http://kariera.mk

Shembet objekti pranë stadiumit “Arena Kombëtare”

para 4 muajve - GazetaBlic

Ka nisur puna për shembjen e godinës pranë stadiumit “Qemal Stafa” në Tiranë. Ndërkohë mësohet se pronarët pretendojnë që nuk janë lajmëruar me shkresë zyrtare për shembjen. Shembja e godinës 4 katëshe,...

Shembet objekti pranë stadiumit “Arena Kombëtare”

para 4 muajve - Klan Kosova

Ka nisur puna për shembjen e godinës pranë stadiumit “Qemal Stafa” në Tiranë. Ndërkohë mësohet se pronarët pretendojnë që nuk janë lajmëruar me shkresë zyrtare për shembjen. Shembja e godinës 4 katëshe,...

VIDEO/ Shembet ndërtesa para Arenës Kombëtare, Veliaj: Çibani i fundit!

para 4 muajve - Medial

Shëmbet ndërtësa para Arenës Kombëtare te sheshi “Italia”. Godina 4-katëshe ishte ndërtuar  para disa vitesh në hapësirë publike, dhe në të ishin vendosu disa biznese, bar kafe, restorante, dhe fast-food....

Foto+Video/ Shembet godina pranë stadiumit “Arena Kombëtare”

para 4 muajve - Top Channel

Ka nisur puna për shembjen e godinës pranë stadiumit Qemal Stafa. Ndërkohë mësohet se pronarët pretendojnë që nuk janë lajmëruar me shkresë zyrtare për shembjen. Shembja e godinës 4 katëshe, ka nisur që...

Foto+Video/ Shembet godina pranë stadiumit “Qemal Stafa”

para 4 muajve - Top Channel

Ka nisur puna për shembjen e godinës pranë stadiumit Qemal Stafa. Ndërkohë mësohet se pronarët pretendojnë që nuk janë lajmëruar me shkresë zyrtare për shembjen. Shembja e godinës 4 katëshe, ka nisur që...

VIDEO/ Shembet ndërtesa para Arenës Kombëtare

para 4 muajve - Opinion

Është shembur sot në Tiranë, një ndërtesë para Stadiumit “Arena Kombëtare” te sheshi “Italia”. Godina 4-katëshe përdorej si hapësirë biznesi për disa biznese, bar kafe, restorante dhe fast-food. Për këtë...

VIDEO/ Shembet ndërtësa para Arenës Kombëtare, Veliaj: Çibani i fundit!

para 4 muajve - Vizion Plus

Shëmbet ndërtësa para Arenës Kombëtare te sheshi “Italia”. Godina 4-katëshe ishte ndërtuar  para disa vitesh në hapësirë publike, dhe në të ishin vendosu disa biznese, bar kafe, restorante, dhe fast-food....

Shembet ndërtesa pranë stadiumit kombëtar, Veliaj: Çibani i fundit

para 4 muajve - Koha Jone

Shembet ndërtesa me fasadën prej xhami pranë stadiumit kombëtar. Kreu i Bashkise se Tiranes, Erion Veliaj, duke e quajtur këtë çibanin e fundit shkruan se në këtë mënyrë rrëzohet edhe “ngrehina e mbetur...

Shembja e ndërtesës, reagon Veliaj: Prishje për të fortët, Çibani i fundit

para 4 muajve - Lajm

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka reaguar për shembjen e ndërtesës 4–katëshe, tek sheshi “Italia”. Në një postim në Twitter, Veliaj shkruan: “ Shpronësim për ata me leje, prishje për të fortët që...

Tiranë/Nis shkatërrimi i ndërtesës prej xhami pranë stadiumit kombëtar

para 4 muajve - Blitz

Policia Bashkiake e Tiranës ka nisur shkatërrimin e një ndërtese shumë-katëshe pranë stadiumit kombëtar që në orët e para të mëngjesit. Siç shikohet nga pamjet, që kur ka nisur shkatërrimi i ndërtesës,...

Shembja e ndërtesës, Veliaj: Çibani i fundit! Prishje për të fortët

para 4 muajve - BalkanWeb

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, ka reaguar pas shembjes së ndërtesës pranë stadiumit kombëtar, mëngjesin e sotëm, nga Policia Bashkiake. Përmes një mesazhi në “Facebook”, Veliaj shkruan se iku ngrehina...

Shembja e ndërtesës, Veliaj: Çibani i fundit! Prishje për të fortët

para 4 muajve - Medial

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, ka reaguar pas shembjes së ndërtesës pranë stadiumit kombëtar, mëngjesin e sotëm, nga Policia Bashkiake. Përmes një mesazhi në “Facebook”, Veliaj shkruan se iku ngrehina...

FOTOT/ Shembet ndërtesa pranë stadiumit kombëtar

para 4 muajve - Gazeta Tema

Shembet ndertesa me fasaden prej xhami pranë stadiumit kombëtar. Kreu i Bashkise se Tiranes, Erion Veliaj, duke e quajtur kete çibanin e fundit shkruan se ne kete menyre rrezohet edhe “ngrehina e mbetur...

Nis shkatërrimi i ndërtesës pranë stadiumit kombëtar në Tiranë

para 4 muajve - BalkanWeb

TIRANE Policia Bashkiake ka nisur shkatërrimin e një ndërtese shumë-katëshe pranë stadiumit kombëtar. Siç shikohet nga pamjet, shkatërrimi i ndërtesës ka filluar që në orët e para të mëngjesit. Ndërkohë...

Nis prishja e ndërtesës pranë stadiumit kombëtar në Tiranë

para 4 muajve - Koha Jone

Policia Bashkiake ka nisur shkatërrimin e një ndërtese shumë-katëshe pranë stadiumit kombëtar. Siç shikohet nga pamjet, shkatërrimi i ndërtesës ka filluar që në orët e para të mëngjesit. Ndërkohë që ndërtesa...

Nis shkatërrimi i ndërtesës pranë stadiumit kombëtar në Tiranë

para 4 muajve - Medial

TIRANE Policia Bashkiake ka nisur shkatërrimin e një ndërtese shumë-katëshe pranë stadiumit kombëtar. Siç shikohet nga pamjet, shkatërrimi i ndërtesës ka filluar që në orët e para të mëngjesit. Ndërkohë...

Çibani i fundit/ Shembet ndërtesa prej xhami pranë stadiumit “Arena Kombëtare”

para 4 muajve - Lexo

Për të gjithë ata që e kanë nisur herët ditën kanë parë aksionin e shembjes së një prej ndërtesave “më të famshme” në kryeqytet. Ditën e sotme është shembur ndërtesa prej xhami e cila ishte ndërtuar në...

Shembet ndërtesa te Arena Kombëtare, Veliaj e quan “çibani i fundit”

para 4 muajve - Ekonomia Online

Shembet ndërtesa para Arenës Kombëtare te sheshi “Italia”. Godina 4-katëshe ishte ndërtuar para disa vitesh në hapësirë publike, dhe në të ishin vendosu disa biznese, bar kafe, restorante, dhe fast-food....

Shembet ndërtesa 4-katëshe para stadiumit, tashmë gjithçka gati për “Arenën Kombëtare”

para 4 muajve - Newsport

Një ndërtesë katër katëshe është shembur në Tiranë, para stadiumit “Arena Kombëtare”. Ndërtesa ndodhet ekzaktësisht tek sheshi ‘Italia’, ndërsa është ndërtuar disa vite më parë. Godina ka shërbyer për...

Nis shembja e godinës katërkatëshe pranë “Arenës Kombëtare”

para 4 muajve - Gazeta Telegraf

Shembet godina pranë “Arenës Kombëtare” në Tiranë. Nuk do të shembet me shpërthim të kontrolluar me tritol por nëpërmjet fadromave. Në këtë godinë ishin vendosur disa biznese, si bar kafe dhe fast food....

Nis shkatërrimi i ndërtesës pranë stadiumit kombëtar në Tiranë

para 4 muajve - Arbresh

Policia Bashkiake ka nisur shkatërrimin e një ndërtese shumë-katëshe pranë stadiumit kombëtar. Siç shikohet nga pamjet, shkatërrimi i ndërtesës ka filluar që në orët e para të mëngjesit. Ndërkohë që ndërtesa...

Shembet ndërtesa e ‘famshme’ prej xhami në qendër të Tiranës

para 4 muajve - Gazeta Observer

Për të gjithë ata që e kanë nisur herët ditën kanë parë aksionin e shembjes së një prej ndërtesave “më të famshme” në kryeqytet. Ditën e sotme është shembur ndërtesa prej xhami e cila ishte ndërtuar në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK