http://kariera.mk

Vdes 36 vjeçarja pasi tentoi të ndezë pompën e ujit

para 5 muajve - Insajderi

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje duke kryer hetimet për sqarimin e rrethanave.\tch.

Tentoi të ndezë pompën e ujit, gruaja gjen vdekjen

para 5 muajve - Top Channel

Një 38 vjeçare në qytetin e Vlorës ka ndërruar jetë pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike. Shtetësja me iniciale I.A., 38 vjeç, është dërguar në orën 07:36 në spitalin e Vlorës pa shenja jete. Nga...

Vlorë, gruaja mbërrin e pajetë në spital, policia: Ja ç’ka ndodhur

para 5 muajve - BalkanWeb

Një grua ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në Vlorë. Sipas informacioneve zyrtare nga policia, rreth orës 07:36 mëngjesin e sotëm, në Spitalin e Vlorës ka shkuar pa shenja jete shtetasja I.A., 38 vjeç,...

Vlorë: Bie në kontakt me rrymën elektrike, vdes 38 vjeçarja

para 5 muajve - Standard

VLORË Një grua ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në Vlorë. Sipas informacioneve zyrtare nga policia, rreth orës 07:36 mëngjesin e sotëm, në Spitalin e Vlorës ka shkuar pa shenja jete shtetasja I.A., 38...

Ngjarje tronditëse në Vlorë/ Gruaja mbërrin e pajetë në spital, policia nxjerr detajet: Ja ç’ka ndodhur

para 5 muajve - Sot News

Një grua ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në Vlorë. Sipas informacioneve zyrtare nga policia, rreth orës 07:36 mëngjesin e sotëm, në Spitalin e Vlorës ka shkuar pa shenja jete shtetasja I.A., 38 vjeç,...

Humb jetën gruaja në Vlorë

para 5 muajve - Opinion

Një 38-vjeçare ka humbur jetën në Vlorë. Sipas policisë së qytetit bregdetar rreth orës 07:36, në spitalin e Vlorës ka shkuar pa shenja jete 38-vjeçarja I.A. Nga hetimet paraprake dyshohet se gruaja ka...

Bie në kontakt me rrymën elektrike ndërsa po ndizte pompën e ujit, vdes 38-vjeçarja

para 5 muajve - Shekulli

Një grua ka humbur jetën ditën e sotme, pasi ka rënë ën kontakt me rrymën elektrike. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm dhe viktima është shtetësja me inicialet I.A., 38 vjeç nga Vlora. Përmes një informacioni...

E FUNDIT/ Vdes gruaja në Vlorë pasi tentoi të ndizte pompën

para 5 muajve - Albeu

Një 38 vjeçare ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në Vlorë pas kontaktit me rrymën elektrike. Viktima është I.A. Ajo tentroi mëngjesin e sotëm për të ndezur pompën , por në rrethana ende të paqarta ka...

Po ndizte pompën e ujit bie në kontakt me korentin, vdes 38-vjeçarja

para 5 muajve - Vizion Plus

Një 38 vjeçare ka humbur jetën këtë të martë në Vlorë, pasi dyshohet se ka rënë në kontakt me energjinë elektrike. Informacionet bëjnë me dije se këtë mëngjes shtetasja I.A., ka shkuar pa shenja jete në...

Ngjarje tronditëse që në mëngjes në Vlorë/ Gruaja mbërrin e pajetë në spital, policia nxjerr detajet: Ja ç’ka ndodhur

para 5 muajve - Sot News

Një grua ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në Vlorë. Sipas informacioneve zyrtare nga policia, rreth orës 07:36 mëngjesin e sotëm, në Spitalin e Vlorës ka shkuar pa shenja jete shtetasja I.A., 38 vjeç,...

E tmerrshme: Vdes 38-vjeçarja pasi tentoi të ndezë pompën e ujit

para 5 muajve - Gazeta Observer

Foto ilustrim Një 38-vjeçare në qytetin e Vlorës ka ndërruar jetë pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike. Shtetësja me iniciale I.A., 38 vjeç, është dërguar në orën 07:36 në spitalin e Vlorës pa shenja...

38- vjeçarja dërgohet e pajetë në spitalin e Vlorës, zbardhet shkaku i vdekjes

para 5 muajve - Arbresh

Mëngjesin e sotëm një 38-vjeçare në Vlorë ka gjetur vdekjen pasi ra në kontakt me energjinë elektrike. Sipas policisë viktima është shtetesja I.A. Ajo është dërguar pa shenja jete në spitalin e Vlorës...

Vlorë/ Tentoi të ndizte pompën e ujit, e zë korrenti 38 vjeçaren

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Një grua ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në Vlorë. Sipas informacioneve zyrtare nga policia, rreth orës 07:36 mëngjesin e sotëm, në Spitalin e Vlorës ka shkuar pa shenja jete shtetasja I.A., 38 vjeçe,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK