http://kariera.mk

Qeveria dhe opozita kanë rënë dakord mbi Ligjin për PSP-në

para 6 muajve - Flaka

Qeveria dhe opozita kanë rënë dakord mbi Ligjin për PSP-në dhe çështja e vetme që ende mbetet e pazgjidhur, sipas kryeministrit Zoran Zaev, është se kush do të jetë në krye të prokurorisë. “Nuk do të presim...

Zaev: Jemi marë vesh për PSP-në, problem i vetëm Katica Janeva

para 6 muajve - Lajm

Qeveria dhe opozita kanë rënë dakord mbi Ligjin për PSP-në dhe çështja e vetme që ende mbetet e pazgjidhur, sipas kryeministrit Zoran Zaev, është se kush do të jetë në krye të prokurorisë. “Nuk do të presim...

VMRO-DPMNE: Zaevi e ka turpëruar Republikën e Maqedonisë para gjithë botës

para 6 muajve - Zhurnal

Shkup, 12 korrik, zhurnal.mk – Partia opozitare maqedonase, VMRO-DPMNE edhe një herë ka kritikuar pushtetin e udhëhequr nga LSDM-ja e Zoran Zaevit duke thënë se duhet të ketë përgjegjësi për sjellje jo...

Zaev: Katica Janeva pengesa e vetme për marrëveshjen rreth PSP-së

para 6 muajve - Zhurnal

Shkup, 12 korrik – Zhurnal.mk – Kryeministri Zoran Zaev mbrëmë ishte mysafir në Klan Maqedoni, ku u debatua për shumë çështje që janë aktuale në vend, mes të cilave edhe për PSP-në dhe fatin e saj, informon...

Zaev: Çështja e vetme ku jemi bllokuar për PSP-në është Katica Janeva

para 6 muajve - Tetova Sot

Qeveria dhe opozita kanë rënë dakord mbi Ligjin për PSP-në dhe çështja e vetme që ende mbetet e pazgjidhur, sipas kryeministrit Zoran Zaev, është se kush do të jetë në krye të prokurorisë. “Nuk do të presim...

Zaev: Katica Janeva pengesa e vetme për marrëveshjen rreth PSP-së

para 6 muajve - Lajm

Kryeministri Zoran Zaev mbrëmë ishte mysafir në Klan Maqedoni, ku u debatua për shumë çështje që janë aktuale në vend, mes të cilave edhe për PSP-në dhe fatin e saj. Siç tha Zaev, qeveria dhe opozita janë...

Zaev: Ligji për prokurorinë të miratohet për qytetarët dhe të ardhmen e shtetit

para 6 muajve - Koha.mk

Shkup, 12 korrik – Kryeministri Zoran Zaev i bëri thirrje liderit të VMRO-DPMNE-së, Hristian Mickovski bashkarisht të gjejnë zgjidhje për Ligjin për prokurorinë publike, jo vetëm për shkak të BE-së, por...

Zaev: Ligji për PTH të miratohet për qytetarët dhe të ardhmen e shtetit

para 6 muajve - Medial

Shkup, 12 korrik 2019 (MEDIAL) – Kryeministri Zoran Zaev i bëri thirrje liderit të VMRO-DPMNE-së, Hristian Mickovski bashkarisht të gjejnë zgjidhje për Ligjin për prokurorinë publike, jo vetëm për shkak...

Zaev: Çështja e vetme ku jemi bllokuar për PSP-në është Katica Janeva

para 6 muajve - Arbresh

Qeveria dhe opozita kanë rënë dakord mbi Ligjin për PSP-në dhe çështja e vetme që ende mbetet e pazgjidhur, sipas kryeministrit Zoran Zaev, është se kush do të jetë në krye të prokurorisë. “Nuk do të presim...

VMRO-DPMNE: LSDM po keqpërdorë institucionet për përndjekje politike

para 6 muajve - Aktuale

VMRO-DPMNE përmes komunikatës së sotme për media kanë hedhur akuza mbi partinë e LSDM-së se ata po keqpërdorin institucionet për përndjekje politike mbi ata që nuk mendojnë njejtë si partia e tyre. Siç...

VMRO-DPMNE: LSDM po keqpërdorë institucionet për përndjekje politike

para 6 muajve - Zhurnal

Shkup, 11 korrik – Zhurnal.mk – VMRO-DPMNE përmes komunikatës së sotme për media kanë hedhur akuza mbi partinë e LSDM-së se ata po keqpërdorin institucionet për përndjekje politike mbi ata që nuk mendojnë...

Edhe gjatë largimit, ambasadori holandez Plomp paralajmëroi për Prokurorinë Speciale

para 6 muajve - Portalb

Ambasadori i Holandës në Shkup, Vauter Plomp edhe në takimin e lamtumirës me kryeministrin Zoran Zaev, e ka theksuar rolin e rëndësishëm të Prokurorisë Speciale Publike (PSP) në luftën kundër korrupsionit...

LSDM: Mickoski punon për ata që duan të largojnë vendin nga NATO dhe BE

para 6 muajve - Flaka

Lojtari i frustruar antiperëndimor Mickoski është turp për vendin. Mickoski po vendoset në anën e interesave të huaja, në krahun e tyre që janë kundër NATO- dhe nuk dëshirojnë që vendi ynë të jetë pjesë...

LSDM: Mickoski punon për ata që duan të largojnë vendin nga NATO dhe BE

para 6 muajve - Aktuale

Lojtari i frustruar antiperëndimor Mickoski është turp për vendin. Mickoski po vendoset në anën e interesave të huaja, në krahun e tyre që janë kundër NATO- dhe nuk dëshirojnë që vendi ynë të jetë pjesë...

VMRO-DPMNE kërkon përgjegjësi nga Zaevi, “E shkatërron imazhin dhe pozitat e Maqedonisë”

para 6 muajve - TV21

Partia opozitare VMRO-DPMNE përsëri kërkon përgjegjësi dhe dorëheqje nga kryeministri Zaev dhe këshilltarët e tij për shkak të skandalit me audio incizimin e publikuar prej bisedës telefonike që e kanë...

LSDM: Mickoski punon për ata që duan të largojnë vendin nga NATO dhe BE

para 6 muajve - Ina

Lojtari i frustruar antiperëndimor Mickoski është turp për vendin. Mickoski po vendoset në anën e interesave të huaja, në krahun e tyre që janë kundër NATO- dhe nuk dëshirojnë që vendi ynë të jetë pjesë...

LSDM: Mickoski punon për ata që duan të largojnë vendin nga NATO dhe BE

para 6 muajve - Koha.mk

Lojtari i frustruar antiperëndimor Mickoski është turp për vendin. Mickoski po vendoset në anën  e interesave të huaja, në krahun e tyre që janë kundër NATO- dhe nuk dëshirojnë që vendi ynë të jetë pjesë...

LSDM: Lojtari antiperëndimor Mickoski është turp për vendin

para 6 muajve - Medial

Lojtari i frustruar antiperëndimor Mickoski është turp për vendin. Mickoski po vendosën në anën  e interesave të huaja, në krahun e tyre që janë kundër NATO- dhe nuk dëshirojnë që vendi ynë të jetë pjesë...

Kurthi i dy komedianëve rusë, hapet fronti mes LSDM dhe VMRO-DPMNE

para 6 muajve - Flaka

VMRO-DPMNE-ja opozitare përmes një komunikate për media ka reaguar ndaj bisedës apo mashtrimit që i’u bë kryeministrit të vendit Zoran Zaev nga dy komedianët rus. Nga partia e Zaevit, ndërkohë repilkuan...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK