fundos pranë brigjeve të Norvegjisë në Detin Barenc në vitin 1989, është duke lëshuar nivele të larta rrezatimi. Nëndetësja “Komsomolets” u fundos...

Nëndetësja ruse e fundosur sjell rrezatim të lartë

para 6 muajve - Gazeta Observer

Shkencëtarët thonë se një nëndetëse bërthamore ruse që u fundos pranë brigjeve të Norvegjisë në Detin Barenc në vitin 1989, është duke lëshuar nivele të larta rrezatimi. Nëndetësja “Komsomolets” u fundos...

Alarmi/ Nëndetësja e fundosur ruse sjell rrezatim të lartë

para 6 muajve - Top Channel

Shkencëtarët thonë se një nëndetëse bërthamore ruse që u fundos pranë brigjeve të Norvegjisë në Detin Barenc në vitin 1989, është duke lëshuar nivele të larta rrezatimi. Nëndetësja “Komsomolets” u fundos...

Rreziku i rrezatimit nga nëndetësja e fundosur ruse

para 6 muajve - Zëri i Amerikës

Shkencëtarët thonë se një nëndetëse bërthamore ruse që u fundos pranë brigjeve të Norvegjisë në Detin Barenc në vitin 1989, është duke lëshuar nivele të larta rrezatimi. Nëndetësja “Komsomolets” u fundos...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK