http://kariera.mk

Rishikimi i demarkacionit në drejtim të Kullës dhe Çakorrit, Ramush Haradinaj takon Mujë Rugovën

para 3 muajve - Klan Kosova

Kryeministri i Kosovës, Ramush Hardinaj, ka thënë se rishikimi i demarkacionit në drejtim të Kullës dhe Çakorrit, është proces që ka marrë dakordim ndërmjet dy qeverive. Ai ka pritur sot në takim, ish...

Haradinaj takohet me ish-rektorin e UP-së për ta diskutuar Kullën e Çakorrin

para 3 muajve - Insajderi

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, ka takuar ish-rektorin e UP-së Mujë Rugova, me të cilin ka diskutuar për ecurinë dhe finalizimin e procesit të rishikimit të demarkacionit me Malin e Zi. “Rishikimi...

Haradinaj takon Mujë Rugovën, flasin për rishikimin e demarkacionit

para 3 muajve - Kallxo

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, në mëngjesin e së premtes ka pritur në takim ish-rektorin e Universitetit të Prishtinës, Mujë Rugova. Haradinaj bëri të ditur së gjatë takimit kanë biseduar për...

Haradinaj i rikthehet Çakorrit, thotë se po punojnë për rishikimin e vijës kufitare me Malin e Zi

para 3 muajve - OraInfo

Ramush Haradinaj flet për demarkacionin thotë se po punojmë në korrigjimin e sektorëve në drejtim të Kullës dhe Çakorrit. Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka bërë të ditur se rishikimi i demarkacionit...

Haradinaj diskuton me Rugovën për “finalizimin e demarkacionit me Malin e Zi”

para 3 muajve - Koha.net

Ndonëse ishte harruar demarkacioni me Malin e Zi, kryeministri Ramush Haradinaj tash thotë se po sheh finalizimin e kësaj çështjeje. Ai në një postim në Facebook ka thënë se është takuar me profesorin...

Në zyrën e Haradinajt diskutohet për rishikimin e demarkacionit

para 3 muajve - RTV 21

Haradinaj takohet me Rugovën Rishikimi i demarkacionit në drejtim të Kullës dhe Çakorrit, është proces që ka marrë tashmë dakordimin e dy Qeverive, të Kosovës dhe Malit të Zi. Krahas punës së komisioneve...

Kryeministri Haradinaj takon Mujë Rugovën, flasin për ta përmisuar demarkacionin me Malin e Zi

para 3 muajve - GazetaBlic

Kryeministri i Kosovës, Ramush Hardinaj, ka thënë se rishikimi i demarkacionit në drejtim të Kullës dhe Çakorrit, është proces që ka marrë dakordim ndërmjet dy qeverive. Ai ka pritur sot në takim, ish...

Hardinaj takohet me Rugovën, flasin për Kullën e Çakorrin

para 3 muajve - Lajm

Kryeministri i Kosovës, Ramush Hardinaj, ka thënë se rishikimi i demarkacionit në drejtim të Kullës dhe Çakorrit, është proces që ka marrë dakordim ndërmjet dy qeverive. Ai ka pritur sot në takim, ish...

Kryeministrit më në fund i bie ndërmend Demarkacioni, kjo është porosia e tij

para 3 muajve - Infokusi

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka bërë të ditur se rishikimi i demarkacionit në drejtim të Kullës dhe Çakorrit, është proces që ka marrë tashmë dakordimin e dy Qeverive, të Kosovës dhe Malit të...

Haradinaj pret në takim Mujë Rugovën: Diskutuam për korrigjimin në drejtim të Kullës e Çakorrit

para 3 muajve - Gazeta Observer

Ndonëse ishte ‘harruar’ demarkacioni me Malin e Zi, kryeministri Ramush Haradinaj tash thotë se po sheh finalizimin e kësaj çështjeje. Ai në një postim në Facebook ka thënë se është takuar me profesorin...

Haradinaj pret në takim Mujë Rugovën: Diskutuam për korrigjimin në drejtim të Kullës e Çakorrit

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Ndonëse ishte harruar demarkacioni me Malin e Zi, kryeministri Ramush Haradinaj tash thotë se po sheh finalizimin e kësaj çështjeje. Ai në një postim në Facebook ka thënë se është takuar me profesorin...

Haradinaj pret në takim ish-rektorin Rugova, flasin për rishikimin e demarkacionit me Malin e Zi

para 3 muajve - Epoka e Re

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka bërë me dije se rishikimi i demarkacionit në drejtim të Kullës dhe Çakorrit, është proces që ka marrë tashmë dakordimin e dy qeverive, të Kosovës dhe Malit...

Haradinaj takohet me Mujë Rugovën, bisedojnë për rishikimin e demarkacionit

para 3 muajve - Arbresh

Kryeministri i Kosovës, Ramush Hardinaj, ka thënë se rishikimi i demarkacionit në drejtim të Kullës dhe Çakorrit, është proces që ka marrë dakordim ndërmjet dy qeverive. Ai ka pritur sot në takim, ish...

Haradinaj pret në takim Mujë Rugovën: Diskutuam për korrigjimin në drejtim të Kullës e Çakorrit

para 3 muajve - Periskopi

Ndonëse ishte harruar demarkacioni me Malin e Zi, kryeministri Ramush Haradinaj tash thotë se po sheh finalizimin e kësaj çështjeje. Ai në një postim në Facebook ka thënë se është takuar me profesorin...

Haradinaj diskuton me Rugovën për “finalizimin e demarkacionit me Malin e Zi”

para 3 muajve - Ekonomia Online

Ndonëse ishte harruar demarkacioni me Malin e Zi, kryeministri Ramush Haradinaj tash thotë se po sheh finalizimin e kësaj çështjeje. Ai në një postim në Facebook ka thënë se është takuar me profesorin...

Haradinaj takon Rugovën, flasin për korrigjimin e demarkacionit me Malin e Zi

para 3 muajve - KosovaPress

“Rishikimi i demarkacionit në drejtim të Kullës dhe Çakorrit, është proces që ka marrë tashmë dakordimin e dy Qeverive, të Kosovës dhe Malit të Zi”, shkruan Haradinaj në Facebook. Shkrimi i plotë Rishikimi...

Nisma e kryeministrit për rishikimin e kufijve me Malin e Zi, kërkohet të formohet komision miks dhe jo teknik

para 3 muajve - GazetaBlic

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka bërë të ditur ditë më parë se komisionet ndërshtetërore së shpejti takohen për rishikimin e demarkacionit në drejtim të Kullës dhe Çakorrit. Ai ka thënë se për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK