http://kariera.mk

Zaevi mbron BDI-në nga përgjimet, do të kërkon nga SHBA arrestimin e El-Chekës. Por ja çfarë i thotë El Cheka, Zaevit

para 6 muajve - Zhurnal

Shkup, 12 korrik, zhurnal.mk – Kryeministri Zoran Zaev mbrëmë në Klan Maqedoni ka folur edhe për përgjimet që po publikohen nga Sheqerim Ahmeti – El Cheka nga SHBA-të, që sipas tij nuk janë sikur ato “bomba”...

Zaev kërkoi arrestimin e tij, El Cheka i përgjigjet

para 6 muajve - Flaka

Mbrëmë në një debat në TV Klan kryeministri Zoran Zaev ka folur për përgjimet që po publikon vazhdimisht El Cheka. Zaevi u arsyetua se përgjimet e tij nuk ishin të ngjajshme me ato që po i publikon El...

Zaev kërkoi arrestimin e tij, El Cheka përgjigjet: “Kujdes Zajçe…”

para 6 muajve - Lajm

Mbrëmë në një debat në TV Klan kryeministri Zoran Zaev ka folur për përgjimet që po publikon vazhdimisht El Cheka. Zaevi u arsyetua se përgjimet e tij nuk ishin të ngjajshme me ato që po i publikon El...

El Cheka porosi Zaevit pa deklaratës për arrestimin e tij

para 6 muajve - Ina

“Ndëgjova se Zoran Zaevi do të kërkoj nga SHBA-të arrestimin tim se po i nguci me pislliqet dhe krimet e tyre të bëra, këta të fortët e shtetit të cilët jan kok e këmb të kriminalizuar, sigurohu Zajçe...

El Cheka porosi Zaevit pa deklaratës për arrestimin e tij

para 6 muajve - Lajm

“Ndëgjova se Zoran Zaevi do të kërkoj nga SHBA-të arrestimin tim se po i nguci me pislliqet dhe krimet e tyre të bëra, këta të fortët e shtetit të cilët jan kok e këmb të kriminalizuar, sigurohu Zajçe...

El Cheka porosi Zaevit pa deklaratës për arrestimin e tij

para 6 muajve - Tetova Sot

“Ndëgjova se Zoran Zaevi do të kërkoj nga SHBA-të arrestimin tim se po i nguci me pislliqet dhe krimet e tyre të bëra, këta të fortët e shtetit të cilët jan kok e këmb të kriminalizuar, sigurohu Zajçe...

Zaevi kërkon që SHBA ta arrestojnë El Chekën, ja çfarë theksoi në Klan Maqedoni

para 6 muajve - Ina

Kryeministri Zoran Zaev mbrëmë në Klan Maqedoni ka folur edhe për përgjimet që po publikohen nga Sheqerim Ahmeti – El Cheka nga SHBA-të, që sipas tij nuk janë sikur ato “bomba” përgjimesh që kishte publikuar...

Zaevi kërkon që SHBA ta arrestojnë El Chekën, ja çfarë theksoi

para 6 muajve - InfoShqip

Kryeministri Zoran Zaev mbrëmë në Klan Maqedoni ka folur edhe për përgjimet që po publikohen nga Sheqerim Ahmeti – El Cheka nga SHBA-të, që sipas tij nuk janë sikur ato “bomba” përgjimesh që kishte publikuar...

Zaevi kërkon që SHBA ta arrestojnë El Chekën, ja çfarë theksoi në Klan Maqedoni

para 6 muajve - Lajm

Kryeministri Zoran Zaev mbrëmë në Klan Maqedoni ka folur edhe për përgjimet që po publikohen nga Sheqerim Ahmeti – El Cheka nga SHBA-të, që sipas tij nuk janë sikur ato “bomba” përgjimesh që kishte publikuar...

El Cheka porosi Zaevit pa deklaratës për arrestimin e tij

para 6 muajve - Fakti Ditor

“Ndëgjova se Zoran Zaevi do të kërkoj nga SHBA-të arrestimin tim se po i nguci me pislliqet dhe krimet e tyre të bëra, këta të fortët e shtetit të cilët jan kok e këmb të kriminalizuar, sigurohu Zajçe...

El Cheka porosi Zaevit pa deklaratës për arrestimin e tij

para 6 muajve - AlbPortali

“Ndëgjova se Zoran Zaevi do të kërkoj nga SHBA-të arrestimin tim se po i nguci me pislliqet dhe krimet e tyre të bëra, këta të fortët e shtetit të cilët jan kok e këmb të kriminalizuar, sigurohu Zajçe...

Zaev: Do kërkojmë nga SHBA të arrestojë El Chekën, ‘bombat’ e tij janë biseda private

para 6 muajve - Fakti Ditor

Kryeministri Zoran Zaev mbrëmë në Klan Maqedoni ka folur edhe për përgjimet që po publikohen nga Sheqerim Ahmeti – El Cheka nga SHBA-të, që sipas tij nuk janë sikur ato “bomba” përgjimesh që kishte publikuar...

Zaev: Do kërkojmë nga SHBA të arrestojë El Chekën, ‘bombat’ e tij janë biseda private

para 6 muajve - AlbPortali

Kryeministri Zoran Zaev mbrëmë në Klan Maqedoni ka folur edhe për përgjimet që po publikohen nga Sheqerim Ahmeti – El Cheka nga SHBA-të, që sipas tij nuk janë sikur ato “bomba” përgjimesh që kishte publikuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK