http://kariera.mk

Vrasja e studentes në Greqi, ekspertët nxjerrin të dhëna ‘rrëqethëse’ nga telefoni i shqiptarit dhe shokut të tij grek

para 3 muajve - Sot News

Detaje të reja janë zbuluar nga vrasja e studentes 21-vjeçare Eleni Topaloudi.në Rodos. Pas vëzhgimit e këqyrjes së plotë të telefonave dhe kompjuterëve personalë të të riut grek, por edhe të shqiptarit...

Hetuesit u shokuan kur hapën celularët e shqiptarit dhe grekut që vranë 21-vjeçaren…

para 3 muajve - Standard

Detaje shokuese kanë dalë në dritë pas këqyrjes së kompjuterit dhe telefonat celularë të dy të rinjve të arrestuar për vrasjen makabre të 21-vjeçares greke, Helena Topaloudi, në ishullin e Rodosit. Mediat...

Vrasja e studentes në Greqi, dalin në dritë detaje tronditëse

para 3 muajve - BalkanWeb

Media greke “Zougla” publikon detaje të reja shokuese për vrasjen e studentes në Greqi, të dala në dritë, pas këqyrjes së telefonave celularë dhe kompjuterave personalë të grekut dhe shqiptarit në Greqi....

Vranë studenten, zbulohen detaje tronditëse për shqiptarin dhe grekun

para 3 muajve - Opinion

Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me vrasjen e studentes greke Helen Topaloudu, nga dy të rinj, ku njëri prej tyre ishte shqiptar. Media greke “Zougla”,  shprehet se hetuesit kanë zbuluar se djali...

Detaje të reja/ Ja çfarë u gjet në celularët e shqiptarit e grekut që vranë studenten 21-vjeçare

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Detaje shokuese kanë dalë në dritë pas këqyrjes së kompjuterit dhe telefonat celularë të dy të rinjve të arrestuar për vrasjen makabre të 21 vjeçares greke, Helena Topaloudi, në ishullin e Rodosit. Mediat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK