http://kariera.mk

Pamje të filmuara me dron nga Halkidiki

para 7 muajve - Aktuale

Pas motit të keq që kaploi gjysmë ishullin Halkidiki i cili shkaktoi kaos dhe la pas vete shtatë viktima dhe një numër të madh të lënduarish, kjo është pamja e filmuar me dron e dëmeve materiale që ka...

Pamjet me dron, çfarë la pas katastrofa natyrore në Greqi

para 7 muajve - BalkanWeb

Gadishulli i bukur i Halkidikit në Greqinë e veriut, i njohur si një ndër destinacionet më të preferuar edhe për shqiptarët, u shkatërrua dy ditë më parë nga stuhia që përfshiu vendin fqinj. Mediet greke...

‘Shpëtuam falë mrekullisë’- Si nisi stuhia në Greqi

para 7 muajve - Insajderi

Mediet greke kanë publikuar pamje të reja të katastrofës natyrore, që përfshiu vendin dy ditë më parë, duke iu marrë jetën 7 turistëve e plagosur mbi 100 të tjerë. Stuhia e fuqishme goditi gadishullin...

Pamje të filmuara me dron nga Halkidiki

para 7 muajve - Alsat-M

Pas motit të keq që kaploi gjysmë ishullin Halkidiki i cili shkaktoi kaos dhe la pas vete shtatë viktima dhe një numër të madh të lënduarish, kjo është pamja e filmuar me dron e dëmeve materiale që ka...

“Shpëtuam falë mrekullisë”! Video-Dëshmi, si nisi stuhia në Greqi

para 7 muajve - BalkanWeb

Mediet greke kanë publikuar pamje të reja të katastrofës natyrore, që përfshiu vendin dy ditë më parë, duke iu marrë jetën 7 turistëve e plagosur mbi 100 të tjerë. Stuhia e fuqishme goditi gadishullin...

Si pasojë e stuhisë vdesin shtatë persona dhe dhjetëra të plagosur

para 7 muajve - Insajderi

Stuhia që kaploi gadishullin turistik të Halkidisë la të vdekur shtatë persona, dhjetëra të plagosur dhe dëme të pallogaritshme. Një çift të moshuarish nga Çekia gjithashtu vdiqën kur kamperi i tyre u...

Stuhia në Greqi vret shtatë persona, alarm se mund të përsëritet

para 7 muajve - Koha.net

Stuhia e fuqishme e ditëve të fundit ka goditur edhe Greqinë, ku në rajonin e Halkidikit mbetën të vdekur edhe dy fëmijë, në mesin e shtatë personave në total. Të paktën ky është numri që është raportuar...

Pamje me dron nga katastrofa e Greqisë, me 6 të vdekur (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Shtatë persona humbën jetën dhe mbi 100 persona u plagosën nga shtrëngata e furishme që shpërtheu mbrëmjen e së mërkurës në Halkidiki, në Greqinë veriore . Çdo moment që kalon, shtohet ankthi për personat...

Foto me dron, çfarë la pas katastrofa natyrore në Greqi

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Gadishulli i bukur i Halkidikit në Greqinë e veriut, i njohur si një ndër destinacionet më të preferuar edhe për shqiptarët, u shkatërrua dy ditë më parë nga stuhia që përfshiu vendin fqinj. Mediet greke...

Momentet e para të katastrofës në Greqi që ua morën jetën 7 personave

para 7 muajve - Gazeta Observer

Mediet greke kanë publikuar pamje të reja të katastrofës natyrore, që përfshiu vendin dy ditë më parë, duke iu marrë jetën 7 turistëve e plagosur mbi 100 të tjerë. Stuhia e fuqishme goditi gadishullin...

Momentet e para të katastrofës në Greqi që ia morën jetën 7 personave

para 7 muajve - Periskopi

Mediet greke kanë publikuar pamje të reja të katastrofës natyrore, që përfshiu vendin dy ditë më parë, duke iu marrë jetën 7 turistëve e plagosur mbi 100 të tjerë. Stuhia e fuqishme goditi gadishullin...

Stuhia në Greqi vret shtatë persona, mund të përsëritet

para 7 muajve - Periskopi

Stuhia e fuqishme e ditëve të fundit ka goditur edhe Greqinë, ku në rajonin e Halkidikit mbetën të vdekur edhe dy fëmijë, në mesin e shtatë personave në total. Të paktën ky është numri që është raportuar...

Stuhia në Greqi vret shtatë persona, alarm se mund të përsëritet

para 7 muajve - Ekonomia Online

Stuhia e fuqishme e ditëve të fundit ka goditur edhe Greqinë, ku në rajonin e Halkidikit mbetën të vdekur edhe dy fëmijë, në mesin e shtatë personave në total. Të paktën ky është numri që është raportuar...

Stuhia në Halkidiki, 7 viktima dhe dhjetëra të plagosur

para 7 muajve - Ina

Shtatë të vdekur, dhjetëra të plagosur dhe dëme të pallogaritshme materiale është bilanci i stuhisë që goditi gadishullin turistik të Halkidikisë mbrëmjen e të mërkurës. Një djalë 8 vjeç nga Rumania dhe...

Stuhia në Halkidiki, 7 viktima dhe dhjetëra të plagosur

para 7 muajve - Medial

Stuhia e së mërkurës në Halkidiki shkaktoi 7 viktima mes të cilëve dhe dy fëmijë, dhjetëra të plagosur dhe dëme të shumta material. Pjesa më e madhe e viktimave ishin turistë Shtatë të vdekur, dhjetëra...

Stuhia në Greqi, 7 turistë humbën jetën në Halkidiki

para 7 muajve - Alsat-M

Shtatë viktima dhe të paktën 30 të plagosur është bilanci i një shtrëngate të furishme që shpërtheu mbrëmë në Greqinë veriore. Forca shkatërrimtare e stuhisë u shpërnda në zonën turistike të Halkidikit...

Stuhia që shkaktoi viktima në Greqi, aty ishte edhe një familje shqiptare/ Jemi me fat që jemi gjallë

para 7 muajve - Tetova Sot

Gjashtë persona kanë humbur jetën dhe qindra të tjerë raportohet të jenë plagosur si pasojë e një stuhie tronditëse që goditi Halkidikin e Greqisë natën e kaluar. Sipas informacioneve të para thuhet se...

STUHI NË HALKIDIKI, 7 TË VDEKUR E DHJETËRA TË PLAGOSUR

para 7 muajve - Klan Macedonia

Shtatë të vdekur, dhjetëra të plagosur dhe dëme të pallogaritshme materiale është bilanci i stuhisë që goditi gadishullin turistik të Halkidikisë mbrëmjen e të mërkurës. Një djalë 8 vjeç nga Rumania dhe...

Stuhia në Greqi, rritet numri i viktimave, mes tyre fëmijë

para 7 muajve - GazetaBlic

Bilanci tragjik nga moti i keq dhe një shtrëngate të furishme që shpërtheu mbrëmjen e së mërkurës në Greqinë veriore është rritur, përcjell Gazeta Blic. Numri i viktimave të cilët kanë humbur jetën nga...

Stuhia që shkaktoi viktima në Greqi, aty ishte edhe një familje shqiptare/ Jemi me fat që jemi gjallë

para 7 muajve - Alsat-M

Gjashtë persona kanë humbur jetën dhe qindra të tjerë raportohet të jenë plagosur si pasojë e një stuhie tronditëse që goditi Halkidikin e Greqisë natën e kaluar. Sipas informacioneve të para thuhet se...

Stuhia vret 7 turistë në Greqi, mes tyre edhe dy fëmijë

para 7 muajve - Vizion Plus

7 viktima dhe të paktën 100 të plagosur është bilanci tragjik nga moti i keq dhe një shtrëngate të furishme që shpërtheu mbrëmjen e së mërkurës në Greqinë veriore. Stuhia shkaterrimtare goditi zonën turistike...

Shtatë persona kanë humbur jetën dhe të paktën 30 të lënduar nga stuhia e fuqishme që kaploi Greqi!

para 7 muajve - TV21

Nga shtrëngatë e fuqishme që shpërtheu mbrëmjen e së mërkurës në Greqinë Veriut, shtat  persona  humbën jetën dhe të paktën 30 të plagosur. Stuhia e fuqishme më së shumti ka goditur gadishullin e Halkidikti...

Stuhia në Greqi që la pa shenja jete 6 persona, mësohet se a ka kosovarë të lënduar

para 7 muajve - OraInfo

Një stuhi e madhe goditi Greqinë, ku mbetën pa shenja jete 6 persona. Ministria e Punëve të Jashtme në Kosovë në kontaktet me autoritetet e spitalit të Halkidiki pas stuhisë në Greqi që i la të vdekur...

Shqetësuese: Nënat me fëmijë në krah kërkojnë ndihmë nga moti i keq

para 7 muajve - Alsat-M

Moti i keq që pothuajse shkatërroi gjithçka për rreth, njerëzit dhe nënat me fëmijët e tyre në krah kanë kërkuar ndihmë duke kërkuar vend për tu fshehur. Ambasada e Maqedonisë së Veriut në Greqi ka njoftuar...

Stuhia në Greqi, rritet numri i viktimave, mes tyre fëmijë

para 7 muajve - Periskopi

Bilanci tragjik nga moti i keq dhe një shtrëngate të furishme që shpërtheu mbrëmjen e së mërkurës në Greqinë veriore është rritur. Numri i viktimave të cilët kanë humbur jetën nga stuhia në Greqi tashmë...

Stuhia në Greqi, rritet numri i viktimave, mes tyre fëmijë

para 7 muajve - KosovaPress

Numri i viktimave të cilët kanë humbur jetën nga stuhia në Greqi tashmë ka shkuar në 7, gjashtë prej të cilëve janë turistë, ndërsa trupi i një peshkatari 62-vjeç u gjet në breg të detit. Autoritetet njoftojnë...

Stuhia që shkaktoi viktima në Greqi, aty ishte edhe një familje nga Kosova

para 7 muajve - Gazeta e re

Gjashtë persona kanë humbur jetën dhe qindra të tjerë raportohet të jenë plagosur si pasojë e një stuhie tronditëse që goditi Halkidikin e Greqisë natën e kaluar. Sipas informacioneve të para thuhet se...

Shqetësuese: Nënat me fëmijë në krah kërkojnë ndihmë nga moti i keq

para 7 muajve - Tetova Sot

Moti i keq që pothuajse shkatërroi gjithçka për rreth, njerëzit dhe nënat me fëmijët e tyre në krah kanë kërkuar ndihmë duke kërkuar vend për tu fshehur. Ambasada e Maqedonisë së Veriut në Greqi ka njoftuar...

Humbnin jetën 6 persona nga stuhia në Greqi- a ka edhe turistë kosovarë atje?

para 7 muajve - OraInfo

Stuhia në Greqi ua merr jetën 6 persona – MPJ s’ka të dhëna për turistët kosovarë që pushojnë atje. Derisa rajoni po përballet me mot të ligë, një stuhi e madhe ka goditur edhe Greqinë, e shumë turistë...

Stuhia që shkaktoi viktima në Greqi, aty ishte edhe një familje nga Kosova

para 7 muajve - Gazeta Observer

Gjashtë persona kanë humbur jetën dhe qindra të tjerë raportohet të jenë plagosur si pasojë e një stuhie tronditëse që goditi Halkidikin e Greqisë natën e kaluar. Sipas informacioneve të para thuhet se...

Shqetësuese: Nënat me fëmijë në krah kërkojnë ndihmë nga moti i keq

para 7 muajve - AlbPortali

Moti i keq që pothuajse shkatërroi gjithçka për rreth, njerëzit dhe nënat me fëmijët e tyre në krah kanë kërkuar ndihmë duke kërkuar vend për tu fshehur. Loading... Ambasada e Maqedonisë së Veriut në Greqi...

S’ka kosovarë të lënduar nga stuhia në Greqi që mbyti 6 persona

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Ministria e Punëve të Jashtme në Kosovë në kontaktet me autoritetet e spitalit të Halkidiki pas stuhisë në Greqi që i la të vdekur 6 persona e mbi 100 të lënduar, ka konfirmuar se në mesin e tyre nuk ka...

Shqetësuese: Nënat me fëmijë në krah kërkojnë ndihmë nga moti i keq

para 7 muajve - Fakti Ditor

Moti i keq që pothuajse shkatërroi gjithçka për rreth, njerëzit dhe nënat me fëmijët e tyre në krah kanë kërkuar ndihmë duke kërkuar vend për tu fshehur. Ambasada e Maqedonisë së Veriut në Greqi ka njoftuar...

6 të vdekur! Mes të lënduarëve edhe shqiptarë, tmerri që la pas stuhia në Greqi (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Një tragjedi ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Greqi, për shkak të motit të tmerrshëm, që përfshiu vendin fqinj. Gjashtë turistë, mes të cilëve edhe dy fëmijë 8 e 2 vjeç, kanë humbur jetën në gadishullin...

Janë shkulur pemë, shtëpi e dyqane dhe janë përmbysur makina/ Pamje të frikshme nga Greqia. Ç’mbeti në destinacionin e shqiptarëve

para 7 muajve - Sot News

Një tragjedi ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Greqi, për shkak të motit të tmerrshëm, që përfshiu vendin fqinj. Gazetarja Ira Londo raportoi për “BalkanWeb” se gjashtë turistë, mes të cilëve edhe dy fëmijë...

Tragjedi në Greqi/ Stuhia i merr jetën 6 turistëve, mes tyre 2 fëmijë

para 7 muajve - Aktuale

Vala e motit të keq në Greqi ka shkaktuar viktima. Sipas mediave greke një stuhi e madhe ka goditur ishullin Halkidiki duke iu marrë jetën 6 turistëve, ndërkohë që shumë të tjerë kanë mbetur të plagosur....

Pamje të frikshme nga Greqia/Ç’mbeti në destinacionin e shqiptarëve

para 7 muajve - BalkanWeb

Një tragjedi ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Greqi, për shkak të motit të tmerrshëm, që përfshiu vendin fqinj. Gjashtë turistë, mes të cilëve edhe dy fëmijë 8 e 2 vjeç, kanë humbur jetën në gadishullin...

Humbin jetën 6 turistë nga një stuhi, ndër ta dy fëmijë

para 7 muajve - Albinfo

Si pasojë e një stuhie në Greqi, kanë humbur jetën gjashtë persona Këto janë imazhet tronditëse të asaj që ndodhi në Halkidiki të Greqisë, katastrofë e shkaktar nga moti i keq që vrau gjashtë persona dhe...

Pamje nga stuhia në Greqi që morri jetën 6 turistëve

para 7 muajve - Arbresh

Tornado dhe stuhi shumë të fuqishme goditën mbrëmë Greqinë. Gjashtë turistë raportohen të vdekur, dy prej të cilëve janë fëmijë, ndërsa numri i të lënduarve është afër 100. Pemët janë çrrënjosur, veturat...

Rrufe dhe tornado: Pamje nga stuhia në Greqi që humbën jetën 6 turistë

para 7 muajve - Bota Press

Tornado dhe stuhi shumë të fuqishme goditën mbrëmë Greqinë. Gjashtë turistë raportohen të vdekur, dy prej të cilëve janë fëmijë, ndërsa numri i të lënduarve është afër 100. Pemët janë çrrënjosur, veturat...

FOTOT: Stuhia shkakton kaos në Greqinë veriore, vdesin 6 turistë, 30 të tjerë të plagosur

para 7 muajve - Gazeta Tema

Moti i stuhishëm në Greqi u ka marrë jetën të paktën gjashtë turistëve në gadishullin e Halkidikit afër Selanikut. 30 të tjerë kanë mbetur të plagosur nga furtuna dhe shira të rrëmbyer që përshkuan rajonin...

Stuhia “gjunjëzon” Greqinë, 6 turistë të vdekur, 100 të plagosur/ VIDEO

para 7 muajve - Vizion Plus

6 turistë gjeten vdekjen si pasojë e motit të keq në Halkidiki. Stuhia goditi Greqinë qëndrore, perendimore dhe veriore natën e të mërkurës duke shkaktuar viktime dhe dëme të mëdha në infrastrukturë. Pasojat...

Stuhi vdekjeprurëse në Halkidiki të Greqisë, kanë ndërruar jetë 6 turistë

para 7 muajve - Portalb

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, për shkak të motit të keq. Një stuhi e madhe ka goditur gadishullin Halkidiki në vendin fqinj, duke iu marrë jetën gjashtë turistëve dhe lënë të plagosur me dhjetëra...

GREQI – Moti i keq shkakton vdekjen e gjashtë turistëve

para 7 muajve - 24 ore

Gjashtë turistë të huaj humbën jetën dhe 30 të tjerë u plagosën pas një stuhie që përfshiu veriun e gadishullit të Halkidhiqisë, njoftoi sot media ndërkombëtare. Ajo shtoi se stuhia kishte zgjatur rreth...

Tragjedi në Greqi/ Stuhia i merr jetën 6 turistëve, mes tyre 2 fëmijë

para 7 muajve - Opinion

Vala e motit të keq në Greqi ka shkaktuar viktima. Sipas mediave greke një stuhi e madhe ka goditur ishullin Halkidiki duke iu marrë jetën 6 turistëve, ndërkohë që shumë të tjerë kanë mbetur të plagosur....

Stuhi vdekjeprurëse në Hallkidiki, humbin jetën 4 veta ndër ta 2 fëmijë

para 7 muajve - Antpress

Këto janë imazhet tronditëse të asaj që ndodhi në Halkidiki të Greqisë: katastrofë e shkaktar nga moti i keq që vrau gjashtë persona dhe plagosi njëqind të tjerë. Të vdekurit janë të gjithë turistë: Dy...

Stuhi vdekjeprurëse në Halkidiki, humbin jetën 6 turistë, ndër ta 2 fëmijë

para 7 muajve - Albeu

Këto janë imazhet tronditëse të asaj që ndodhi në Halkidiki të Greqisë: katastrofë e shkaktar nga moti i keq që vrau gjashtë persona dhe plagosi njëqind të tjerë. Të vdekurit janë të gjithë turistë: Dy...

Stuhia godet Greqinë/ Vdesin 6 turistë, mbi 100 persona të tjerë janë plagosur (Fotot çfarë mbeti pas)

para 7 muajve - Sot News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, për shkak të motit të keq. Një stuhi e madhe ka goditur gadishullin Halkidiki në vendin fqinj, duke iu marrë jetën gjashtë turistëve dhe lënë të plagosur me dhjetëra...

Moti i keq shkakton tragjedi në Greqi! 6 të vdekur, mes tyre edhe fëmijë

para 7 muajve - Shekulli

Moti i keq në Greqi ka shkaktuar një tragjedi, duke lënë të vdekur të paktën 6 persona. Mediat raportojnë se një stuhi e madhe ka goditur gadishullin Halkidiki në vendin fqinj, duke iu marrë jetën gjashtë...

Tragjedi/ Stuhia e madhe godet Greqinë, vdesin 6 turistë

para 7 muajve - BalkanWeb

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, për shkak të motit të keq. Një stuhi e madhe ka goditur gadishullin Halkidiki në vendin fqinj, duke iu marrë jetën gjashtë turistëve dhe lënë të plagosur me dhjetëra...

Stuhia e madhe godet Greqinë, vdesin 6 turistë

para 7 muajve - Shenja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, për shkak të motit të keq. Një stuhi e madhe ka goditur gadishullin Halkidiki në vendin fqinj, duke iu marrë jetën gjashtë turistëve dhe lënë të plagosur me dhjetëra...

Moti i keq shpartallon Greqinë, 6 jetë turistësh të humbura

para 7 muajve - Te Sheshi

Moti i keq që ka përfshirë Evropën, më së shumti ka goditur Greqinë. Stuhitë e shiut më së rëndi u kanë kushtuar turistëve, në radhët e të cilëve raportohen 6 jetë të humbura. Rajoni turistik Sozopol është...

Stuhi e madhe godet Greqinë/ Humbin jetën 6 turistë, mbi 100 të plagosur

para 7 muajve - Arbresh

Një stuhi e madhe ka goditur gadishullin Halkidiki, në Greqi, duke iu marrë jetën gjashtë turistëve dhe lënë të plagosur me dhjetëra të tjerë. Mediat e huaja raportojnë se mes viktimave janë edhe dy fëmijë...

Humbin jetën 6 turistë, ndër ta dy fëmijë nga një stuhi në Greqi

para 7 muajve - Gazeta Observer

Këto janë imazhet tronditëse të asaj që ndodhi në Halkidiki të Greqisë, katastrofë e shkaktar nga moti i keq që vrau gjashtë persona dhe plagosi njëqind të tjerë. Të vdekurit janë të gjithë turistë: Dy...

Pas stuhisë në Greqi humbin jetën 6 turistë, dy prej tyre janë fëmijë

para 7 muajve - Periskopi

Këto janë imazhet tronditëse të asaj që ndodhi në Halkidiki të Greqisë, katastrofë e shkaktar nga moti i keq që vrau gjashtë persona dhe plagosi njëqind të tjerë. Të vdekurit janë të gjithë turistë: Dy...

“Ishte kiamet!” Pushuesit në Shëngjin tregojnë “ferrin” që goditi plazhin me stuhi e vetëtima… këto janë pamjet

para 7 muajve - Ina

Lezha u përball me një natë të pazakontë. Stuhi, shi dhe shkarkesa atmosferike. Energjia u ndërpre dhe mungesë të saj pati dhe ditën. Në bregdetin e Shëngjinit u shkaktuan dëme. Tarraca e këtij pallati...

Tmerrohen pushuesit, reshje e stuhi të forta pushtojnë Vlorën dhe Sarandën

para 7 muajve - Sot News

Ashtu siç ishte parashikuar, reshjet dhe stuhia e kanë pushtuar vendin tonë, veçanërisht Jugun. Fillimisht moti në qytetet bregdetare ka qenë i qetë, ndërsa qytetarë e turistë të shumtë kanë qenë duke...

“Ishte kiamet!” Pushuesit në Shëngjin tregojnë “ferrin” që goditi plazhin me stuhi e vetëtima

para 7 muajve - Zhurnal

Lezha u përball me një natë të pazakontë. Stuhi, shi dhe shkarkesa atmosferike. Energjia u ndërpre dhe mungesë të saj pati dhe ditën. Në bregdetin e Shëngjinit u shkaktuan dëme. Tarraca e këtij pallati...

“Ishte kiamet!” Pushuesit në Shëngjin tregojnë “ferrin” që goditi plazhin me stuhi e vetëtima… këto janë pamjet

para 7 muajve - Aktuale

Lezha u përball me një natë të pazakontë. Stuhi, shi dhe shkarkesa atmosferike. Energjia u ndërpre dhe mungesë të saj pati dhe ditën. Në bregdetin e Shëngjinit u shkaktuan dëme. Tarraca e këtij pallati...

“Ishte kiamet!” Pushuesit në Shëngjin tregojnë “ferrin” që goditi plazhin me stuhi e vetëtima… këto janë pamjet

para 7 muajve - Tetova Sot

Lezha u përball me një natë të pazakontë. Stuhi, shi dhe shkarkesa atmosferike. Energjia u ndërpre dhe mungesë të saj pati dhe ditën. Në bregdetin e Shëngjinit u shkaktuan dëme. Tarraca e këtij pallati...

“Ishte kiamet!” Pushuesit në Shëngjin tregojnë “ferrin” që goditi plazhin me stuhi e vetëtima… këto janë pamjet

para 7 muajve - Fol

Lezha u përball me një natë të pazakontë. Stuhi, shi dhe shkarkesa atmosferike. Energjia u ndërpre dhe mungesë të saj pati dhe ditën. Në bregdetin e Shëngjinit u shkaktuan dëme. Tarraca e këtij pallati...

Pushuesit në Shëngjin tregojnë “ferrin” që goditi plazhin me stuhi e vetëtima

para 7 muajve - Gazeta Observer

Lezha u përball me një natë të pazakontë. Stuhi, shi dhe shkarkesa atmosferike. Energjia u ndërpre dhe mungesë të saj pati dhe ditën. Në bregdetin e Shëngjinit u shkaktuan dëme. Tarraca e këtij pallati...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK