http://kariera.mk

Kërkohet shkarkimi në KPA, Zaganjori: Jam përpjekur të gjej dokumentet

para 3 muajve - Shekulli

Xhentila Gjoshi Xhezair Zaganjori, kreu i Gjykatës së Lartë ka bërë mbrojtjen e tij përballë Komisionerit Publik seancën e djeshme në Kolegjin e Posaçëm të Apelimit. Ai është shprehur në përfundim të seancës...

Pranoi shqyrtimin e provave për pasurinë, KPA merr vendimin për Xhezair Zaganjorin

para 3 muajve - Sot News

Komisioni i Pavarur i Apelimit ka pranuar kërkesën e kreut të Gjykatës së Lartë Xhezair Zaganjori për marrjen dhe shqyrtimin e provave të reja të paraqitura ditën e sotme nga ky i fundit. Ndërkohë është...

Zaganjori betejë për pasurinë: Dorëzova 10 prova të reja

para 3 muajve - Vizion Plus

Kreu i gjykatës së Lartë Xhezair Zaganjori vijoi betejën në Kolegjin e Posaçshëm të Apelimit. Megjithese kaloi shkallën e parë të vetingut, komisioneri publik ka kërkuar shkarkimin e tij nga detyra për...

Komisioneri Publik i bindur për shkarkimin e Zaganjorit, rrëzon provat e reja të dorëzuara nga kryegjyqtari, ja diskutimet në KPA

para 3 muajve - Sot News

Komisioneri Publik, Florian Ballhysa nuk u lëkund ditën e djeshme përballë provave të reja të paraqitura nga kryetari i Gjykatës së Lartë, Xhezair Zaganjori. Ky i fundit në seancën e mëparshme të mbajtur...

Cili do të jetë fati i Xhezair Zaganjorit?

para 3 muajve - Gazeta Tema

Komisioneri Publik i konsideroi “pa asnjë risi” provat e reja të paraqitura nga kreu i Gjykatës së Lartë, ndërkohë që Zaganjori i quajti përfundimet e tij si “absurde dhe të papranueshme”. Procesi shkon...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK