http://kariera.mk

“Zëri i Amerikës” interviston vajzën e përdhunuar nga i ati: Sot s’kam më as forcë dhe as besim, qofsha e fundit me këtë histori

para 3 muajve - Gazeta Tema

Në Tiranë, një vajzë 18 vjeçare kërkoi ndihmën e mediave për t’u mbrojtur nga abuzimet seksuale, që sipas saj, kryente i ati me të prej 3 vjetësh. Ajo i tregoi programit Fiks Fare në televizionin Top Channel...

“Zëri i Amerikës” interviston vajzën e përdhunuar nga i ati: Sot s’kam më as forcë dhe as besim, qofsha e fundit me këtë histori

para 3 muajve - Gazeta Tema

Në Tiranë, një vajzë 18 vjeçare kërkoi ndihmën e mediave për t’u mbrojtur nga abuzimet seksuale, që sipas saj, kryente i ati me të prej 3 vjetësh. Ajo i tregoi programit Fiks Fare në televizionin Top Channel...

“Ka ardhur një dosje e zezë”, rrëfehet vajza që u përdhunua nga babai

para 3 muajve - Opinion

Në Tiranë, një vajzë 18 vjeçare kërkoi ndihmën e mediave për t’u mbrojtur nga abuzimet seksuale, që sipas saj, kryente i ati me të prej 3 vjetësh. Ajo i tregoi programit Fiks Fare në televizionin Top Channel...

“Qofsha e fundit me këtë histori”, vajza denoncon përdhunimin nga babai dhe mosveprimin e policisë

para 3 muajve - Koha Jone

Në Tiranë, një vajzë 18 vjeçare kërkoi ndihmën e mediave për t’u mbrojtur nga abuzimet seksuale, që sipas saj, kryente i ati me të prej 3 vjetësh. Ajo i tregoi programit Fiks Fare në televizionin Top Channel...

“Qofsha e fundit me këtë histori!” U përdhunua nga babai për tre vite, vajza tregon tmerrin

para 3 muajve - Standard

Në Tiranë, një vajzë 18 vjeçare kërkoi ndihmën e mediave për t’u mbrojtur nga abuzimet seksuale, që sipas saj, kryente i ati me të prej 3 vjetësh. Ajo i tregoi programit Fiks Fare në televizionin Top Channel...

“Qofsha e fundit me këtë histori”! Flet vajza e përdhunuar nga i ati

para 3 muajve - Zhurnal

Në Tiranë, një vajzë 18 vjeçare kërkoi ndihmën e mediave për t’u mbrojtur nga abuzimet seksuale, që sipas saj, kryente i ati me të prej 3 vjetësh. Ajo i tregoi programit Fiks Fare në televizionin Top...

“Qofsha e fundit me këtë histori”! Flet vajza e përdhunuar nga i ati

para 3 muajve - BalkanWeb

Në Tiranë, një vajzë 18 vjeçare kërkoi ndihmën e mediave për t’u mbrojtur nga abuzimet seksuale, që sipas saj, kryente i ati me të prej 3 vjetësh. Ajo i tregoi programit Fiks Fare në televizionin Top Channel...

“Qofsha e fundit me këtë histori”! Flet vajza e përdhunuar nga i ati

para 3 muajve - Koha Jone

Në Tiranë, një vajzë 18 vjeçare kërkoi ndihmën e mediave për t’u mbrojtur nga abuzimet seksuale, që sipas saj, kryente i ati me të prej 3 vjetësh. Ajo i tregoi programit Fiks Fare në televizionin Top Channel...

U përdhunua nga babai montër për 3 vite, vajza tregon tmerrin: Ai mbrohet nga Policia

para 3 muajve - Albeu

Në Tiranë, një vajzë 18 vjeçare kërkoi ndihmën e mediave për t’u mbrojtur nga abuzimet seksuale, që sipas saj, kryente i ati me të prej 3 vjetësh. Ajo i tregoi programit Fiks Fare në televizionin Top Channel...

U përdhunua nga i ati, vajza reagon për mediat: “Qofsha e fundit me këtë histori”

para 3 muajve - Blitz

Ditën e djeshme,”Fiks Fare” në Top Channel denoncoi një ngjarje të rëndë përdhunimi. Një 18 vjeçare përdhunohej nga i ati prej 3 vitesh. Edhe pas denoncimeve, vajza u shpreh se policia nuk veproi për ta...

Tiranë: Vajza denoncon përdhunim nga babai dhe mosveprim të policisë

para 3 muajve - Zëri i Amerikës

Në Tiranë, një vajzë 18 vjeçare kërkoi ndihmën e mediave për t’u mbrojtur nga abuzimet seksuale, që sipas saj, kryente i ati me të prej 3 vjetësh. Ajo i tregoi programit Fiks Fare në televizionin Top Channel...

Vajza nga Tirana që u përdhunua nga babai për 3 vite, tregon tmerrin

para 3 muajve - Gazeta Observer

Në Tiranë, një vajzë 18 vjeçare kërkoi ndihmën e mediave për t’u mbrojtur nga abuzimet seksuale, që sipas saj, kryente i ati me të prej 3 vjetësh. Ajo i tregoi programit Fiks Fare në televizionin Top Channel...

Vajza denoncon në media abuzimin e të atit

para 3 muajve - Zëri i Amerikës

Facebook Forum Programet e Televizionit Programet e radios

Rrëfimi tronditës i 18-vjeçares: Policia nuk më mbrojti nga babai përdhunues

para 3 muajve - Sovrani

Një vajzë 18-vjeçare në Tiranë kërkoi ndihmën e mediave për t’u mbrojtur nga abuzimet seksuale, që sipas saj, kryente i ati me të prej 3 vjetësh. Ajo i tregoi programit Fiks Fare në televizionin Top Channel...

Vajza që u përdhunua për 3 vite nga babai ka frikë: Policia po mban krahun e tij

para 3 muajve - Arbresh

Në Tiranë, një vajzë 18 vjeçare kërkoi ndihmën e mediave për t’u mbrojtur nga abuzimet seksuale, që sipas saj, kryente i ati me të prej 3 vjetësh. Ajo i tregoi programit Fiks Fare në televizionin Top Channel...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK