http://kariera.mk

Taksa e re e kamufluar si tarifë mbi naftën, paradoksi me rezervat e sigurisë

para 6 muajve - Standard

Një projektligj i qeverisë, që parashikon detyrimet për krijimin dhe mbajtjen e menaxhimin e rezervave të sigurisë për naftën bruto dhe nënproduktet e saj, për të siguruar një nivel të lartë të sigurisë...

Rezervat e sigurisë së karburanteve, kosto 500 milionë euro

para 6 muajve - Respublica

Një projektligj i qeverisë, që parashikon detyrimet për krijimin dhe mbajtjen e menaxhimin e rezervave të sigurisë për naftën bruto dhe nënproduktet e saj, për të siguruar një nivel të lartë të sigurisë...

Taksa e re e kamufluar si tarifë mbi naftën, paradoksi me rezervat e sigurisë

para 6 muajve - LajmiFundit

Një projektligj i qeverisë, që parashikon detyrimet për krijimin dhe mbajtjen e menaxhimin e rezervave të sigurisë për naftën bruto dhe nënproduktet e saj, për të siguruar një nivel të lartë të sigurisë...

Rritja e çmimit të naftës, Kadia: Qeveria, vulgaritet me politikat ekonomike

para 6 muajve - Koha Jone

Drejtuesi i emisionit “Ekopolitikë” në RTV Ora, Besard Kadia tha se rritja e çmimit të naftës vjen për shkak të mungesës totale të konceptit të qeverisë sa i përket politikave ekonomike. Besart Kadia:...

"Rama do të rrisë taksën e naftës", ish deputeti reagim të fortë: Vlera totale do jetë mbi 14 mln euro në vit

para 6 muajve - Sot News

Ish deputeti i PD-së, Agron Shehaj ka denoncuar përmes një postimi në facebook, rritjen e çmimit të naftës nga kryeministri Rama me argumentin e mbledhjes se fondeve për të blerë dhe ruajtur një sasi karburanti...

Nafta e shtrenjtë në Shqipëri dëmton biznesin

para 6 muajve - KosovaPress

Administratori i Konfindustrisë, Gjergj Buxhuku, thekson se është absurde që qeveria t’i shtojë kostot e naftës konsumatorëve. Konfindustria thekson se çmimi i karburanteve në Shqipëri është më i larti...

Rama do të rrisë taksën e naftës, 2 lekë për litër!

para 6 muajve - Standard

Nga Agron Shehaj. Edi Rama do të rrisë taksën e naftës. Justifikimi i tij është mbledhja e fondeve për të blerë dhe ruajtur një sasi karburanti rezervë kombëtare, për raste krizash apo fatkeqësish natyrore....

Taksa e naftës, Shehaj: 14 mln euro në vit do u vidhen qytetarëve

para 6 muajve - BalkanWeb

Ish deputeti i PD-së, Agron Shehaj ka denoncuar përmes një postimi në facebook, rritjen e cmimit të naftës nga kryeministri Rama me argumentin e mbledhjes se fondeve për të blerë dhe ruajtur një sasi karburanti...

Taksa e naftës, Shehaj: 14 mln euro në vit do u vidhen qytetarëve

para 6 muajve - Koha Jone

Ish-deputeti i PD-së, Agron Shehaj ka denoncuar përmes një postimi në facebook, rritjen e cmimit të naftës nga kryeministri Rama me argumentin e mbledhjes se fondeve për të blerë dhe ruajtur një sasi karburanti...

Rezervat e naftës në SHBA gjatë javës së kaluar bien me 8.1 milionë fuçi

para 6 muajve - Gazeta Observer

Çmimet e naftës po qëndrojnë në rritje të konsiderueshme gjatë sesionit të sotëm, pasi të dhënat e publikuara në SHBA treguan një rënie më të madhe se parashikimet të rezervave të naftës. Megjithatë, ky...

Rezervat e naftës në ShBA gjatë javës së kaluar bien me 8.1 milionë fuçi

para 6 muajve - Ekonomia Online

Çmimet e naftës po qëndrojnë në rritje të konsiderueshme gjatë sesionit të sotëm, pasi të dhënat e publikuara në SHBA treguan një rënie më të madhe se parashikimet të rezervave të naftës. Megjithatë, ky...

Balluku shtrejton çmimin e naftës, vendos taksten e re ’20 lekë për litër’

para 6 muajve - Koha.mk

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë Belinda Balluku ka ndërmarrë një tjetër nismë  që do të rëndojë xhepat e qytetarëve. Shumë shpejt do të hyjë në fuqi ligji hyn se çmimi i naftës do të rritet me...

Belinda Balluku shtrenjton çmimin e naftës, vendos takstën e re ’20 lekë për litër’

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë Belinda Balluku ka ndërmarrë një tjetër nismë  që do të rëndojë xhepat e qytetarëve. Shumë shpejt do të hyjë në fuqi ligji hyn se çmimi i naftës do të rritet me...

Pr/ligji i Ballukut, çmimi naftës do rritet sërish

para 6 muajve - LajmiFundit

Aktualisht shqiptarët detyrohen që të paguajnë më shumë se të gjithë vendet e rajon për naftën. P or pavarësisht kësaj ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku, ka shpërndarë për mendim...

Balluku shtrenjton naftën, pritet rritja me 20 lekë për litër

para 6 muajve - Illyria

Ministrja Belinda Balluku ka ndërmarrë një tjetër nismë  që do të rëndojë xhepat e qytetarëve. Dikasteri që ajo drejton ka shpërndarë për mendime projektligjin për depozitat e naftës në ministritë e linjës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK