http://kariera.mk

Agim Sula merr çmimin e parë në Festivalin e Karikaturës në Brazil

para 6 muajve - Insajderi

Vepra fituese e artistit të njohur shqiptar u vlerësua këtë vit për karikaturën e presidentit Donald Trump. Ishte një çmim i dhënë nga këshilli bashkiak i Piracicabas dhe përzgjedhja e 2176 veprave të...

Agim Sulaj, fitues i çmimit të parë në festivalin e Brazilit

para 6 muajve - Zhurnal

Artisti Agim Sulaj është fitues i çmimit të parë në Festivalin Ndërkombëtar të Karikaturës në Piracicaba të Brazilit. Vepra fituese e artistit të njohur shqiptar u vlerësua këtë vit për karikaturën e presidentit...

Agim Sulës çmimi i parë i Festivalit të Karikaturës në Brazil

para 6 muajve - Koha.net

Artisti Agim Sulaj është fitues i çmimit të parë në Festivalin Ndërkombëtar të Karikaturës në Piracicaba të Brazilit. Vepra fituese e artistit të njohur shqiptar u vlerësua këtë vit për karikaturën e presidentit...

Agim Sulaj, vendin e parë në Festivalin Ndërkombëtar të Karikaturës

para 6 muajve - Albinfo

Festivalin Ndërkombëtar të Karikaturës 2019 në Brazil e fitoi një shqiptar Artisti i vendosur prej vitesh në Rimini të Italisë, Agim Sulaj, fitoi çmimin e parë në Festivalin Ndërkombëtar të Karikaturës...

Agim Sula fiton çmimin e parë në Festivalin e Karikaturës në Brazil

para 6 muajve - Gazeta Observer

Artisti Agim Sulaj është fitues i çmimit të parë në Festivalin Ndërkombëtar të Karikaturës në Piracicaba të Brazilit. Vepra fituese e artistit të njohur shqiptar u vlerësua këtë vit për karikaturën e presidentit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK