http://kariera.mk

Xhevdet Bajraj promovon librat në “Hardh Fest”

para 5 muajve - Zhurnal

“Pavarësisht ku është, në anën tjetër të botës – në Meksikë, në Evropë, në ndonjë qytet, fshat, a lagje, në mendjen, zemrën e shpirtin e tij poetik është Rahoveci”. Është fjala për shkrimtarin Xhevdet...

Në “Hardh Fest” do të promovohen librat e Xhevdet Bajrajt

para 5 muajve - Koha.net

“Pavarësisht ku është, në anën tjetër të botës - në Meksikë, në Evropë, në ndonjë qytet, fshat, a lagje, në mendjen, zemrën e shpirtin e tij poetik është Rahoveci.” Është fjala për shkrimtarin Xhevdet...

Xhevdet Bajraj promovon librat në Në “Hardh Fest”

para 5 muajve - Sovrani

Pavarësisht ku është, në anën tjetër të botës – në Meksikë, në Evropë, në ndonjë qytet, fshat, a lagje, në mendjen, zemrën e shpirtin e tij poetik është Rahoveci”. Është fjala për shkrimtarin Xhevdet Bajraj,...

Xhevdet Bajraj promovon librat në Në “Hardh Fest”

para 5 muajve - Insajderi

Është fjala për shkrimtarin Xhevdet Bajraj, i cili këtë edicion të Hardh Fest-it, përmes aktivitetit Hardh Poezi, do të promovojë dy libra. “Në Hardh Fest 2019 – në Hardh Poezi, vjen promovimi i dy librave...

Hardh Fest lanson promon zyrtare të këtij edicioni

para 5 muajve - RTV 21

Më 16, 17 dhe 18 gusht mbahet edicioni i sivjetmë i Hardh Fest-it Me sloganin “Një gotë për mot”, më 16, 17 dhe 17 gusht do të mbahet edhe këtë vit festa e vjeljes së rrushit, Hardh Fest. Edicioni i sivjetmë...

Shumë shpejtë fillon festivali “Hardh Fest”

para 5 muajve - Albinfo

Më 16, 17 e 18 gusht yjet botërore e rajonale do të zbarkojnë në skenën e Konakut, aty ku mbahet festivali Hardh Fest, në Rahovec. Nën moton “Një got për mot” në Rahovec sivjet mbahet jubileu i 5 vjetorit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK