http://kariera.mk

Maliqi: Qeveria po tenton të kap mediat me paketën antishpifje, rasti i Lubonjës e vërteton

para 3 muajve - Standard

Deputeti Lefter Maliqi u shpreh se situate në Shqipëri është kthyer në gjendje alarmante. Në një deklaratë për shtyp, Maliqi the se fakti që Qeveria ka ndërtuar një paketë antishpifje me të cilën po kërkon...

Maliqi me deklaratë të fortë: Emërimet në burgje, nga bandat

para 3 muajve - BalkanWeb

Deputeti i ri i Kuvendit, Lefter Maliqi, ka bërë deklarata të forta nga Kryesia e Kuvendit dhe kërkon me ngulm zgjedhjen e krizës së rëndë politike ku vendi ndodhet sipas tij. Sipas Maliqit, situata në...

Maliqi me deklaratë të fortë: Emërimet në burgje, nga bandat

para 3 muajve - Medial

Deputeti i ri i Kuvendit, Lefter Maliqi, ka bërë deklarata të forta nga Kryesia e Kuvendit dhe kërkon me ngulm zgjedhjen e krizës së rëndë politike ku vendi ndodhet sipas tij. Sipas Maliqit, situata në...

Maliqi: Po qeverisin maskarenjtë, duhet dialog për krizën

para 3 muajve - Koha Jone

Deputeti i cili mori mandatin nga PD-ja, Lefter Maliqi, apeloi nga Kryesia e Kuvendit palët politike të ulen një orë e më parë për të zgjidhur krizën politike. Në një konferencë për shtyp, ai tha se vendi...

“Situatë alarmante”! Maliqi: Politikanët të ulen urgjent me Metën

para 3 muajve - BalkanWeb

Deputeti i ri i Kuvendit, Lefter Maliqi, i ka bërë thirrje gjithë klasës politike në vend të ulet urgjent në tryezën e diskutimit me Presidentin Ilir Meta, për të gjetur një zgjidhje për krizën e thellë...

“Kur qeverisin maskarenjtë, përfitojnë horrat”, deputeti lëshon deklaratën e fortë: Zgjedhje të parakohshme. Më vjen turp të dal …

para 3 muajve - Sot News

Në një deklaratë për mediat nga Kryesia e Kuvendit, deputeti Lefter Maliqi ka kujtuar një shprehje të Viktor Hygose, “Kur qeverisin maskarenjtë fitojnë horrat”, duke numëruar gjithë problematikat e mëdha...

Situata e rëndë, Maliqi: Politika dhe trupi diplomatik të jenë në anën e popullit

para 3 muajve - Koha Jone

Deputeti i cili mori mandatin nga PD-ja, Lefter Maliqi, apeloi nga Kryesia e Kuvendit palët politike të ulen një orë e më parë për të zgjidhur krizën politike. Në një konferencë për shtyp, ai tha se vendi...

Situatë alarmante!!! Reagon deputeti: Kur qeverisin maskarenjtë, përfitojnë horrat!!! Vendi në një krizë të madhe…

para 3 muajve - Standard

Deputeti Lefter Maliqi ka dalë në një konferencë shtypi nga selia e parlamentit sot,  lidhur me krizën politike dhe raportin e fundit të DASH, që e konsideron Shqipërinë si vendin më të korruptuar. “Do...

Situata e rëndë, Maliqi: Palët ti japin zgjidhje krizës

para 3 muajve - Koha Jone

Deputeti, Lefter Maliqi, apeloi nga Kryesia e Kuvendit palët politike të ulen një orë e më parë për të zgjidhur krizën politike.

Maliqi: Kur qeverisin maskarenjtë fitojnë horrat, po vjen diktatura

para 3 muajve - Albeu

Deputeti LEfter Maliqi nga kryesia e kuvendit ka vendosur të theksojë edhe një herë situatën politike në vend. "Kur qeverisin maskarenjtë fitojnë horrat". Me këtë shprehje të Viktor Hygosë, Maliqi tha...

Deputeti Maliqi vë alarmin: Situatë alarmante, klasa polike dhe trupi diplomatik të mbajnë anën e popullit!

para 3 muajve - LajmiFundit

Deputeti Lefter Maliqi ka dalë në një konferencë shtypi nga selia e parlamentit sot,  lidhur me krizën politike dhe raportin e fundit të DASH, që e konsideron Shqipërinë si vendin më të korruptuar. “Do...

Situata e rëndë, Maliqi: Politika dhe trupi diplomatik të jenë në anën e popullit

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Deputeti i cili mori mandatin nga PD-ja, Lefter Maliqi, apeloi nga Kryesia e Kuvendit palët politike të ulen një orë e më parë për të zgjidhur krizën politike. Në një konferencë për shtyp, ai tha se vendi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK