http://kariera.mk

Tenori Placido Domingo akuzohet për ngacmime seksuale

para 11 muajve - Vizion Plus

Këngëtari i operas, Placido Domingo, është akuzuar për ngacmim seksual të disa grave, përgjatë disa dekadash. Tetë këngëtare dhe një kërcimtare, pretendojnë se ishin ngacmuar seksualisht nga tenori spanjoll,...

Ankesa ndaj Placido Domingos për ngacmime seksuale të grave

para 11 muajve - Portalb

Ndaj legjendës së operës Placido Domingo janë ngritur ankesa për sjellje të pahijshme seksuale ndaj grave gjatë dekadave. Disa nga akuzueset ankohen se ai i ka ndëshkuar profesionalisht kur ato kanë refuzuar...

Tenori i njohur akuzohet për ngacmim seksual

para 11 muajve - RTV 21

Ai akuzohet për disa raste të ngacmimit seksual Tenori Plácido Domingo është akuzuar për ngacmim seksual ndaj disa femrave gjatë dekadave. Tetë këngëtare dhe një valltare pranuan se janë ngacmuar seksualisht...

Placido Domingo akuzohet për ngacmime seksuale ndaj grave

para 11 muajve - Koha.net

Ndaj legjendës së operës Placido Domingo janë ngritur akuza për sjellje të pahijshme seksuale ndaj grave gjatë dekadave. Disa nga akuzueset ankohen se ai i ka ndëshkuar profesionalisht kur ato kanë refuzuar...

Tenori i njohur akuzohet për ngacmime seksuale

para 11 muajve - Opinion

Tenori  Placido Domingo është akuzuar për ngacmime seksuale ndaj disa grave. Sipas akuzave, Domingo ka ngacmuar seksualisht tetë këngëtare dhe një kërcimtare, përgjatë disa viteve. Mezo-sopranoja, Patricia...

Tenori Placido Domingo akuzohet për ngacmime seksuale

para 11 muajve - Zhurnal

Këngëtari i operas, Placido Domingo, është akuzuar për ngacmim seksual të disa grave, përgjatë disa dekadash. Tetë këngëtare dhe një kërcimtare, pretendojnë se ishin ngacmuar seksualisht nga tenori spanjoll,...

Tenori Placido Domingo akuzohet për ngacmime seksuale

para 11 muajve - BalkanWeb

Këngëtari i operas, Placido Domingo, është akuzuar për ngacmim seksual të disa grave, përgjatë disa dekadash. Tetë këngëtare dhe një kërcimtare, pretendojnë se ishin ngacmuar seksualisht nga tenori spanjoll,...

Tenori spanjoll Domingo akuzohet për ngacmime seksuale

para 11 muajve - Tetova Sot

Ndaj legjendës së operës Placido Domingo janë ngritur ankesa për sjellje të pahijshme seksuale ndaj grave gjatë dekadave. Disa nga akuzueset ankohen se ai i ka ndëshkuar profesionalisht kur ato kanë refuzuar...

Placindo Domingo akuzohet për ngacmim seksual

para 11 muajve - Klan Kosova

Legjenda e operës, Placindo Domingo, po akuzohet për ngacmim seksual. Akuzat kanë të bëjnë me sjellje të pahijshme seksuale ndaj grave gjatë dekadave. Sipas grave që e kanë paditur Domingon, ai i ka ndëshkuar...

Tenori i njohur akuzohet për ngacmime seksuale

para 11 muajve - Insajderi

Legjenda e operës, Placido Domingo, është akuzuar për sjellje të pahijshme seksuale ndaj disa grave gjatë viteve. Gratë që po e akuzojnë atë, thonë se ai i ka ndëshkuar profesionalisht kur ato kanë refuzuar...

Tenori Placido Domingo akuzohet për ngacmime seksuale

para 11 muajve - Evropa e Lirë

Këngëtari i operas, Placido Domingo, është akuzuar për ngacmim seksual të disa grave, përgjatë disa dekadash. Tetë këngëtare dhe një kërcimtare, pretendojnë se ishin ngacmuar seksualisht nga tenori spanjoll,...

Placido Domingo akuzohet për ngacmim seksual

para 11 muajve - Arbresh

Këngëtari i operave, Placido Domingo është akuzuar për ngacmim seksual të disa grave. Tetë këngëtarë dhe një kërcimtare pretendojnë se ishin ngacmuar seksualisht nga tenori spanjoll nga fundi i viteve...

Abuzime seksuale edhe në Opera? Tetë femra akuzojnë tenorin Placido Domingo

para 11 muajve - Gazeta Tema

Tetë këngëtare dhe kërcimtare kanë akuzuar tenorin me famë botërore Placido Domingo se i ka ngacmuar seksualisht gjatë takimeve që kanë pasur me të përgjatë 30 viteve, duke filluar nga fundi i viteve 1980....

Ankesa për ngacmim seksual ndaj Placido Domingos

para 11 muajve - Zëri i Amerikës

Ndaj legjendës së operës Placido Domingo janë ngritur ankesa për sjellje të pahijshme seksuale ndaj grave gjatë dekadave. Disa nga akuzueset ankohen se ai i ka ndëshkuar profesionalisht kur ato kanë refuzuar...

Abuzime seksuale edhe në Opera? Tetë femra akuzojnë tenorin Placido Domingo

para 11 muajve - Gazeta Tema

Tetë këngëtare dhe kërcimtare kanë akuzuar tenorin me famë botërore Placido Domingo se i ka ngacmuar seksualisht gjatë takimeve që kanë pasur me të përgjatë 30 viteve, duke filluar nga fundi i viteve 1980....

Tenori i famshëm Placito Domingo akuzohet për ngacmim seksual

para 11 muajve - Medial

Tenori i famshëm Placido Domingo është akuzuar për ngacmim seksual. Akuzat janë bërë nga një numër i konsiderueshëm femrash, në një denoncim në agjencinë e lajmeve “Asoshiejtid Pres”. Vetë artisti i ka...

Tenori i famshëm, Domingo akuzohet për ngacmime seksuale

para 11 muajve - Alsat-M

Tenori i famshëm me origjinë spanjolle Placido Domingo akuzohet për ngacmime seksuale. Gra të ndryshme kanë thënë për agjencinë amerikane të lajmeve ‘Associated Press’ se super ylli i operës është përpjekur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK