http://kariera.mk

Zgjedhjet e parakohshme parlamentare si “Kali i Trojës”

para një jave - Lajm

Shkruan: Hamdi Nuhiju Ka më shumë se një muaj që tema e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare po flitet haptas nga të gjitha palët në skenën politike shqiptare dhe maqedonase në Maqedoninë e Veriut. Po...

Zgjedhjet e parakohshme parlamentare si “Kali i Trojës”

para një jave - Tetova Sot

Hamdi Nuhiju Ka më shumë se një muaj që tema e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare po flitet haptas nga të gjitha palët në skenën politike shqiptare dhe maqedonase në Maqedoninë e Veriut. Po bëhen matjet...

Bexheti: Kurdoqofshin zgjedhjet, BDI do të pësojë humbjen më të thellë në historinë e saj!

para një jave - Tetova1

Deputeti i BDI-së, Artan Grubi ka deklaruar sot në Kuvend, se për partinë e tij nuk është e preferuar që sivjet të mbahen zgjedhje të parakohshme. Si datë të përshtatshme për BDI-në, Grubi ka përmendur...

Aleanca selam BDI-së: Do pësoni humbjen më të thellë në historinë tuaj kurdo që të mbahen zgjedhjet

para një jave - InfoShqip

Deputeti i BDI-së, Artan Grubi ka deklaruar sot në Kuvend, se për partinë e tij nuk është e preferuar që sivjet të mbahen zgjedhje të parakohshme. Si datë të përshtatshme për BDI-në, Grubi ka përmendur...

Bexheti: Kurdoqofshin zgjedhjet, BDI do të pësojë humbjen më të thellë në historinë e saj!

para një jave - Lajm

Deputeti i BDI-së, Artan Grubi ka deklaruar sot në Kuvend, se për partinë e tij nuk është e preferuar që sivjet të mbahen zgjedhje të parakohshme. Si datë të përshtatshme për BDI-në, Grubi ka përmendur...

Bexheti: Kurdoqofshin zgjedhjet, BDI do të pësojë humbjen më të thellë në historinë e saj!

para një jave - Ina

Deputeti i BDI-së, Artan Grubi ka deklaruar sot në Kuvend, se për partinë e tij nuk është e preferuar që sivjet të mbahen zgjedhje të parakohshme. Si datë të përshtatshme për BDI-në, Grubi ka përmendur...

Bexheti: Kurdoqofshin zgjedhjet, BDI do të pësojë humbjen më të thellë në historinë e saj!

para një jave - Tetova Sot

Deputeti i BDI-së, Artan Grubi ka deklaruar sot në Kuvend, se për partinë e tij nuk është e preferuar që sivjet të mbahen zgjedhje të parakohshme. Si datë të përshtatshme për BDI-në, Grubi ka përmendur...

Bexheti: Kurdoqofshin zgjedhjet, BDI do të pësojë humbjen më të thellë në historinë e saj!

para një jave - Fol

Deputeti i BDI-së, Artan Grubi ka deklaruar sot në Kuvend, se për partinë e tij nuk është e preferuar që sivjet të mbahen zgjedhje të parakohshme. Si datë të përshtatshme për BDI-në, Grubi ka përmendur...

A ka frik BDI-ja nga Zgjedhjet parakohshme parlamentare ?

para një jave - Zhurnal

Shkup, 10 korrik, Zhurnal.mk – Deputeti i BDI-së, Artan Grubi ka deklaruar sot në Kuvend, se për partinë e tij nuk është e preferuar që sivjet të mbahen zgjedhje të parakohshme. Si datë të përshtatshme...

Zgjedhjet të parakohshme, pushteti dhe opozita me qëndrime të ndara

para një jave - Flaka

Pushteti dhe opozita, me mendime të ndara rreth zërave për zgjedhje të parakohshme parlamentare. Opozita thotë se pas skandalit të bisedës së kryeministrit Zaev me komedianët rusë dhe skandaleve tjera,...

Artan Grubi tregon qëndrimin e BDI-së për zgjedhjet e parakohëshme parlamentarë në këtë vit

para një jave - InfoShqip

Deputeti i BDI-së, Artan Grubi ka deklaruar sot në Kuvend, se për partinë e tij nuk është e preferuar që sivjet të mbahen zgjedhje të parakohshme. Si datë të përshtatshme për BDI-në, Grubi ka përmendur...

Grubi: BDI kundër mbajtjes së zgjedhjeve të parakohshme sivjet

para një jave - Iliria News

Deputeti i BDI-së, Artan Grubi ka deklaruar sot në Kuvend, se për partinë e tij nuk është e preferuar që sivjet të mbahen zgjedhje të parakohshme. Si datë të përshtatshme për BDI-në, Grubi ka përmendur...

Grubi: BDI kundër mbajtjes së zgjedhjeve të parakohshme sivjet

para një jave - Aktuale

Deputeti i BDI-së, Artan Grubi ka deklaruar sot në Kuvend, se për partinë e tij nuk është e preferuar që sivjet të mbahen zgjedhje të parakohshme. Si datë të përshtatshme për BDI-në, Grubi ka përmendur...

Opozita kërkon zgjedhje, partitë në pushtet rrumbullakësimin e hyrjes në NATO dhe marrjen e datës për BE

para një jave - Tetova Sot

BDI vlerëson se duhet të rrumbullakohet procesi për hyrje në NATO dhe marrjen e datës për negociata dhe pastaj vitin e ardhshëm të shkohet në zgjedhje eventuale të parakohshme parlamentare, LSDM mbetet...

Opozita insiston për zgjedhje të parakohshme

para një jave - Aktuale

Opozita insiston në zgjedhje të parakohshme parlamentare pas bisedave telefonike të kryeministrit me komikët rus. VMRO-DPMNE-ja shprehet e shqetësuar duke ngritur pyetjen se me kë tjetër ka biseduar kryeministri...

Grubi: BDI kundër mbajtjes së zgjedhjeve të parakohshme sivjet

para një jave - Ina

Deputeti i BDI-së, Artan Grubi ka deklaruar sot në Kuvend, se për partinë e tij nuk është e preferuar që sivjet të mbahen zgjedhje të parakohshme. Si datë të përshtatshme për BDI-në, Grubi ka përmendur...

Opozita kërkon zgjedhje, partitë në pushtet rrumbullakësimin e hyrjes në NATO dhe marrjen e datës për BE

para një jave - Medial

Shkup, 10 korrik 2019 (MEDIAL) – BDI vlerëson se duhet të rrumbullakohet procesi për hyrje në NATO dhe marrjen e datës për negociata dhe pastaj vitin e ardhshëm të shkohet në zgjedhje eventuale të parakohshme...

Opozita insiston në zgjedhje të parakohshme parlamentare

para një jave - Ina

Opozita insiston në zgjedhje të parakohshme parlamentare pas bisedave telefonike të kryeministrit me komikët rus. VMRO-DPMNE-ja shprehet e shqetësuar duke ngritur pyetjen se me kë tjetër ka biseduar kryeministri...

Opozita në Maqedoni këmbëngul për zgjedhje të parakohëshme parlamentare

para një jave - InfoShqip

Opozita insiston në zgjedhje të parakohshme parlamentare pas bisedave telefonike të kryeministrit me komikët rus. VMRO-DPMNE-ja shprehet e shqetësuar duke ngritur pyetjen se me kë tjetër ka biseduar kryeministri...

Opozita insiston për zgjedhje të parakohshme, kurse për Artan grubin e BDI-së zgjedhjet nuk janë të pëlqyeshme

para një jave - Fol

Opozita insiston në zgjedhje të parakohshme parlamentare pas bisedave telefonike të kryeministrit me komikët rus. VMRO-DPMNE-ja shprehet e shqetësuar duke ngritur pyetjen se me kë tjetër ka biseduar kryeministri...

Opozita insiston në zgjedhje të parakohshme parlamentare

para një jave - AlbPortali

Opozita insiston në zgjedhje të parakohshme parlamentare pas bisedave telefonike të kryeministrit me komikët rus. VMRO-DPMNE-ja shprehet e shqetësuar duke ngritur pyetjen se me kë tjetër ka biseduar kryeministri...

Opozita insiston për zgjedhje të parakohshme

para një jave - Alsat-M

Opozita insiston në zgjedhje të parakohshme parlamentare pas bisedave telefonike të kryeministrit me komikët rus. VMRO-DPMNE-ja shprehet e shqetësuar duke ngritur pyetjen se me kë tjetër ka biseduar kryeministri...

Opozita insiston në zgjedhje të parakohshme parlamentare

para një jave - Fakti Ditor

Opozita insiston në zgjedhje të parakohshme parlamentare pas bisedave telefonike të kryeministrit me komikët rus. VMRO-DPMNE-ja shprehet e shqetësuar duke ngritur pyetjen se me kë tjetër ka biseduar kryeministri...

Opozita insiston për zgjedhje të parakohshme

para një jave - Tetova Sot

Opozita insiston në zgjedhje të parakohshme parlamentare pas bisedave telefonike të kryeministrit me komikët rus. VMRO-DPMNE-ja shprehet e shqetësuar duke ngritur pyetjen se me kë tjetër ka biseduar kryeministri...

Grubi: BDI kundër mbajtjes së zgjedhjeve të parakohshme sivjet

para një jave - Fakti Ditor

Deputeti i BDI-së, Artan Grubi ka deklaruar sot në Kuvend, se për partinë e tij nuk është e preferuar që sivjet të mbahen zgjedhje të parakohshme. Si datë të përshtatshme për BDI-në, Grubi ka përmendur...

Grubi: BDI kundër mbajtjes së zgjedhjeve të parakohshme sivjet

para një jave - Tetova1

Deputeti i BDI-së, Artan Grubi ka deklaruar sot në Kuvend, se për partinë e tij nuk është e preferuar që sivjet të mbahen zgjedhje të parakohshme. Si datë të përshtatshme për BDI-në, Grubi ka përmendur...

Grubi: BDI kundër mbajtjes së zgjedhjeve të parakohshme sivjet

para një jave - Lajm

Deputeti i BDI-së, Artan Grubi ka deklaruar sot në Kuvend, se për partinë e tij nuk është e preferuar që sivjet të mbahen zgjedhje të parakohshme. Si datë të përshtatshme për BDI-në, Grubi ka përmendur...

Opozita insiston për zgjedhje të parakohshme

para një jave - Lajm

Opozita insiston në zgjedhje të parakohshme parlamentare pas bisedave telefonike të kryeministrit me komikët rus. VMRO-DPMNE-ja shprehet e shqetësuar duke ngritur pyetjen se me kë tjetër ka biseduar kryeministri...

Opozita insiston për zgjedhje të parakohshme

para një jave - Arbresh

Opozita insiston në zgjedhje të parakohshme parlamentare pas bisedave telefonike të kryeministrit me komikët rus. VMRO-DPMNE-ja shprehet e shqetësuar duke ngritur pyetjen se me kë tjetër ka biseduar kryeministri...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK