http://kariera.mk

Kishte fshehur burgun në Itali: Rama braktis kryebashkiakun e sapozgjedhur të Shkodrës

para 6 muajve - Zhurnal

Një javë para betimit të kryebashkiakut të ri të Shkodrës, Partia Demokratike hapi letrat për Valdrin Pjetrin, duke zbuluar për publikun dënimin e tij në Itali për trafik droge. Duke cituar dokumentin...

Akuzat ndaj Valdrin Pjetrit, Këshilli Bashkiak merr vendimin e rëndësishëm

para 6 muajve - Albeu

Këshilli Bashkiak i Shkodrës nuk do të konstituohet në datë 21 gusht ashtu siç ishte paralajmëruar më herët. Burime për Report Tv bëjnë me dije se do të pritet procesi i verifikimit të dokumenteve të bëra...

PD publikoi kartelën e dënimit të Valdrin Pjetrit

para 6 muajve - Portalb

Partia Demokratike publikoi disa dokumente të marra nga Kuestura e Firences që sipas saj faktojnë dënimin për trafik droge në Itali të kryebashkiakut të zgjedhur të Shkodrës, Valdrin Pjetri . Sipas selisë...

Zëri i Amerikës nuk kursen as Edi Ramën: Kandidatët me probleme, faji i tij

para 6 muajve - Koha Jone

Teksa politika dhe mediat vazhdojnë të flasin për Valdrin Pjetrin, kandidatin e PS në Shkodër, i cili rezulton i dënuar në Itali, Zëri i Amerikës ka mundur të verifikojë përmes burimeve të veta se dokumentat...

PD publikon dokumentin: I ndaluar në Itali për trafik droge edhe djali i ish-ministrit, ja çfarë e lidh me Valdrin Pjetrin

para 6 muajve - Sot News

Në dokumentet e publikuara prej Partisë Demokratike mbi ndalimin e Valtrin Pjetrit në Itali shfaqet dhe emri i Altin Dodës. Burimet e RTV Ora kanë bërë të ditur se bëhet fjalë për koordinatorin e PS në...

Rama distancohet nga Pjetri: Deri sa të dalë e vërteta, ai dhe PS në rrugë të ndara

para 6 muajve - Alsat-M

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama përmes një postimi në rrjete sociale “Twitter” ka deklaruar se kryetari i ri i Bashkisë së Shkodrës, Valdrin Pjetri dhe Partia Socialiste i kanë rrugët e ndara plotësisht...

Zëri i Amerikës konfirmon: Valdrin Pjetri i dënuar në Itali

para 6 muajve - BalkanWeb

Në Shqipëri Partia Demokratike publikoi sot dokumenta të autoriteteve italiane të cilat dëshmojnë se i zgjedhuri i Partisë socialiste për kryetar të Bashkisë së Shkodrës Valdrin Pjetri, ka qenë i dënuar...

“Valdrin Pjetri duket se nuk do ta gëzojë karrigen e kryetarit të Bashkisë së Shkodrës”, reagon Zëri i Amerikës: Dokumentet janë origjinale!

para 6 muajve - Sot News

Zëri i Amerikës ka verifikuar përmes burimeve të veta se dokumentet e publikuara sot nga Partia demokratike janë origjinale, siç ndodhen në regjistrat e autoriteteve italiane. Në Shqipëri Partia Demokratike...

Zëri i Amerikës konfirmon: Valdrin Pjetri i dënuar në Itali

para 6 muajve - Koha Jone

Në Shqipëri Partia Demokratike publikoi sot dokumenta të autoriteteve italiane të cilat dëshmojnë se i zgjedhuri i Partisë socialiste për kryetar të Bashkisë së Shkodrës Valdrin Pjetri, ka qenë i dënuar...

Zëri i Amerikës: Edi Rama të mbajë mbi ‘shpinë’ faktin që kandidatët kanë probleme…

para 6 muajve - Standard

Teksa politika dhe mediat vazhdojnë të flasin për Valdrin Pjetrin, kandidatin e PS në Shkodër, i cili rezulton i dënuar në Itali, Zëri i Amerikës ka mundur të verifikojë përmes burimeve të veta se dokumentat...

VOA: Pjetri duket se s’do ta gëzojë karrigen e kryetarit të bashkisë

para 6 muajve - Shekulli

Në Shqipëri Partia Demokratike publikoi sot dokumente të autoriteteve italiane të cilat dëshmojnë se i zgjedhuri i Partisë socialiste për kryetar të Bashkisë së Shkodrës Valdrin Pjetri, ka qenë i dënuar...

VOA: Dokumentet e PD janë origjinale

para 6 muajve - Albeu

Kandidati socialist Valdrin Pjetri duket se nuk do ta gëzojë karrigen e kryetarit të Bashkisë së Shkodrës, ku ai nuk është ulur ende. Dokumentet e publikuara sot nga Partia Demokratike dëshmojnë se ai...

VOA: Valdrin Pjetri e dinte se do sulmohej nga PD para se të akuzohej dhe kontaktoi autoritetet italiane që në korrik, tani rrezikon burgun

para 6 muajve - Gazeta Tema

Kandidati socialist Valdrin Pjetri duket se nuk do ta gëzojë karrigen e kryetarit të Bashkisë së Shkodrës, ku ai nuk është ulur ende. Dokumentat e publikuara sot nga Partia Demokratike dëshmojnë se ai...

Rama: Ndahemi me Valdrinin. Reagimi pasi PD tregoi dënimin për shitje droge

para 6 muajve - Flaka

Një javë para betimit të kryebashkiakut të ri të Shkodrës, Partia Demokratike hapi letrat për Valdrin Pjetrin, duke zbuluar për publikun dënimin e tij në Itali për trafik droge. Duke cituar dokumentin...

VOA godet sërish Ramën: Dokumentet e PD për Valdrin Pjetrin, origjinale

para 6 muajve - Standard

Kandidati socialist Valdrin Pjetri duket se nuk do ta gëzojë karrigen e kryetarit të Bashkisë së Shkodrës, ku ai nuk është ulur ende. Dokumentat e publikuara sot nga Partia Demokratike dëshmojnë se ai...

Vijojnë skandalet brenda ‘Rilindasve’/ I ndaluar në Itali edhe kreu i PS-së, mik i Valdrin Pjetrit (Dokumenta)

para 6 muajve - Standard

Në dokumentet e publikuara prej Partisë Demokratike mbi ndalimin e Valdrin Pjetrit në Itali shfaqet dhe emri i Altin Dodës. Madje mësohet se ai është djali i ish ministrit të Industrisë dhe Energjetikës....

Kishte fshehur burgun në Itali: Rama braktis kryebashkiakun e sapozgjedhur të Shkodrës

para 6 muajve - Illyria

Një javë para betimit të kryebashkiakut të ri të Shkodrës, Partia Demokratike hapi letrat për Valdrin Pjetrin, duke zbuluar për publikun dënimin e tij në Itali për trafik droge. Duke cituar dokumentin...

Ja çfarë deklaronte Rama për Valdrin Pjetrin kur e zëvendësoi me Ditmir Bushatin

para 6 muajve - Koha Jone

Kryeministri Edi Rama bën një hap pas dhe “lëshon” Valdrin Pjetrin, të cilit pasi i besoi drejtimin e bashkisë së Shkodrës i kishte besuar edhe Partinë Socialiste të këtij qyteti. Deri para pak ditësh...

Voa: Materialet e publikuara nga PD, autentike. Pjetri i dënuar

para 6 muajve - Opinion

Në Shqipëri Partia Demokratike publikoi sot dokumenta të autoriteteve italiane të cilat dëshmojnë se i zgjedhuri i Partisë socialiste për kryetar të Bashkisë së Shkodrës Valdrin Pjetri, ka qenë i dënuar...

PD nxjerr letrat: Kryebashkiaku i Shkodës i dënuar në Itali

para 6 muajve - GazetaBlic

Në Shqipëri Partia Demokratike publikoi sot dokumenta të autoriteteve italiane të cilat dëshmojnë se i zgjedhuri i Partisë socialiste për kryetar të Bashkisë së Shkodrës Valdrin Pjetri, ka qenë i dënuar...

Akuzat ndaj Valdrin Pjetrit, Rama: Deri sa të dalë e vërteta ai dhe PS në rrugë të ndara

para 6 muajve - Klan Kosova

Kryeministri Rama përmes një postimi në rrjete sociale “Twitter” ka deklaruar se Valdrin Pjetri dhe Partia Socialiste i kanë rrugët e ndara plotësisht deri kur e vërteta ligjore të dalë. Në statusin e...

PD nxjerr letrat: Kryebashkiaku i Shkodës i dënuar në Itali

para 6 muajve - Zëri i Amerikës

Në Shqipëri Partia Demokratike publikoi sot dokumenta të autoriteteve italiane të cilat dëshmojnë se i zgjedhuri i Partisë socialiste për kryetar të Bashkisë së Shkodrës Valdrin Pjetri, ka qenë i dënuar...

Akuzat ndaj Valdrin Pjetrit, reagon Rama: Deri në daljen e së vërtetës, ai dhe PS në rrugë të ndara

para 6 muajve - Top Channel

Kryeministri Rama përmes një postimi në rrjete sociale “Twitter” ka deklaruar se Valdrin Pjetri dhe Partia Socialiste i kanë rrugët e ndara plotësisht deri kur e vërteta ligjore të dalë. Në statusin e...

Akuzat për Valdrin Pjetrin/ Rama: Edhe vëllai im të jetë i ka rrugët e ndara me PS…

para 6 muajve - Medial

Pas akuzave të bëra nga Partia Demokratike për kryebashkiakun e ri të Shkodrës Valdrin Pjetri ka qenë i dënuar në 2003 në Itali për drogë, ka reaguar kryeministri Edi Rama ka reaguar pas akuzave të bëra...

Paralajmërimi për kryebashkiakun trafikant të Ramës: Përgatitu Valdrin! Të pret burgu shumë shpejt!

para 6 muajve - Standard

Dega e PD-së në Shkodër pas denoncimit të Sekretarit të Përgjithshëm, Gazment Bardhit të dokumentit që provon sipas tij, të shkuarën kriminale të Pjetrit, ka paralajmëruar këtë të fundit që të përgatitet...

Akuzat ndaj Pjetrit, Rama: Sa të zbardhet e vërteta, rrugët të ndara

para 6 muajve - Zhurnal

Tiranë, 13 gusht – Kryeministri Edi Rama ka reaguar për herë të parë pas akuzave të Partisë Demokratike drejtuar kryebashkiakut të ri të Shkodrës, Valdrin Pejtrin, se ky i fundit është dënuar dhe dëbuar...

Nesër protestë në Shkodër kundër uzurpimit nga trafikantët e drogës…

para 6 muajve - Standard

“Shkodra proteston kundër uzurpimit nga trafikant droge”. Me këtë moto do të protestohet nesër në kryeqendrën e vendit pas zbulimit të dokumentit që tregon se kandidati i PS në votimet e 30 qershorit ka...

Akuzat ndaj Pjetrit, Rama: Sa të zbardhet e vërteta, rrugët të ndara

para 6 muajve - BalkanWeb

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për herë të parë pas akuzave të Partisë Demokratike drejtuar kryebashkiakut të ri të Shkodrës, Valdrin Pejtrin. Reagimi i Ramës: Jo Valdrini,po vëllai im të jetë,s’ka shans...

Shkodra drejt zgjedhjeve të parakohshme? Pas akuzave ndaj Valdrin Pjetrit, Këshilli Bashkiak merr vendimin e rëndësishëm

para 6 muajve - Sot News

Këshilli Bashkiak i Shkodrës nuk do të konstituohet në datë 21 gusht ashtu siç ishte paralajmëruar më herët. Burime për Report Tv bëjnë me dije se do të pritet procesi i verifikimit të dokumenteve të bëra...

Shkodra drejt zgjedhjeve të parakohshme? Pas akuzave ndaj Valdrin Pjetrit, Këshillin Bashkiak merr vendimin e rëndësishëm

para 6 muajve - Sot News

Këshilli Bashkiak i Shkodrës nuk do të konstituohet në datë 21 gusht ashtu siç ishte paralajmëruar më herët. Burime për Report Tv bëjnë me dije se do të pritet procesi i verifikimit të dokumenteve të bëra...

Rama distancohet nga Pjetri: Deri sa të dalë e vërteta, ai dhe PS në rrugë të ndara

para 6 muajve - Lajm

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama përmes një postimi në rrjete sociale “Twitter” ka deklaruar se kryetari i ri i Bashkisë së Shkodrës, Valdrin Pjetri dhe Partia Socialiste i kanë rrugët e ndara plotësisht...

Rama i jep duart Valdrin Pjetrit, mbetet jashtë PS!

para 6 muajve - Standard

Pasi Partia Demokratike publikoi dokumentet për arrestimin, dënimin dhe dëbimin e Valdrin Pjetrit, edhe Edi Rama ka vendosur që ti japë duart. Me një reagim në Twitter, Rama e ka përjashtuar Pjetrin nga...

PS po shkarkon Pjetrin? Balla bën paralajmërimin e fortë

para 6 muajve - Albeu

Kreu i Grupit Parlamentar në PS Taulant Balla reagoi pak më parë në lidhje me dokumentet e publikuara nga Partia Demokratike përmes të cilave sipas saj vërtetohet se Valdrin Pjetri ka qenë i arrestuar...

Pas akuzave të PD,Rama: Valdrin Pjetri dhe PS i kanë rrugët e ndara, deri…

para 6 muajve - Opinion

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas akuzave të hedhur ndaj krybashkiakut të Shkodër, Valdrin Pjetri. Përmes një postimi në “Twitter” është shprehur se askush nuk mund të hedhë baltë mbi Partinë Socialiste,...

“Përgatitu”! PD Shkodër paralajmëron Pjetrin: Shumë shpejt në burg!

para 6 muajve - BalkanWeb

Vijon përplasja mes Partisë Demokratike dhe kryebashkiakut të ri të Shkodrës, Valdrin Pjetri. PD vijon të publikojë dokumente të reja, që sipas saj, vërtetojnë se Italia e ka dëbuar Pjetrin, ndërsa ky...

E FUNDIT/ Rrugët tona u ndanë, edhe vëllai im të jetë...! Rama "shet" Valdrin Pjetrin pasi PD nxorri dokumentet e arrestimit në Itali

para 6 muajve - Albeu

Kryeministri Rama ka "lëshuar" Valdrin Pjetrin pas nxjerrjes së dokumenteve të arrestimit të tij për drogë në Itali. Partia Demokratike ka shënuar kështu fitoren e parë ndaj kryebashkiakëve te majtë të...

Akuzat për Valdrin Pjetrin/ Rama: Edhe vëllai im të jetë i ka rrugët e ndara me PS…

para 6 muajve - Vizion Plus

Pas akuzave të bëra nga Partia Demokratike për kryebashkiakun e ri të Shkodrës Valdrin Pjetri ka qenë i dënuar në 2003 në Itali për drogë, ka reaguar kryeministri Edi Rama ka reaguar pas akuzave të bëra...

Edi Rama: Kurrë s’kam menduar se Valdrin Pjetri mund të gënjente, rrugët e tij me PS ndahen këtu deri sa të dalë e vërteta ligjore

para 6 muajve - Gazeta Tema

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas akuzave të bëra nga PD se Valdrin Pjetri ka qenë i dënuar në 2003 në Itali për trafik lëndësh narkotike. “Jo Valdrini,po vëllai im të jetë,s’ka shans të hedhë asnjë...

PD Shkodër-Valdrin Pjetrt: Përgatitu, të pret burgu shumë shpejt

para 6 muajve - Opinion

Partia Demokratike e Shkodrës ka vijuar akuzat ndaj krybashkiakut, Valdrin Pjetri. Përmes një postimi në “Twitter”, deka e PD në Shkodër shkruan se Pjetri nuk mund të fshehë dënimin e tij në Itali, ashtu...

Dokumentet për dënimin në Itali, reagon Valdrin Pjetri: Pres vendimin e autoriteteve

para 6 muajve - Top Channel

Akuzat e bëra gjatë kësaj kohe ndaj kandidatit socialist të bashkisë së Shkodrës, Valdrin Pjetri, Partia Demokratike i forcoi sot me publikimin e të dhënave nga Kuestura e Firences në Itali ku, sipas Sekretarit...

Akuzat e PD-së për Pjetrin, reagon Rama: Jo Valdrini, po vëllai im të jetë, s’ka shans të hedhë asnjë hije dyshimi mbi PS në raport me ligjin

para 6 muajve - Gazeta Tema

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas akuzave të bëra nga PD-ja se Valdrin Pjetri ka qenë i dënuar në 2003 në Itali për drogë. “Jo Valdrini,po vëllai im të jetë,s’ka shans të hedhë asnjë hije dyshimi mbi...

"Jo Valdrini, po edhe vëllai im të jetë s’ka shans të hedhë asnjë hije dyshimi", kryeministri Rama bën reagimin që se priste askush

para 6 muajve - Sot News

Kryeministri Rama ka reaguar për akuzat e PD-së ndaj kryebashkiakut Valdrin Pjetri në Shkodër. Kryebashkiaku i ri i Shkodrës, Valdrin Pjetri, prej disa ditësh akuzohet nga PD për të kaluarën e tij, me...

Rama “lëshon” Valdrin Pjetrin: Përgjegjësi individuale, jo e PS

para 6 muajve - Koha Jone

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas akuzave të bëra nga PD-ja se Valdrin Pjetri ka qenë i dënuar në 2003 në Itali për drogë. “Jo Valdrini, po vëllai im të jetë, s’ka shans të hedhë asnjë hije dyshimi...

Dokumentat për dënimin në Itali, reagon Valdrin Pjetri: Pres vendimin e autoriteteve

para 6 muajve - Top Channel

Akuzat e bëra gjatë kësaj kohe ndaj kandidatit socialist të bashkisë së Shkodrës, Valdrin Pjetri, Partia Demokratike i forcoi sot me publikimin e të dhënave nga Kuestura e Firences në Itali ku, sipas Sekretarit...

PD nuk ndalet, “flakë për flakë” i kthen përgjigje Valdrin Pjetrit: Përgatitu! Të pret burgu shumë shpejt! Rama të ka premtuar, por…

para 6 muajve - Sot News

Partia Demokratike e Shkodrës i ka kthyer përgjigje Valdrin Pjetrit, i zgjedhur kryebashkiak i Shkodër në 30 qershor. Ky i fundit reagoi pasi PD, përmes Gazment Bardhit nxori dokumentet e kuestures italiane...

PD paralajmëron Pjetrin: Përgatitu Valdrin! Të pret burgu shumë shpejt!

para 6 muajve - Koha Jone

Partia Demokratike e Shkodrës i ka kthyer përgjigje Valdrin Pjetrit, i cili u bë kryebashkiak nga votimet e 30 qershorit. PD e paralajmëron Pjetrin se e pret burgu, pasi sipas saj shkodranët nuk pranojnë...

PD i përgjigjet Valdrin Pjetrit: Përgatitu! Të pret burgu shumë shpejt!

para 6 muajve - Shekulli

Partia Demokratike e Shkodrës i është kundërpërgjigjur Valdrin Pjetrit, kryebashkiakut të ri të Shkodrës të zgjedhur në zgjedhjet e bojkotuara nga opozita dhe që nuk njihen nga presidenti. Reagimi i PD...

Akuzat për dënim në Itali, Taulant Balla: Sqarimet e Pjetrit dhe te PD-së nuk mjaftojnë

para 6 muajve - Top Channel

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka reaguar menjëherë pas deklaratës së dhënë nga Gazment Bardhi, Sekretar i Përgjithshëm i PD-së, i cili akuzoi kryeministrin Edi Rama se...

Një shuplakë të hidhur për kryeministrin!!! Si u kthye hakmarrja primitive e Ramës ndaj Bushatit…

para 6 muajve - Standard

Kryeministrit Rama i ndodh shpesh, që veprimet hakmarrëse, t’i kthehen mbrapsht si një bumerang, apo si një shuplakë e hidhur, nga e cila do kohë ta marrë veten. Pikërisht kjo gjë i ka ndodhur ditën e...

I ndaluar në Itali edhe kreu i PS-së i njësisë 3 në Tiranë, miku i Valdrin Pjetrit

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Në dokumentet e publikuara prej Partisë Demokratike mbi ndalimin e Valtrin Pjetrit në Itali shfaqet dhe emri i Altin Dodës. Burime kanë bërë të ditur se bëhet fjalë për koordinatorin e PS në njësinë 3...

Si u dënua Valdrin Pjetri në Firence, PD zbulon dokumentet për kryebashkiakun e PS

para 6 muajve - Shekulli

Partia Demokratike publikoi sot përmes Sekretarit të Përgjithshëm Gazmend Bardhi, “prova autentike për dënimin në Itali, Firence të drejtuesit politik të Edi Ramës në Shkodër. “Kjo që shikoni ketu është...

Akuzat për dënim në Itali, Taulant Balla: Sqarimet e Pjetrit nuk mjaftojnë

para 6 muajve - Top Channel

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka reaguar menjëherë pas deklaratës së dhënë nga Gazment Bardhi, Sekretar i Përgjithshëm i PD-së, i cili akuzoi kryeministrin Edi Rama se...

Zëri i Amerikës: Kandidatët me probleme, faji i Edi Ramës

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Teksa politika dhe mediat vazhdojnë të flasin për Valdrin Pjetrin, kandidatin e PS në Shkodër, i cili rezulton i dënuar në Itali, Zëri i Amerikës ka mundur të verifikojë përmes burimeve të veta se dokumentat...

Zëri i Amerikës: Dokumentat e publikuara nga PD autentike, Valdrin Pjetri është dënuar për drogë

para 6 muajve - Arbresh

Kandidati socialist Valdrin Pjetri duket se nuk do ta gëzojë karrigen e kryetarit të Bashkisë së Shkodrës, ku ai nuk është ulur ende. Dokumentat e publikuara sot nga Partia Demokratike dëshmojnë se ai...

Habit Agron Duka, zbulon suksesin historik të opozitës: Asnjë hap pas!

para 6 muajve - Sot News

Kreu i PAA, Agron Duka ka dhënë mesazhin e tij, pas publikimit të dokumentit nga PD, për Valdrin Pjetrin. Sipas PD, Pjetri është dënuar në Itali nga gjykata e Firences për trafik droge, ndërsa Duka e cilëson...

Dokumentet ku tregoj dënimi i tij, Pjetri: Pres hetimin e prokurorisë

para 6 muajve - Opinion

Valdrin Pjetri vazhdon të insistojë se nuk është arrestuar dhe as dënuar në Itali, pavarësisht se PD publikoi këtë të martë dokumentet. Në një reagim në rrjetet sociale, Pjetri thekson se është i pastër. ...

PD publikon dokumentet: Valdrin Pjetri pranoi krimin në Itali. Rama u informua

para 6 muajve - Top Channel

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka publikuar disa dokumenta që, sipas tij, i përkasin Kuesturës së Firencës në Itali dhe ku provohet dënimi i dhënë për Vladrin Pjetrin, kryebashkiaku...

Balla i përgjigjet PD: PS e ka përcaktuar vijën e kuqe, të gjithë të barabartë para ligjit

para 6 muajve - Vizion Plus

Kreu i grupit parlamentar të  Partisë Socialiste, Taulant balla i është përgjigjur PD-së për akuzat ndaj kryebashkiakur  të Shkodrës, Valdrin Pjetrit, si i dënuar dhe dëbuar nga Italia. Balla përmes një...

Taulant Balla: Valdrin Pjetri është i pastër me ligjin

para 6 muajve - Koha Jone

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka reaguar menjëherë pas deklaratës së dhënë nga Gazment Bardhi, Sekretar i Përgjithshëm i PD-së, i cili akuzoi kryeministrin Edi Rama se...

Publikuan kartelën e dënimit në Itali për trafik droge, PD bën lëvizjen e radhës kundër Valdrin Pjetrit. Ç’pritet të ndodhë nesër

para 6 muajve - Sot News

Partia Demokratike ditën e sotme publikoi dokumentat që vërtetonin se kryebashkiaku i Shkodrës Valdrin Pjetri është dënuar për trafik drogë në Itali, pritet që PD do të bëjë lëvizjen e radhës ditën e nesërme...

Akuzat e PD për Valdrin Pjetrin, Balla: Të zbardhet e vërteta

para 6 muajve - BalkanWeb

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka reaguar ditën e sotme pas akuzave të përditshme tashmë të opozitës për kryetarin e bashkisë së Shkodrës të dalë nga 30 qershori. Në një...

Akuzat për Pjetrin, reagon Rama: Jo Valdrini, po vëllai im të jetë, s’ka shans të hedhë asnjë hije dyshimi mbi PS në raport me ligjin

para 6 muajve - Lexo

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas akuzave të bëra nga PD-ja se Valdrin Pjetri ka qenë i dënuar në 2003 në Itali për drogë. “Jo Valdrini,po vëllai im të jetë,s’ka shans të hedhë asnjë hije dyshimi mbi...

Protestë??? Dolën dokumentet e dënimit, çfarë paralajmërojnë shkodranët kundër Valdrin Pjetrit ??

para 6 muajve - Standard

Partia Demokratike do të bëjë lëvizjen e radhës pasi publikoi dokumentet që vërtetonin se kryebashkiaku i Shkodrës Valdrin Pjetri është dënuar për trafik droge në Itali. Në një njoftim për mediat bëhet...

PD: Rama hesht edhe pse e di se Pjetri është i dënuar për dro.gë në Itali

para 6 muajve - Medial

Partia Demokratike vijon me akuzat e saj ndaj kryebashkiakut të ri të Shkodrës Valdrin Pjetri. Në një deklaratë për mediat sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi deklaroi se Pjetri është arrestuar...

PD nxjerr dokumentin: Prova që fakton dënimin e Valdrin Pjetrit

para 6 muajve - BalkanWeb

Sekretari Përgjithshëm në Partinë Demokratike, Gazment Bardhi ka publikuar sot “prova autentike”, të cilat sipas tij, faktojnë dënimi në Fierence të kreut të ri të bashkisë Shkodër, Valdrin Pjetrit. Ai...

Akuzat për dënim, Balla: Sqarimet e Pjetrit s’mjaftojnë, prokuroria të…

para 6 muajve - Opinion

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka reaguar menjëherë pas publikimit të dokumenteve ku del se Valdrin Pjetri ka fshehur dënimin në Itali. Balla hedh poshtë pretendimet e PD-së...

Dënimi i Valdrin Pjetrit në Itali për trafik droge, reagon menjëherë numri 2 i PS dhe tregon vendimin e prerë që kanë marrë për PD: Për ne askush nuk është mbi ligjin

para 6 muajve - Sot News

Taulant Balla ka reaguar sot përmes një deklarate të gjatë sa i përket akuzave që Partia Demokratike ka lëshuar ndaj Valdrin Pjetrit. Balla hedh poshtë pretendimet e selisë blu se PS ka qenë në dijeni...

Rama përjashton Valdrin Pjetrin: Sa të dalë e vërteta s’ke punë me PS-në

para 6 muajve - Arbresh

Kryeministri Edi Rama reagoi lidhur me publikimin e dokumenteve të PD-së për dënimin në Itali të kryebashkiakut të ri të Shkrodrës, Valdrin Pjetri. Ai distancohet nga i deleguari i PS-së në veri të vendit...

Rama përjashton Valdrin Pjetrin: Sa të dalë e vërteta s’ke punë me PS-në

para 6 muajve - Arbresh

Kryeministri Edi Rama reagoi lidhur me publikimin e dokumenteve të PD-së për dënimin në Itali të kryebashkiakut të ri të Shkrodrës, Valdrin Pjetri. Ai distancohet nga i deleguari i PS-së në veri të vendit...

Akuza për Pjetrin, reagon Balla: Pavarësisht gjuhës baltosëse të PD e vërteta duhet të zbardhet sipas ligjit. PS ka përcaktuar vijën e kuqe

para 6 muajve - Gazeta Tema

Kreu i grupit Parlamentar të PS Taulant Balla ka reaguar pas akuzave që PD i bërë kreut të ri të bashkisë Shkodër, Valdrin Pjetri. “I kemi ndjekur në vazhdim prononcimet e Partisë Demokratike, mbi pretendimin...

Akuzat për dënim në Itali, Balla: Padi ndaj PD-së për shpifje

para 6 muajve - Koha Jone

Kreu i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla ka reaguar menjëherë pas deklaratës së dhënë nga Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazmend Bardhi i cili akuzoi kryeministrin Edi Rama se kishte dijeni...

DOKUMENTET ‘bombë’/ PD nxjerr dokumentet autentike të arrestimit Valdrin Pjetrit…

para 6 muajve - Standard

Partia Demokratike ka publikuar mesditën e sotme dokumentet e arrestimit, dënimit dhe dëbimit të Valdrin Luigj Pjetrit në Firence. Gjatë një konferencë për mediat, sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazmend...

Sa naiv zoti Rama!

para 6 muajve - Respublica

U desh publikimi i dokumentave për dënimin në Itali të Valdrin Pjetrit që kryeministri Edi Rama të reagonte lidhur me këtë rast. Në 3 postime rrjesht në tuiter zoti Rama lë të kuptohet se nuk ka patur...

“Valdrin Pjetri i dënuar në Itali”, PD nxjerr dokumentet dhe zbulon çfarë ka ndodhur: Edi Rama e ka mësuar nga të njëjtat burime si demokratët!

para 6 muajve - Sot News

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi publikoi disa dokumente sipas tij kartela e nxjerrë nga kuestura e Firences, që tregon se kryebashkiaku i Shkodrës Valdrin Pjetri ka qenë dënuar në Itali...

E FUNDIT/ PD nxjerr dokumentet: Valdrin Pjetri i arrestuar dhe dënuar për drogë në Itali (FOTO LAJM)

para 6 muajve - Albeu

Partia Demokratike ka publikuar sot disa dokumente nga kuestura e Firences sipas të cilave Valdrin Pjetri , kryebashkiaku i Shkodrës i zgjedhur në 30 qershor figuron i arrestuar dhë dënuar për drogë në...

PD: Rama hesht edhe pse e di se Pjetri është i dënuar për drogë në Itali

para 6 muajve - Vizion Plus

Partia Demokratike vijon me akuzat e saj ndaj kryebashkiakut të ri të Shkodrës Valdrin Pjetri. Në një deklaratë për mediat sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi deklaroi se Pjetri është arrestuar...

‘Kundër uzurpimit nga një trafikant droge’/ Shkodra nesër në protestë

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Shkodra proteston kundër uzurpimit nga trafikant droge”. Me këtë moto do të protestohet nesër në kryeqendrën e vendit pas zbulimit të dokumentit që tregon se kandidati i PS në votimet e 30 qershorit ka...

PD publikon kartelën e dënimit, Bardhi: Pjetri pranoi krimin në Itali. Rama u informua

para 6 muajve - Koha Jone

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi përmes një deklarate për shtyp, thotë se Valdrin Pjetri është arrestuar dhe dënuar në Itali në vitin 2003 në Firence për trafik droge. “Rama hesht që kur...

Dalin dokumentet, Valdrin Pjetri i arrestuar dhe i dënuar në Itali

para 6 muajve - Opinion

Pas akuzave politike, këtë të martë Partia Demokratike ka nxjerrë dokumentet kundër kryetarit të ri të Bashkisë së Shkodrës, Valdrin Pjetri. Ka qenë Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi i cili...

Rama “lëshon” urgjentisht Valdrin Pjetrin: I kemi rrugët të ndara, edhe vëlla ta kem nuk e toleroj

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Kryeministri Edi Rama, ka reaguar pas publikimit nga Partia Demokratike, të dokumentave, që dëshmojnë se i zgjedhuri prej ti si kandidat për Bashkinë Shkodër, por edhe për drejtimin politik të këtij qarku,...

E djeshmja e Pjetrit, PS paralajmëron padi ndaj PD-së

para 6 muajve - Te Sheshi

Pas publikimit të dokumentit kompromentues mbi të kaluarën e kreut të ri socialist të Shkodrës Valdrin Pjetri, ka reaguar dhe nr.2 i PS-së, Taulant Balla. Sipas tij, duhet pritur verifikime, pasi dokumenti...

DOKUMENTI/ PD godet rëndë Pjetrin socialist të Shkodrës: një ish-trafikant droge. Reagon Rama: distancë nga Valdrini

para 6 muajve - Te Sheshi

Ashtu siç kishte premtuar, PD i dha një goditje kreut të ri të Bashkisë së Shkodrës, Valdrin Pjetri, duke i nxjerrë këtij të fundit një dokument sipas së cilit është dënuar për trafik droge vite më parë...

“Dënimi i Pjetrit”, PD: Mos ndiq rrugën e Elvis Rroshit, të pret burgu

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Partia Demokratike ka reaguar sërish ndaj deklaratës së kryebashkiakut të Shkodrës, Valdrin Pjetri, i cili hodhi poshtë dokumentet e publikuara nga partia opozitare, sipas të cilave vërtetohej dënimi i...

Si u kthye hakmarrja primitive e Ramës ndaj Bushatit, në një shuplakë të hidhur për kryeministrin

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Kryeministrit Rama i ndodh shpesh, që veprimet hakmarrëse, t’i kthehen mbrapsht si një bumerang, nga i cila do kohë ta marrë veten. Pikërisht kjo gjë i ka ndodhur ditën e sotme, kur të zgjedhurit prej...

PD i nxori dokumentet, Valdrin Pjetri zbut qëndrimin: Pres prokurorinë

para 6 muajve - Arbresh

Me nje artikulim dukshem te zbutur, kryebashkiaku i zgjedhur ne Shkoder Valdrin Pjetri i eshte pergjigjur akuzave te opozites e cila permes Gazmend Bardhit nxori dokumente qe tregojne per denimin e te...

Akuzat e PD-së ndaj Valdrin Pjetrit, reagon Balla: Pretendime të bazuara në dokumenta joligjore, në PS askush mbi ligjin

para 6 muajve - Lexo

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla reaguar ndaj akzuave të ngritura prej Partisë Demokratike ndaj integritetit të figurës së kryebashkiakut të Shkodrës, Valdrin Pjetri. Përmes...

VIDEO/ Si flisnin Rama dhe Valdrin Pjetri para se të dilte dokumenti i arrestimit në Itali

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Sot Partia Demokratike publikoi dokumentet e arrestimit, dënimit për trafik droge dhe dëbimit të Valdrin Pjetrit në Firence. Por, pavarësisht denoncimeve nga opozita, vetë Pjetri dhe shefi i tij Rama hodhën...

Si i bëhet tani !? (Dokumenti)

para 6 muajve - Respublica

Bëhen publike dokumenta që provojnë se kryeabashkiaku i zgjedhur i Shkodrës ka qenë i dënuar në Itali për shpërndarje droge, përkundër pretendimeve të tij se është i pastër. Sipas këtyre dokumenteve që...

Taulant Balla: Valdrin Pjetri është i pastër me ligjin

para 6 muajve - Gazeta Observer

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka reaguar menjëherë pas deklaratës së dhënë nga Gazment Bardhi, Sekretar i Përgjithshëm i PD-së, i cili akuzoi kryeministrin Edi Rama se...

A po paralajmërohet shkarkimi i kryebashkiakut të Shkodrës?! Balla: Ka një vijë të kuqe për secilin

para 6 muajve - Arbresh

Pas akuzave të Partisë Demokratike se kryetari i sapozgjedhur i bashkisë së Shkodrës, Valdrin Pjetri është i dënuar për trafik droge në Itali, reagoi edhe Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste,...

PS ‘lan duart’ me Vladrin Pjetrin, Balla: Ka një vijë të kuqe për të gjithë…

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Pas publikimit të dokumentave nga Partia Demokratike, të cilat tregojnë se Valdrin Pjetri ka qene i arrestuar dhe dëbuar nga Italia, ka reaguar kryetari i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla. Ndryshe...

?A të kujton gjë data 27 Janar 2003?? PD nxjerr sot letrat për Valdrin Pjetrin

para 6 muajve - Albeu

Reagimit të kryebashkiakut të Shkodrës të zgjedhur në 30 qershor nbi fletushkat e shpërndara dje i është përgjigjur sërish PD e qytetit. Pjetri i konsideroi trakte këto fletëpalosjet dhe me një postim...

DOKUMENTET ‘bombë’/ Valdrin Pjetri i dënuar për trafik droge në Itali. Provat

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazmend Bardhi ka publikuar sot “prova autentike për dënimin në Itali, Firence të drejtuesit politik të Edi Ramës në Shkodër”. “Kjo që shikoni këtu është kartela elektronike...

Basha tenton të qetësojë Metën e Berishën, sulmon Ramën për informalitetin dhe kërkon që Valdrin Pjetri të merret i pandehur

para 6 muajve - Sot News

Kreu demokrat Lulzim Basha ka shpërthyer dje në akuza të forta ndaj kryeministrit Edi Rama. Basha ka lëshuar kritika të forta sa i takon aksionit anti-informalitet, ndërkohë që pjesë e sulmeve ka rënë...

Reagon Valdrin Pjetri për traktet kundër tij

para 6 muajve - Koha Jone

Kryebashkiaku i ri i Shkodrës Valdrin Pjetri, reagoi ndaj mbështësve të opozitës të cilët sot në mëngjes kishin shpërndarë në të gjithë qytetin fletushka me mbishkrimin“Narko-Valdrini jashtë Bashkisë”....

PD Shkodër i përgjigjet Valdrin Pjetrit: Deri nesër ke kohë për të ëndërruar

para 6 muajve - Medial

Dega e Partisë Demokratike Shkodër ka reaguar pas deklaratave të bëra prej kryebashkiakut të ri, Valdrin Pjetri se një grup personash po shpërndajnë trakte me qëllim që të heqin vëmendjen nga abuzimet...

PD Shkodër i përgjigjet Valdrin Pjetrit: Deri nesër ke kohë për të ëndërruar

para 6 muajve - Vizion Plus

Dega e Partisë Demokratike Shkodër ka reaguar pas deklaratave të bëra prej kryebashkiakut të ri, Valdrin Pjetri se një grup personash po shpërndajnë trakte me qëllim që të heqin vëmendjen nga abuzimet...

PD paralajmëron Pjetrin:A të kujton gjë 27 Janari 2003, deri nesër ke kohë

para 6 muajve - Opinion

Dega e Partisë Demokratike në Shkodëri, i është përgjigjur kryebashkiakut të ri, Valdrin Pjetri, i cili tha sot se 4-5 persona po shpërndajnë trakte për të larguar vëmendjen nga abuzimet shumë-vjeçare...

PD Shkodër-Pjetrit: Deri nesër ke kohë, po shkon drejt greminës!

para 6 muajve - BalkanWeb

Partia Demokratike e Shkodrës i është përgjigjur kryebashkiakut të ri, Valdrin Pjetri, i cili tha sot në një reagim se 4-5 persona në qytetin verior po shpërndajnë trakte për të larguar vëmendjen nga abuzimet...

PD- Pjetrit: Nesër do njihesh me dokumente për dënimin tënd në Itali!!! Çfarë pritet???

para 6 muajve - Standard

Kandidati i Edi Ramës në Shkodër, Valdrin Pjetri ka reaguar sot ndaj fletëpalosjeve të shpërndara nëpër Shkodër ku thuhet se nuk e duan ‘NarkoValdrinin’ në Bashki. Pjetri thotë se këto janë trakte. PD...

“Traktet” kundër tij, reagon Pjetri: Nuk jam e keqja e Shkodrës

para 6 muajve - Top Channel

Kryebashkiaku i ri i Shkodrës Valdrin Pjetri, reagoi ndaj mbështësve të opozitës të cilët sot në mëngjes kishin shpërndarë në të gjithë qytetin fletushka me mbishkrimin“Narko-Valdrini jashtë Bashkisë”....

PD i kthehet Valdrin Pjetrit: Deri nesër ke kohë, po shkon drejt greminës!

para 6 muajve - Koha Jone

Partia Demokratike e Shkodrës i është përgjigjur kryebashkiakut të ri, Valdrin Pjetri, i cili tha sot në një reagim se 4-5 persona në qytetin verior po shpërndajnë trakte për të larguar vëmendjen nga abuzimet...

“Ëndërro edhe sot”, PD paralajmëron Valdrin Pjetrin: A të kujton gjë data 27 Janar 2003? Nesër shqiptarët do të mësojnë me fakte të vërtetën (Ç’pritet të ndodhë?)

para 6 muajve - Sot News

Partia Demokratike e degës Shkodër ka reaguar lidhur me debatin për Valdrin Pjetrin, kryebashkiakun e ri të bashkisë së këtij qyteti dhe të shkuarën e tij të dyshimtë. Në një deklaratë për median, PD thekson...

“Shkodra”, PD i kthetet Valdrin Pjetrit: Deri nesër ke kohë, po shkon drejt greminës!

para 6 muajve - Koha Jone

Partia Demokratike e Shkodrës i është përgjigjur kryebashkiakut të ri, Valdrin Pjetri, i cili tha sot në një reagim se 4-5 persona në qytetin verior po shpërndajnë trakte për të larguar vëmendjen nga abuzimet...

Aksioni i PD, Valdrin Pjetri: Duan të heqin vëmendjen nga abuzimet

para 6 muajve - BalkanWeb

Valdrin Pjetri, Kreu i Bashkisë Shkodër i dalë nga votimet e 30 qershorit ka reaguar pas shpërndarjes së parullave e pankarteve në qytet nga mbështetësit e PD kundër tij. Pjetri thotë se traktet e shpërndara...

“Traktet” në qytet, reagon Valdrin Pjetri: S’jam un e keqja e Shkodrës, s’kam abuzuar me fonde publike. Qentë le të lehin, karvani ecën përpara

para 6 muajve - Gazeta Tema

Kryetari i ri i Bashkisë Shkodër, Valdrin Pjetri ka reaguar për shpërndarjen e disa pankartave me nënshkrimin “Narko Valdrini Jashtë Bashkisë”. Ai shprehet se pankartat e shpërndara nëpër Shkodër nuk përfaqësojnë...

PD e mbushi Shkodrën me pankarta kundër tij, reagon menjëherë Valdrin Pjetri: Do t’i shihni së shpejti ndryshimet!

para 6 muajve - Sot News

Kryebashkiaku i ri i Shkodrës i dalë nga zgjedhjet lokale të 30 qershorit Valdrin Pjetri reagoi në lidhje me pankartat e vendosura nga militantë e opozitës që e akuzonin për trafik droge dhe bënin thirrje...

Valdrin Pjetri: Qentë le të lehin, karvani ecën përpara

para 6 muajve - Opinion

Valdrin Pjetri vazhdon të mos jap shpjegime pse nuk shkel në territorin italian, pas akuzave të bëra nga PD se ai ka qenë i arrestuar. Në reagimin e funit, kryetari i ri i Shkodrës thotë se “Qentë le të...

PD mbush Shkodrën me pankarta: Narko Valdrini Jashtë Bashkisë

para 6 muajve - BalkanWeb

Simpatizantë dhe anëtarë të Partisë Demokratike në Shkodër kanë shpërndarë në të gjithë qytetin pankarta e fletushka kundër kryetarit të dalë më 30 qershor për bashkinë e Shkodrës Valdrin Pjetri. Nëpër...

“Narko-Valdrini jashtë Bashkisë”, mbështetësit e PD-së shpërndajnë fletushka në Shkodër

para 6 muajve - Top Channel

Mbështetës të Partisë Demokratike në qytetin e Shkodrës kanë shpërndarë sot në kryeqendrën e veriut fletushka  me mbishkrimin “Narko Valdrini jashtë Bashkisë”. Në materialin e shpërndarë nga zyra për shtyp...

PD mbush Shkodrën me pankarta: Narko Valdrini Jashtë Bashkisë

para 6 muajve - Medial

Simpatizantë dhe anëtarë të Partisë Demokratike në Shkodër kanë shpërndarë në të gjithë qytetin pankarta e fletushka kundër kryetarit të dalë më 30 qershor për bashkinë e Shkodrës Valdrin Pjetri. Nëpër...

Pjetri i kthen përgjigje celulës së PD-së: Qentë le të lehin, karvani ecën përpara

para 6 muajve - Lexo

Kryetari i ri i Bashkisë Shkodër, Valdrin Pjetri ka reaguar për shpërndarjen e disa pankartave me nënshkrimin “Narko Valdrini Jashtë Bashkisë”. Ai shprehet se pankartat e shpërndara nëpër Shkodër nuk përfaqësojnë...

Basha kërkon arrestimin e Valdrin Pjetrit, kryetarit të Shkodrës

para 6 muajve - Alsat-M

“Edi Rama është kërcënim dhe rrezik për jetën dhe sigurinë e çdo familje shqiptare! Ai ka uzurpuar të gjitha pushtetet me një bandë kriminelësh e hajdutësh që i duhen për të vjedhur Shqipërinë.” Me regimin...

Basha: Valdrin Pjetri duhet të merret urgjentisht i pandehur

para 6 muajve - Medial

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka bërë thirrje që Prokuroria të marrë të pandehur kryebashkiakun e zgjedhur më 30 qershor të Shkodrës, Valdrin Pjetri. Përmes një postimi në rrjetin sociale...

Pjetri i Shkodrës në shënjestër të PD-së, paralajmërim për publikim faktesh nga e kaluara

para 6 muajve - Te Sheshi

PD ka paralajmëruar se do nxjerrë një fakt të rëndë ndaj Pjetrit të Shkodrës, kryebashkiakut të ri socialist, për të cilin pretendon se ka një të kaluar kompromentuese. Reagimi erdhi pas ai denoncoi, e...

Akuzat për dekriminalizimin, Basha kërkon që Valdrin Pjetri të merret i pandehur

para 6 muajve - Top Channel

“Edi Rama është kërcënim dhe rrezik për jetën dhe sigurinë e çdo familje shqiptare! Ai ka uzurpuar të gjitha pushtetet me një bandë kriminelësh e hajdutësh që i duhen për të vjedhur Shqipërinë.” Me regimin...

Akuzat për dekriminalizimin, Basha kërkon që Valdrin Pjetri të merret i pandehur

para 6 muajve - Zhurnal

Tiranë, 12 gusht – “Edi Rama është kërcënim dhe rrezik për jetën dhe sigurinë e çdo familje shqiptare! Ai ka uzurpuar të gjitha pushtetet me një bandë kriminelësh e hajdutësh që i duhen për të vjedhur...

Çfarë po ndodh?/ PD mobilizon qytetarët në Shkodër: Narko Valdrini jashtë Bashkisë (FOTO si u zgjua qyteti sot)

para 6 muajve - Sot News

Mbështetësit e opozitës kanë dalë kundër kryebashkiakut të ri, i dalë nga zgjedhjet e 30 qershorit. Pjetri akuzohet prej disa javësh nga PD si i ndaluar për trafikim të lëndëve narkotike dhe të dëbuar...

Shkodër, pankartat me Narko-Valdrinin mbushin qytetin

para 6 muajve - Koha Jone

Narko Valdrini kashtë Bashkisë. Me këto pankarta është zgjuar mëngjesin e kësaj të hëne Shkodra. Shkodranët kanë nisur reagimin e tyre kundër kandidatit të Ramës për Bashkinë e Shkodrës, i cili akuzohet...

Kur PD kthehet në celulë ilegale

para 6 muajve - Lexo

Simpatizantë dhe anëtarë të Partisë Demokratike në Shkodër kanë shpërndarë në të gjithë qytetin fletushka kundër kryetarit të dalë më 30 qershor për bashkinë e Shkodrës Valdrin Pjetri. Nëpër makina, institucione,...

“Krimi dhe Edi Rama janë të pandashëm“/ Basha: Pjetri fshehu dënimin për trafik droge, të merret i pandehur…

para 6 muajve - Standard

Kreu i opozitës Lulzim Basha e ka cilësuar sërish sot Edi Ramën një kërcënim dhe rrezik për jetën dhe sigurinë e çdo familje shqiptare. Në një mesazh në Fb, duke iu referuar rastit të Valdrin Pjetrit të...

“Drejton me kriminelë”, Basha: Rama, kërcënim për shqiptarët

para 6 muajve - BalkanWeb

Kreu i opozitës Lulzim Basha e cilësoi Edi Ramën një kërcënim dhe rrezik për jetën dhe sigurinë e çdo familje shqiptare. Duke iu referuar rastit të Valdrin Pjetrit të Bashkisë së Shkodrës, i dënuar për...

Basha kërkon që Valdrin Pjetri të merret urgjentisht i pandehur

para 6 muajve - Gazeta Tema

“Edi Rama është kërcënim dhe rrezik për jetën dhe sigurinë e çdo familje shqiptare! Ai ka uzurpuar të gjitha pushtetet me një bandë kriminelësh e hajdutësh që i duhen për të vjedhur Shqipërinë.” Me regimin...

Basha: Valdrin Pjetri duhet të merret urgjentisht i pandehur

para 6 muajve - Vizion Plus

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka bërë thirrje që Prokuroria të marrë të pandehur kryebashkiakun e zgjedhur më 30 qershor të Shkodrës, Valdrin Pjetri. Përmes një postimi në rrjetin sociale...

“Urgjentisht të merret i pandehur”, Basha publikon videon e Valdrin Pjetrit dhe ngre alarmin: Është ‘Elvis Roshi’ i ri!

para 6 muajve - Sot News

Kreu i PD e ka nisur ditën e sotme duke sulmuar kryeministrin Edi Rama. Sipas tij Rama duhet të largohet sa më shpejt nga pushteti se përbën rrezik për popullin shqiptar. Basha thotë se përbën rrezik se...

VIDEO/ Narko Valdrini jashtë bashkisë, banorët e Shkodrës shpërndajnë pankarta në qytet…

para 6 muajve - Standard

Shkodranët kanë nisur reagimin e tyre kundër Kryetarit të ri të Bashkisë Shkodër, ndaj te cilit PD e akuzon prej disa javësh si të ndaluar për trafikim të lëndëve narkotike dhe të dëbuar nga Italia. Pjetri...

Basha: Valdrin Pjetri të merret i pandehur, Rama kërcënim për shqiptarët

para 6 muajve - Opinion

Kreu i PD-së, Lulzim Basha vazhdon me akuzat e tij ndaj kryeministrit Edi Rama. Duke theksuar se Rama është ai që vendosi si kryetar bashkie Valdrin Pjetrin në Shkodër, të cilin e akuzon se është dënuar...

“Rama drejton me kriminelë”. Videomesazhi i Bashës: Valdrin Pjetri të merret i pandehur

para 6 muajve - Koha Jone

Kreu i PD-së, Lulzim Basha e cilëson kryeministrin Edi Rama një kërcënim dhe rrezik për jetën dhe sigurinë e çdo familje shqiptare. Duke iu referuar rastit të Valdrin Pjetrit të Bashkisë së Shkodrës, i...

PD nuk ndalet: e shpall Valdrin Pjetrin e Shkodrës si ish-trafikant droge

para 6 muajve - Te Sheshi

Valdrin Pjetri, kryebashkiaku i ri Shkodrës nën siglën e PS-së, është kauza e re e PD-së. Siç është bërë e qartë tashmë, opozita po tenton të gjejë te ai, e kaluara e tij, elementë të Elvis Rroshit të...

Basha: Prokuroria të mos zbatojë urdhrin e Ramës, Valdrin Pjetri duhet të merret urgjentisht i pandehur!

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Nga Lulzim Basha. Edi Rama është kërcënim dhe rrezik për jetën dhe sigurinë e çdo familje shqiptare! Ai ka uzurpuar të gjitha pushtetet me një bandë kriminelësh e hajdutësh që i duhen për të vjedhur Shqipërinë....

Valdrin Pjetri është i dënuar!

para 6 muajve - Gazeta Tema

Nga Altin Ketro Më 30 qershor të këtij viti u zhvilluan zgjedhjet vendore, në përfundim të të cilave, për shkak të mospjesëmarrjes së opozitës jashtëparlamentare, rezultuan fitues 61 kandidatët e paraqitur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK