http://kariera.mk

Arrestohet tetovari me fletëkërkesë aktive, dërgohet menjëherë në Idrizovë

para 6 muajve - Zhurnal

Tetovë, 12 korrik- Gjatë ditë së djeshme në rrugën “Marshall Tito” në Tetovë, zyrtarë policor nga Sektori për Punë të Brendshme kanë arrestuar personin me iniciale B.E (42) nga Tetova, i cili kishte fletë...

Arrestohet tetovari me fletëkërkesë aktive, dërgohet menjëherë në Idrizovë

para 6 muajve - Alsat-M

Gjatë ditë së djeshme në rrugën “Marshall Tito” në Tetovë, zyrtarë policor nga Sektori për Punë të Brendshme kanë arrestuar personin me iniciale B.E (42) nga Tetova, i cili kishte fletë arrest aktiv  nga...

Arrestohet tetovari me fletëkërkesë aktive, dërgohet menjëherë në Idrizovë

para 6 muajve - Lajm

Gjatë ditë së djeshme në rrugën “Marshall Tito” në Tetovë, zyrtarë policor nga Sektori për Punë të Brendshme kanë arrestuar personin me iniciale B.E (42) nga Tetova, i cili kishte fletë arrest aktiv  nga...

Arrestohet tetovari me fletëkërkesë aktive, dërgohet menjëherë në Idrizovë

para 6 muajve - Tetova Sot

Gjatë ditë së djeshme në rrugën “Marshall Tito” në Tetovë, zyrtarë policor nga Sektori për Punë të Brendshme kanë arrestuar personin me iniciale B.E (42) nga Tetova, i cili kishte fletë arrest aktiv  nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK