http://kariera.mk

Shkup, sanksionohen 41 shoferë të cilët kanë përdorë telefonin celular gjatë kohës së drejtimit të automjetit

para 6 muajve - Zhurnal

Një bashkëudhëtar ka pësuar lëndime të rënda trupore, ndërsa dy persona janë lënduar më lehtë në 3 aksidente nga gjithsej 8 aksidente që kanë ndodhur gjatë 24 orëve të kaluara në rajonin e Shkupit. Në...

Tetë aksidente dje në Shkup, tre persona të lënduar

para 6 muajve - Arbresh

Në tetë aksidentet në komunikacion dje në Shkup, një persona ka marrë lëndime të rënda trupore, ndërsa dy të tjerë kanë marrë lëndime të lehta. Në pesë aksidentet tjera janë shkaktuar vetëm dëme materiale....

Në Shkup dje për parkim jo të drejtë janë dhënë 70 gjoba, për shfrytëzimin e telefonit celular 41

para 6 muajve - Koha.mk

Shkup, 12 korrik – Një bashkudhëtarë në një automjet të rëndë motorik ka marrë lëndime të rënda trupore, ndërsa dy kanë marrë lëndime të lehta trupore në tre aksidente trafiku prej gjithsej tetë që kanë...

9 të lënduar në 10 aksidente në Shkup

para 6 muajve - Zhurnal

Shkup, 11 korrik- Gjatë ditës së djeshme në gjithsej 10 aksidente rrugore që kanë ndodhur në rajonin e Shkupit janë lënduar 9 persona. Në katër aksidente është shkaktuar dëm material, transmeton Zhurnal....

Në 24 orëshin e fundit në Shkup 10 aksidente, nëntë persona më pak të lënduar

para 6 muajve - Koha.mk

Shkup, 11 korrik – Nëntë persona kanë marrë lëndime të lehta trupore në gjashtë prej gjithsej dhjetë aksidenteve që kanë ndodhur në 24 orëshin e fundit në rajonin e Qytetit të Shkupit. Në katër aksidente...

Në 24 orëshin e fundit në Shkup 10 aksidente

para 6 muajve - Shenja

Nëntë persona kanë marrë lëndime të lehta trupore në gjashtë prej gjithsej dhjetë aksidenteve që kanë ndodhur në 24 orëshin e fundit në rajonin e Qytetit të Shkupit. Në katër aksidente është shkaktuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK