http://kariera.mk

Honda tërheq mbi 222 mijë automjete nga Kina

më 8.2019 - Insajderi

Partneri kinez i kompanisë japoneze të automjeteve, Honda, Guangzhou Automobile Group Co. Ltd (GAC Group) njoftoi se ka tërhequr 222.674 automjete për shkak të defektit në sistemin e motorit, transmeton...

Honda tërheq mbi 220 mijë automjete nga Kina

më 8.2019 - Insajderi

Autoriteti Kinez i Rregullimit të Tregut njoftoi se GAC Group, ka tërhequr 222.674 automjete për shkak të defektit në pajisjet e ftohjet që gjendet në sistemin e motorit. Operacioni për tërheqje do të...

Honda tërheq mbi 220 mijë automjete nga Kina

më 8.2019 - Ekonomia Online

Partneri kinez i kompanisë japoneze të automjeteve Honda, Guangzhou Automobile Group (GAC Group), njoftoi se ka tërhequr mbi 220 mijë automjete për shkak të defektit në sistemin e motorit. Autoriteti Kinez...

Honda tërheq nga tregu mbi 220 mijë automjete

më 8.2019 - Epoka e Re

Partneri kinez i kompanisë japoneze të automjeteve Honda, Guangzhou Automobile Group (GAC Group), bwhet e ditur se ka tërhequr mbi 220 mijë automjete për shkak të defektit në sistemin e motorit. Autoriteti...

Honda tërheq mbi 220 mijë automjete nga Kina

më 8.2019 - Flaka

Partneri kinez i kompanisë japoneze të automjeteve Honda, Guangzhou Automobile Group (GAC Group), njoftoi se ka tërhequr mbi 220 mijë automjete për shkak të defektit në sistemin e motorit. Autoriteti Kinez...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK