http://kariera.mk

‘Trump-i nuk është fans i Bitcoin’

para 6 muajve - Insajderi

Pak orë pas Samitit të Medias Sociale, presidenti i Shteteve të Bashkuara postoi në rrjetin social Twitter një cicërimë e cila kishte në vëmendje kriptomonedhat.

Bitcoin humbet terren nën presionin Amerikan

para 6 muajve - Insajderi

Facebook zbuloi planin për Libra në 18 Qershor ça bëri që Bitcoin të prekte çmimin 14,000 dollarë. Projekti ka rritur shpresën dhe besimin e njerëzve tek kriptomonedhat. Bitcoin ra me 8% ditën Enjten një...

Trump i njeh mjaft mirë kriptomonedhat dhe nuk i pëlqen aspak Bitcoin

para 6 muajve - Medial

Pak orë pas Samitit të Medias Sociale, presidenti i Shteteve të Bashkuara postoi në rrjetin social Twitter një cicërimë e cila kishte në vëmendje kriptomonedhat. Ai e filloi duke thënë se nuk është një...

Bitcoin humb terren nën presionin amerikan

para 6 muajve - Tetova Sot

Facebook zbuloi planin për Libra në 18 Qershor ça bëri që Bitcoin të prekte çmimin 14,000 dollarë. Projekti ka rritur shpresën dhe besimin e njerëzve tek kriptomonedhat. Bitcoin ra me 8% ditën Enjten një...

Bitcoin humbet terren nën presionin Amerikan

para 6 muajve - Medial

Bitcoin ra me 8% ditën Enjten një tkurrje e vlerës e cila vjen pasi shefi i Rezervës Federale Amerikane Jerome Powell kërkoi që projekti i kriptomonedhës së Facebook të ndalohet për shkak të shqetësimeve...

Facebook përsëri godet: Bitcoin bie për shkak të Librës

para 6 muajve - Insajderi

Vlera e Bitcoin ra pas një kritike që bëri kryetari i Rezervës Federale Jerome Powell mbi planin e Facebook për të nisur monedhën e vet digjitale. Ky rrjet social dëshiron të lansojë monedhën digjitale...

Facebook përsëri godet: Bitcoin bie për shkak të Librës

para 6 muajve - Koha.net

Vlera e Bitcoin ra pas një kritike që bëri kryetari i Rezervës Federale Jerome Powell mbi planin e Facebook për të nisur monedhën e vet digjitale. Ky rrjet social dëshiron të lansojë monedhën digjitale...

Facebook përsëri godet: Bitcoin bie për shkak të “Librës”

para 6 muajve - Gazeta e re

Vlera e Bitcoin ra pas një kritike që bëri kryetari i Rezervës Federale Jerome Powell mbi planin e Facebook për të nisur monedhën e vet digjitale. Ky rrjet social dëshiron të lansojë monedhën digjitale...

Facebook përsëri godet: Bitcoin bie për shkak të Librës

para 6 muajve - KosovaPress

Ky rrjet social dëshiron të lansojë monedhën digjitale së bashku me një konsorcium të kompanive, duke përfshirë Uber dhe Visa. "Libra po shkakton shqetësim serioz rreth privatësisë, pastrimit të parave,...

Autoriteti financiar më i lartë në SHBA: Kriptomonedha e Facebook nuk mund “të shkojë përpara”

para 6 muajve - Medial

Kreu u Rezervës Federale Amerikane Jerome Powell tha ditën e Mërkure se plani i rrjetit social Facebook për të ndërtuar një kriptomonedhë të quajtur “Libra” nuk mund të “shkojë përpara” derisa shqetësime...

Autoriteti financiar më i lartë në SHBA: Kriptomonedha e Facebook nuk mund “të shkojë përpara”

para 6 muajve - Arbresh

Kreu u Rezervës Federale Amerikane Jerome Powell tha ditën e Mërkure se plani i rrjetit social Facebook për të ndërtuar një kriptomonedhë të quajtur “Libra” nuk mund të “shkojë përpara” derisa shqetësime...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK