http://kariera.mk

Zjarr masiv afër Korçës

para 6 muajve - Zhurnal

Një zjarr masiv ka përfshirë një sipërfaqe toke në kilometrin e parë të rrugës Korçë – Ersekë. Zjarri nisi në afërsi të zonës së njohur si antenat, ndërsa u përhap me shpejtësi i favorizuar edhe nga era....

Zjarr masiv afër Korçës

para 6 muajve - GazetaBlic

Një zjarr masiv ka përfshirë një sipërfaqe toke në kilometrin e parë të rrugës Korçë – Ersekë. Zjarri nisi në afërsi të zonës së njohur si antenat, ndërsa u përhap me shpejtësi i favorizuar edhe nga era....

E FUNDIT/ Flakët pushtojnë malin e Borshit, zjarrëfiksja e ka të pamundur të ndërhyjë

para 6 muajve - Albeu

Një zjarr masiv ka përfshirë sipërfaqe të mëdha pyjore në malin e Borshit mbrëmjen e sotme, ndërsa nuk dihen arsyet e kësaj ngjarje nëse kanë qenë të qëllimshme apo aksidentale duke mos përjashtuar temperaturat...

Rikthehen zjarret në Shqipëri, flakët pushtojnë malin e Borshit

para 6 muajve - Sot News

Një zjarr masiv ka përfshirë sipërfaqe të mëdha pyjore në malin e Borshit mbrëmjen e sotme, ndërsa nuk dihen arsyet e kësaj ngjarje nëse kanë qenë të qëllimshme apo aksidentale duke mos përjashtuar temperaturat...

Zjarret kërcënojnë banesat/ Flakët në anë të rrugës Korçë-Ersekë

para 6 muajve - Top Channel

Një zjarr masiv ka përfshirë një sipërfaqe toke në kilometrin e parë të rrugës Korçë – Ersekë. Zjarri nisi në afërsi të zonës së njohur si antenat ndërsa u përhap me shpejtësi i favorizuar edhe nga era....

Zjarr masiv afër Korçës

para 6 muajve - Arbresh

Një zjarr masiv ka përfshirë një sipërfaqe toke në kilometrin e parë të rrugës Korçë – Ersekë. Zjarri nisi në afërsi të zonës së njohur si antenat, ndërsa u përhap me shpejtësi i favorizuar edhe nga era....

Rikthehen zjarret në Shqipëri, flakët pushtojnë malin e Borshit

para 6 muajve - Arbresh

Një zjarr masiv ka përfshirë sipërfaqe të mëdha pyjore në malin e Borshit mbrëmjen e sotme, ndërsa nuk dihen arsyet e kësaj ngjarje nëse kanë qenë të qëllimshme apo aksidentale duke mos përjashtuar temperaturat...

Zjarr në Korçë, rrezikohen disa shtëpi

para 6 muajve - Koha.net

Sipërfaqe të tëra me shkurre të djegura nga një zjarr i madh në Korçë. Zjarri, sipas të dhënave të para, ka rrezikuar disa shtëpi në një lagje periferike të qytetit. Ka qenë në kohë ndërhyrja e shërbimit...

Zjarr i madh në Korçë, digjet një sipërfaqe e konsiderueshme toke

para 6 muajve - BalkanWeb

Një sipërfaqe toke është përfshirë nga flakët në afërsi të rrugës nacionale Korçë- Ersekë. Gazetarja “BalkanWeb”, Lorena Kodra raporton se zjarri ka rënë në vendin e quajtur “Antenat” dhe dyshohet të jetë...

Zjarr i madh në Korçë, digjet një sipëfaqe toke (Dyshimet)

para 6 muajve - BalkanWeb

Një sipërfaqe toke është përfshirë nga flakët në afërsi të rrugës nacionale Korçë- Ersekë. Gazetarja “BalkanWeb” raporton se zjarri ka rënë në vendin e quajtur “Antenat” dhe dyshohet të jetë vënë qëllimisht...

Zjarr në Korçë, rrezikohen disa banesa

para 6 muajve - Vizion Plus

Siperfaqe të tëra me shkurre të djegura nga një zjarr i madh në Korçë. Zjarr sipas të dhënave të paraka rrezikuar disa banesa në një lagje periferike të qytetit. Ka qenë në kohë ndërhyrja e sherbimit zjarrfikës...

Zjarr në Korçë, rrezikohen disa shtëpi

para 6 muajve - Arbresh

Sipërfaqe të tëra me shkurre të djegura nga një zjarr i madh në Korçë. Zjarri, sipas të dhënave të para, ka rrezikuar disa shtëpi në një lagje periferike të qytetit. Ka qenë në kohë ndërhyrja e shërbimit...

Zjarr në kodrat e Levanit në Fier, nuk rrezikohen banesat

para 6 muajve - Top Channel

Një sipërfaqe me ullishte është përfshirë nga zjarri pasditen e së hënës. Zjarri ka rënë në kodrat e Levanit në Fier. Shkaqet e rënies së zjarrit ende nuk dihen ndërkohë që janë vetë banorët e zonës që...

E FUNDIT/ Zjarri ka pushtuar kodrën me ullishte në Fier, flakët po përhapen me shpejtësi

para 6 muajve - Albeu

Një zjarr masiv masiv ka përfshirë një kodër të mbjellë me ullishte në zonën e Levanit në Fier. Bëhet me dije se zjarri ka rënë në një kodër ku paraqitet një terren mjaft i vështirë dhe për këtë ende nuk...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK