http://kariera.mk

Komuna e Studeniçanit fiton 3/3 projekte nga Agjencioni për përkrahje financiare në bujqësi dhe zhvillimin rural

para 6 muajve - Aktuale

Kryetari i Komunës së Studeniçanit z.Azem Sadiku edhe zyrtarisht pranoi Vendimet për mbështetje financiare për realizim të 3 projekteve në Komunën e Studeniçanit. Vendimet i ndau zv. Drejtori i Agjensionit...

Komuna e Studeniçanit fiton 3/3 projekte nga Agjencioni për përkrahje financiare në bujqësi dhe zhvillimin rural

para 6 muajve - Zhurnal

Shkup, 11 korrik, Zhurnal.mk – Kryetari i Komunës së Studeniçanit z.Azem Sadiku sot edhe zyrtarisht pranoi Vendimet për mbështetje financiare për realizim të 3 projekteve në Komunën e Studeniçanit. Vendimet...

Komuna e Studeniçanit fiton 3/3 projekte nga Agjencioni për përkrahje financiare në bujqësi dhe zhvillimin rural

para 6 muajve - Fakti Ditor

Kryetari i Komunës së Studeniçanit z.Azem Sadiku sot edhe zyrtarisht pranoi Vendimet për mbështetje financiare për realizim të 3 projekteve në Komunën e Studeniçanit informon Faktiditor. ch. Vendimet i...

Komuna e Studeniçanit fiton 3/3 projekte nga Agjencioni për përkrahje financiare në bujqësi dhe zhvillimin rural

para 6 muajve - AlbPortali

Kryetari i Komunës së Studeniçanit z.Azem Sadiku sot edhe zyrtarisht pranoi Vendimet për mbështetje financiare për realizim të 3 projekteve në Komunën e Studeniçanit informon Faktiditor. ch. Loading......

Selami pjesëmarrës në konferencën nga Programi i bashkëpunimit ndërkufitar ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë

para 6 muajve - Aktuale

Zv. Drejtori në Agjencionin për përkrahje financiare në bujqësi dhe zhvillim rural Abduselam Selami merr pjesë në Konferencën nga Programi i bashkëpunimit ndërkufitar ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe...

Selami pjesëmarrës në konferencën nga Programi i bashkpuninit ndërkufitar ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe Shqipëris

para 6 muajve - Bashke

“Në Ohër pjesmarës në konferencën nga Programi i bashkpuninit ndërkufitar ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe Shqipëris nën moton “Krijojmë një të ardhme të përbashkët”. Ky program finansohet nga Bashkimi...

Selami pjesëmarrës në konferencën nga Programi i bashkëpunimit ndërkufitar ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë

para 6 muajve - Bashke

“Në Ohër pjesmarës në konferencën nga Programi i bashkpuninit ndërkufitar ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe Shqipëris nën moton “Krijojmë një të ardhme të përbashkët”. Ky program finansohet nga Bashkimi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK