http://kariera.mk

Turqia dhe Çekia e ratifikuan Protokollin për anëtarësim në NATO

para 12 muajve - Bashke

Kuvendi popullor i Republikës së Turqisë dhe Parlamenti i Republikës çeke dje e ratifikoi Protokollin për anëtarësimin e Republikës së Maqedonisë së Veriut në NATO. Ratifikimin e Protokollit në Turqi e konfirmoi...

Pas Turqisë edhe Çekia e ratifikoi Protokollin e Maqedonisë së Veriut për anëtarësim në NATO!

para 12 muajve - TV21

Pas ratifikimit të Protokollit për anëtarësim të Maqedonisë së Veriut në NATO nga Kuvendi Popullor i Turqisë, Protokollin e ka ratifikuar edhe parlamenti i Republikës Çeke. Zëvendëskryeministri Jan Hamaçek...

Turqia dhe Çekia e ratifikuan Protokollin për anëtarësim në NATO

para 12 muajve - Iliria News

Kuvendi popullor i Republikës së Turqisë dhe Parlamenti i Republikës çeke dje e ratifikoi Protokollin për anëtarësimin e Republikës së Maqedonisë së Veriut në NATO. Ratifikimin e Protokollit në Turqi e konfirmoi...

Turqia ratifikon protokollin për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO

para 12 muajve - Medial

Turqia ka ratifikuar protokollon e anëtarësimit të Maqedonisë së Veriut në NATO, raporton Anadolu Agency (AA). Në seancën e Kuvendit të Madh Popullor të Turqisë (TBMM) u shqyrtuan dy projektligje përfshirë...

Pas Turqisë, edhe Çekia ratifikon protokolin anëtarësues të Maqedonisë së Veriut në NATO

para 12 muajve - Zhurnal

Shkup, 12 korrik – Zhurnal.mk – Kuvendi popullor i Republikës së Turqisë dhe Parlamenti i Republikës çeke dje e ratifikoi Protokollin për anëtarësimin e Republikës së Maqedonisë së Veriut në NATO. Ratifikimin...

Turqia dhe Çekia e ratifikuan Protokollin për anëtarësim në NATO

para 12 muajve - Koha.mk

Shkup, 12 korrik – Kuvendi popullor i Republikës së Turqisë dhe Parlamenti i Republikës çeke dje e ratifikoi Protokollin për anëtarësimin e Republikës së Maqedonisë së Veriut në NATO. Ratifikimin e Protokollit...

Turqia e ratifikoi Protokollin për anëtarësim në NATO

para 12 muajve - Indeks.mk

Kuvendi popullor i Republikës së Turqisë mbrëmë e ratifikoi protokollin për anëtarësim të Republikës së Maqedonisë së Veriut në NATO. Ratifikimin e Protokollit e konfirmoi në Tuiter edhe shefi i delegacionit...

Turqia dhe Çekia e ratifikuan Protokollin për anëtarësim në NATO

para 12 muajve - Aktuale

Kuvendi popullor i Republikës së Turqisë dhe Parlamenti i Republikës çeke dje e ratifikoi Protokollin për anëtarësimin e Republikës së Maqedonisë së Veriut në NATO. Ratifikimin e Protokollit në Turqi e...

Turqia dhe Çekia e kanë ratifikuar Protokollin e RMV-së për NATO-n, mbeten edhe tetë shtete

para 12 muajve - Portalb

Parlamenti i Turqisë dhe i Çekisë e kanë ratifikuar Protokollin për anëtarësim të Republikës së Maqedonisë së Veriut (RMV) në NATO, transmeton Portalb.mk. Se Turqia e ka ratifikuar Protokollin, ka njoftuar...

Turqia dhe Çekia e ratifikuan Protokollin për anëtarësim në NATO

para 12 muajve - Lajm

Kuvendi popullor i Republikës së Turqisë dhe Parlamenti i Republikës çeke dje e ratifikoi Protokollin për anëtarësimin e Republikës së Maqedonisë së Veriut në NATO. Ratifikimin e Protokollit në Turqi e konfirmoi...

Turqia dhe Çekia e ratifikuan Protokollin për anëtarësim në NATO

para 12 muajve - Alsat-M

Kuvendi popullor i Republikës së Turqisë dhe Parlamenti i Republikës çeke dje e ratifikoi Protokollin për anëtarësimin e Republikës së Maqedonisë së Veriut në NATO. Ratifikimin e Protokollit në Turqi e konfirmoi...

Turqia dhe Çekia e ratifikuan Protokollin për anëtarësim në NATO

para 12 muajve - Medial

Shkup, 12 korrik 2019 (MEDIAL) – Kuvendi popullor i Republikës së Turqisë dhe Parlamenti i Republikës çeke dje e ratifikoi Protokollin për anëtarësimin e Republikës së Maqedonisë së Veriut në NATO. Ratifikimin...

Turqia dhe Çekia e ratifikuan Protokollin për anëtarësim në NATO

para 12 muajve - Tetova Sot

Kuvendi popullor i Republikës së Turqisë dhe Parlamenti i Republikës çeke dje e ratifikoi Protokollin për anëtarësimin e Republikës së Maqedonisë së Veriut në NATO. Ratifikimin e Protokollit në Turqi e konfirmoi...

Turqia e ratifikoi Protokollin për anëtarësim në NATO

para 12 muajve - Medial

Shkup, 12 korrik 2019 (MEDIAL) – Kuvendi popullor i Republikës së Turqisë mbrëmë e ratifikoi protokollin për anëtarësim të Republikës së Maqedonisë së Veriut në NATO. Ratifikimin e Protokollit e konfirmoi...

Turqia dhe Çekia japin dritë të gjelbërt për rrugëtimin e Maqedonisë së Veriut në NATO

para 12 muajve - Fakti Ditor

Kuvendi popullor i Republikës së Turqisë dhe Parlamenti i Republikës çeke dje e ratifikoi Protokollin për anëtarësimin e Republikës së Maqedonisë së Veriut në NATO. Ratifikimin e Protokollit në Turqi e...

Turqia dhe Çekia japin dritë të gjelbërt për rrugëtimin e Maqedonisë së Veriut në NATO

para 12 muajve - AlbPortali

Kuvendi popullor i Republikës së Turqisë dhe Parlamenti i Republikës çeke dje e ratifikoi Protokollin për anëtarësimin e Republikës së Maqedonisë së Veriut në NATO. Loading... Ratifikimin e Protokollit...

Turqia ratifikon protokollin për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO

para 12 muajve - Fol

Turqia ka ratifikuar protokollon e anëtarësimit të Maqedonisë së Veriut në NATO, raporton Anadolu Agency (AA). Në seancën e Kuvendit të Madh Popullor të Turqisë (TBMM) u shqyrtuan dy projektligje përfshirë...

Protokolli u ratifikua edhe në Turqi

para 12 muajve - Shenja

Turqia ka ratifikuar protokollin për anëtarësim të Maqedonisë së Veriut në NATO kurse këtë e ka bërë të ditur ministrja e mbrojtjes Shekerinska e cila edhe ka falenderuar këtë hap të rëndësishëm nga pala...

Turqia dhe Çekia japin dritë të gjelbër për rrugëtimin e Maqedonisë së Veriut në NATO

para 12 muajve - Arbresh

Kuvendi popullor i Republikës së Turqisë dhe Parlamenti i Republikës çeke dje e ratifikoi Protokollin për anëtarësimin e Republikës së Maqedonisë së Veriut në NATO. Ratifikimin e Protokollit në Turqi e...

Turqia ratifikon protokollin e anëtarësimit të Maqedonisë së Veriut në NATO

para 12 muajve - Ina

Turqia ka ratifikuar Protokollin për anëtarësim të Maqedonisë së Veriut në NATO. Kjo u bë e ditur nga ministrja e mbrojtjes Shekerinska e cila ka falenderuar këtë hap të rëndësishëm nga pala turke. Ndërkohë...

Turqia ratifikon Protokollin për anëtarësim, mbesin edhe 5 vende

para 12 muajve - Koha.mk

Ankara, 11 korrik – Turqia ka ratifikuar protokollin për anëtarësim të Maqedonisë së Veriut në NATO kurse këtë e ka bërë të ditur ministrja e mbrojtjes Shekerinska e cila edhe ka falenderuar këtë hap të...

Turqia ratifikoi protokollin për anëtarësimin e vendit në NATO

para 12 muajve - Alsat-M

Kuvendi turk ka ratifikuar mbrëmje e sotme protokollin për anëtarësimin e vendit tonë  në NATO kurse lajmin e ka bërë të ditur ministrja jonë e Mbrojtjes, Radmilla Sheqerinska e cila edhe ka falënderuar...

Turqia ratifikon protokollin e anëtarësimit të Maqedonisë së Veriut në NATO

para 12 muajve - Zhurnal

Ankara, 11 korrik – Turqia ka ratifikuar protokollin për anëtarësim të Maqedonisë së Veriut në NATO kurse këtë e ka bërë të ditur ministrja e mbrojtjes Shekerinska e cila edhe ka falenderuar këtë hap të...

Turqia ratifikon protokollin e anëtarësimit të Maqedonisë së Veriut në NATO

para 12 muajve - Lajm

Turqia ka ratifikuar protokollin për anëtarësim të Maqedonisë së Veriut në NATO kurse këtë e ka bërë të ditur ministrja e mbrojtjes Shekerinska e cila edhe ka falenderuar këtë hap të rëndësishëm nga pala...

Turqia e ratifikon protokollin e anëtarësimit të Maqedonisë së Veriut në NATO

para 12 muajve - InfoShqip

Turqia ka ratifikuar protokollin për anëtarësim të Maqedonisë së Veriut në NATO kurse këtë e ka bërë të ditur ministrja e mbrojtjes Shekerinska e cila edhe ka falenderuar këtë hap të rëndësishëm nga pala...

Turqia ratifikon protokollin e anëtarësimit të Maqedonisë së Veriut në NATO

para 12 muajve - Tetova Sot

Turqia ka ratifikuar protokollin për anëtarësim të Maqedonisë së Veriut në NATO kurse këtë e ka bërë të ditur ministrja e mbrojtjes Shekerinska e cila edhe ka falenderuar këtë hap të rëndësishëm nga pala...

Pendarovski-Erdogan: Kuvendi turk së shpejti do ta ratifikojë Protokollin për në NATO

më 7.2019 - InfoShqip

Presidenti i Republikës së Maqedonisë Veriore, Stevo Pendarovski në kuadër të pjesëmarrjes në samitin e Procesit për bashkëpunim në Evropën Juglindore, në Sarajevë, sot realizoi takim me presidentin e...

Pendarovski-Erdogan: Kuvendi turk së shpejti do ta ratifikojë Protokollin për në NATO

më 7.2019 - Fol

Presidenti i Republikës së Maqedonisë Veriore, Stevo Pendarovski në kuadër të pjesëmarrjes në samitin e Procesit për bashkëpunim në Evropën Juglindore, në Sarajevë, sot realizoi takim me presidentin e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK