http://kariera.mk

Policia në aksion në Vlorë, 7 në pranga, 2 ishin në kërkim

para 3 muajve - BalkanWeb

Policia e Vlorës njofton se ka arrestuar 7 persona, dy prej të cilëve ishin në kërkim, ndërsa 5 janë prangosur në kushtet e flagrancës. Uniformat e qytetit bregdetar njoftojnë se të arrestuarit janë prangosur,...

Policia aksion në Vlorë, 7 persona në pranga, 2 ishin në kërkim

para 3 muajve - Koha Jone

Policia e Vlorës njofton se ka arrestuar 7 persona, dy prej të cilëve ishin në kërkim, ndërsa 5 janë prangosur në kushtet e flagrancës. Uniformat e qytetit bregdetar njoftojnë se të arrestuarit janë prangosur,...

7 të arrestuar gjatë 24 orëve të fundit në Vlorë

para 3 muajve - Shekulli

Policia e Vlorës ka njoftuar se në vijim të punës intensive për parandalimin e veprimtarive të paligjshme, gjatë 24 orëve të fundit Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Vlorë kanë bërë të mundur...

Rrahu bashkëshorten, arrestohet 37-vjeçari në Sarandë…

para 3 muajve - Standard

Një 37-vjeçar është arrestuar ditën e sotme në Sarandë pasi sipas Policisë ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij. L.K., banues në Xarrë, Konispol, ka dhunuar për motive të...

Rrahu bashkëshorten, shoqërohet 37-vjeçari në Sarandë

para 3 muajve - LajmiFundit

Një 37-vjeçar është arrestuar ditën e sotme në Sarandë pasi sipas Policisë ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij. L.K., banues në Xarrë, Konispol, ka dhunuar për motive të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK