http://kariera.mk

Rrahje me karrige e tavolina, dy grupe të rinjsh përplasen në lokal

para 6 muajve - Koha.mk

Disa të rinj janë përfshirë në një përleshje fizike në një lokal në qytetin e Gjilanit. Një dëshmitar ka thënë për Indeksonline se, rasti ka ndodhur në një restorant të një pope të derivative, derisa në...

Përleshje në Gjilan, të rinjtë rrahen me karrige e tavolina

para 6 muajve - OraInfo

Një përleshje ka ndodhur në Gjilan. Me grushte e shqelma janë përleshur fizikisht dy grupe të rinjsh në një lokal në Gjilan, që ka përfunduar në një shkatërrim të pjesës së brendshme të lokalit – me thyerje...

VIDEO/ Rrahje me karrige e tavolina, dy grupe të rinjsh përplasen në lokal

para 6 muajve - Koha Jone

Disa të rinj janë përfshirë në një përleshje fizike në një lokal në qytetin e Gjilanit. Një dëshmitar ka thënë për Indeksonline se, rasti ka ndodhur në një restorant të një pope të derivative, derisa në...

Thyhen karrige e tavolina – rrahje masive në një lokal në Gjilan [video]

para 6 muajve - Insajderi

Me grushte e shqelma janë përleshur fizikisht dy grupe të rinjsh në një lokal në Gjilan, që ka përfunduar në një shkatërrim të pjesës së brendshme të lokalit – me thyerje tavolinash. Ngjarja, e cila dyshohet...

Rrahje masive me tavolina e karrige në Gjilan

para 6 muajve - GazetaBlic

Një rrahje masive ka ndodhur në Gjilan gjatë kësaj jave. Ngjarja ka ndodhur në një lokal, përkatësisht në restorantin e pompës së derivateve Hib Petrol, raporton Gazeta Blic. Përleshja fizike ndodhi mes...

Rrahje masive në Gjilan, thyhen tavolina e karrige

para 6 muajve - GazetaBlic

Një rrahje masive ka ndodhur në Gjilan gjatë kësaj jave. Ngjarja ka ndodhur në një lokal, përkatësisht në restorantin e pompës së derivateve Hib Petrol, raporton Gazeta Blic. Përleshja fizike ndodhi mes...

Dy grupe të rinjsh rrihen me karrige e tavolina në Gjilan

para 6 muajve - Tetova Sot

Me grushte e shqelma janë përleshur fizikisht dy grupe të rinjsh në një lokal në Gjilan, që ka përfunduar në një shkatërrim të pjesës së brendshme të lokalit – me thyerje tavolinash. Ngjarja, e cila dyshohet...

Dy grupe të rinjsh rr.ah.en me karrige e tavolina në Gjilan

para 6 muajve - Lajm

Me grushte e shqelma janë përleshur fizikisht dy grupe të rinjsh në një lokal në Gjilan, që ka përfunduar në një shkatërrim të pjesës së brendshme të lokalit – me thyerje tavolinash. Ngjarja, e cila dyshohet...

Detaje nga rrahja në Gjilan

para 6 muajve - Gazeta Monitor

Një rrahje në mes disa të rinjëve ka ndodhur sonte në një lokal në Gjilan. Në një video që po qarkullon në rrjetet sociale,  shihet se  disa të rinjëve janë gjuajtur edhe me karrige, arsyeja e kësaj rrahje...

Detaje nga rrahja në Gjilan

para 6 muajve - Periskopi

Një rrahje në mes disa të rinjëve ka ndodhur sonte në një lokal në Gjilan, raporton Periskopi. Në një video që po qarkullon në rrjetet sociale,  shihet se  disa të rinjëve janë gjuajtur edhe me karrige,...

Rrahje në Gjilan, të rinjët rrahen me karrige e gjësende të forta

para 6 muajve - Periskopi

Një rrahje ka ndodhur para pak minutash në një lokal në Gjakovë, raporton Periskopi. Në një video që po qarkullon në rrjete sociale, shihen të rinj të cilët gjuajnë me karrike dhe rrahën mes vete. Disa...

Rrahje masive me tavolina e karrige në Gjilan

para 6 muajve - Gazeta Monitor

Një rrahje masive ka ndodhur në Gjilan gjatë kësaj jave. Ngjarja ka ndodhur në një lokal, përkatësisht në restorantin e pompës së derivateve Hib Petrol, raporton Gazeta Blic. Përleshja fizike ndodhi mes...

Rrahje me karrige e tavolina, dy grupe të rinjsh në një lokal në Gjilan [Video]

para 6 muajve - Fakti Ditor

Disa të rinj janë përfshirë në një përleshje fizike në Gjilan. Një dëshmitar ka thënë për Indeksonline se rasti ka ndodhur në një restorant të një pope të derivative, derisa në video shihen disa djem të...

Rrahje me karrige e tavolina, dy grupe të rinjsh në një lokal në Gjilan

para 6 muajve - Gazeta Observer

Disa të rinj janë përfshirë në një përleshje fizike në Gjilan. Një dëshmitar ka thënë për Indeksonline se rasti ka ndodhur në një restorant të një pope të derivative, derisa në video shihen disa djem të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK