http://kariera.mk

Muharrem Xhaferi: PKSH për muaj me rradhë e udhëhoqën Jugosllavët. Ja letra e Nexhmijes për Dushan Mugoshën

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Flet ish-Sekretari Organizativ dhe ish-Anëtari i Kryesisë së partisë së Ballit Kombëtar, Muharrem Xhaferi; Albert  Z.  ZHOLI 01-PKSH për muaj me radhë e udhëhoqën Dushan Mugosha dhe Miladin  Popovici 02-...

Raportimet e amerikanëve, ja si Hoxha eliminoi gjithë mbështetësit e Mehmet Shehut, Tito kërkonte futjen e Shqipërisë në Federatën Jugosllave

para 7 muajve - Sot News

Enver Hoxha eliminoi dhe burgosi gjithë mbështetësit e Mehmet Shehut. Gazeta amerikane “New York Times” i ka kushtuar një rëndësi sistemit komunist dhe në një artikull deklarohet se si u eliminuan ata...

Kosova e përshkallëzoi konfliktin Enver Hoxha-Mehmet Shehu!?

para 7 muajve - Koha Jone

Çka i tha Mehmet Shehu Enver Hoxhë më 1981? A ka kërkuar Mehmeti që Shqipëria të futet në luftë me SFRJ-në? Pse Enver Hoxha dhe Ramiz Alia nuk e donin Mehmet Shehun? Si e përshkruan vdekjen e Mehmet Shehut...

Raportimet e amerikanëve, ja si u refuzuan ngushëllimet e BRSS për vdekjen e Enver Hoxhës dhe përplasjet Shqipëri-Jugosllavi

para 7 muajve - Sot News

Amerikanët kanë hedhur dritë mbi zhvillimet në Shqipëri para dhe pas vdekjes së diktatorit Enver Hoxha. Sipas dokumenteve të “The New York Times”, përplasjet Shqipëri-Jugosllavi vijuan deri në vdekjen...

Raportimet e amerikanëve, ja çfarë deklaronte Nexhmije Hoxha pas rrëzimit të regjimit komunist, në sulm ndaj Ramiz Alisë dhe asnjë pendesë për internimet

para 7 muajve - Sot News

Zbardhen deklarata e Nexhmije Hoxhës, pas rrëzimit të regjimit komunist në Shqipëri. Gazeta amerikane “The New York Times” ka zhvilluar një bisedë me të, e cila është siguruar nga ne. Në atë bisedë gruaja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK