http://kariera.mk

Shqiptarët paguajnë tarifa korrupsioni për shërbimet publike tre herë më shumë se në rajon

para 4 muajve - Portalb

Edhe për vitin 2018 shqiptarët paguan tarifa korrupsioni për shërbimet publike me shumë se vendet e tjera të Rajonit. Barometri i Ballkanit gjeti se 13 % e familjeve shqiptare kishin paguar tarifa korrupsioni...

Berisha: Shqipëria, vendi më i korruptuar në Ballkan e Europë!!

para 4 muajve - Standard

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka reaguar sot pas publikimit nga mediat të një anketimi nga Baromenti i Ballkanit, sipas të cilit shqiptarët paguanjnë tarifa korrupsioni tre herë më shumë se vendet e tjera...

Shqiptarët paguan tarifa korrupsioni për shërbimet publike 3 herë më shumë se në Rajon

para 4 muajve - Standard

Edhe për vitin 2018 shqiptarët paguan tarifa korrupsioni për shërbimet publike me shumë se vendet e tjera të Rajonit. Barometri i Ballkanit gjeti se 13 % e familjeve shqiptare kishin paguar tarifa korrupsioni...

Shqipëria, si vendi më i korruptuar në Ballkan e Europë, të zezat më të fundit të Edvin Kristaq Mafisë

para 4 muajve - Gazeta Telegraf

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka reaguar sot pas publikimit nga mediat të një anketimi nga Baromenti i Ballkanit, sipas të cilit shqiptarët paguanjnë tarifa korrupsioni tre herë më shumë se vendet e tjera...

Shqiptarët paguan tarifa korrupsioni për shërbimet publike 3 herë më shumë se në Rajon

para 4 muajve - Koha Jone

Edhe për vitin 2018 shqiptarët paguan tarifa korrupsioni për shërbimet publike me shumë se vendet e tjera të Rajonit. Barometri i Ballkanit gjeti se 13 % e familjeve shqiptare kishin paguar tarifa korrupsioni...

Ballkani, integrimi evropian ilaç për shoqërinë

para 4 muajve - Koha.mk

Nga Fisnik PASHOLLI Papunësia me 60 për qind dhe në përgjithësi situata ekonomike me 47 për qind, mbeten brenga kryesore e qytetarëve të Ballkanit perëndimor tregojnë rezultatet e Këshillit për Bashkëpunimin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK