http://kariera.mk

Zaevi i bie pishmanit, kërkon falje për fjalën “pederast”

para 6 muajve - Antpress

Pas reagimeve të ashpra të publikut, kryeministri Zoran Zaev sonte i kërkoi falje komunitetit L.GBT dhe tha se ai përdori fjalën “pederast” si karakter për person. “Komuniteti L.GBT ka respektin tim të...

Zaevi i bie pishmanit

para 6 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 gusht – Pas reagimeve të ashpra të publikut, kryeministri Zoran Zaev sonte i kërkoi falje komunitetit LGBT dhe tha se ai përdori fjalën “pederast” si karakter për person. “Komuniteti LGBT ka...

Zaevi kërkon falje për fjalën “pederast”

para 6 muajve - Iliria News

Pas reagimeve të ashpra të publikut, kryeministri Zoran Zaev sonte i kërkoi falje komunitetit LGBT dhe tha se ai përdori fjalën “pederast” si karakter për person. “Komuniteti LGBT ka respektin tim të madh....

Zaev: Një pederast nuk mund ta rrëzojë dot Qeverinë

para 6 muajve - GazetaBlic

Kryeministri i Maqedonisë Veriore, Zoran Zaev, gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, dhe duke...

ZAEV PËR BOKI 13 DHE GAZETARIN ITALIAN: “NUK LEJOJ QË NJË PEDERAST DHE NJË GAZETAR KOTI TA RRËZOJNË QEVERINË”

para 6 muajve - TV21

Në paraqitjen e tij të parë pas pushimeve, me rastin e 18 vjetorit të Marrëveshjes Kornizë të Ohrit, Kryeministri Zoran Zaev sot ashpër iu përgjigj pyetjeve të gazetarëve lidhur me lidhshmërinë e tij në...

Zaevi i bie pishmanit, kërkon falje për fjalën “pederast”

para 6 muajve - Koha.mk

Shkup, 13 gusht – Pas reagimeve të ashpra të publikut, kryeministri Zoran Zaev sonte i kërkoi falje komunitetit LGBT dhe tha se ai përdori fjalën “pederast” si karakter për person. “Komuniteti LGBT ka...

Zaevi kërkon falje për fjalën “pederast”

para 6 muajve - Aktuale

Pas reagimeve të ashpra të publikut, kryeministri Zoran Zaev sonte i kërkoi falje komunitetit LGBT dhe tha se ai përdori fjalën “pederast” si karakter për person. “Komuniteti LGBT ka respektin tim të madh....

Zaevi i bie pishmanit

para 6 muajve - Derveni

Pas reagimeve të ashpra të publikut, kryeministri Zoran Zaev sonte i kërkoi falje komunitetit LGBT dhe tha se ai përdori fjalën “pederast” si karakter për person. “Komuniteti LGBT ka respektin tim të madh....

Shpërthimi i pazakontë i Zaev: Një pederast s’e rrëzon dot qeverinë (kryeministri maqedonas i kërkon falje komunitetit LGBTI)

para 6 muajve - Gazeta Tema

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Zhvatja”, tha se ai nuk do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, dhe...

Zaev: Nuk do të lejoj që një pederast ta rrëzojë Qeverinë

para 6 muajve - Antpress

Duke folur për përfshirjen e tij ose qeveritarëve në skandalin Reket, Kryeministri Zoran Zaev tha se gjithkush që është involvuar do të mbajë përgjegjësi, por nuk do të lejojë që kriminelë dhe një pederast...

Zaev: Nuk mendoj për dorëheqje e as për zgjedhje të parakohëshme

para 6 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 gusht – Duke e komnetuar aferën “Zhvatja”, kryeminstri Zoran Zaev tha se nuk do të lejojë që dikush ta involvojë atë, aq më pak, siç tha, disa kriminelë, një gazetar kapriçioz dhe një peder,...

“Një pederast s’e rrëzon dot qeverinë”! Shpërthimi i pazakontë i Zaev

para 6 muajve - BalkanWeb

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai nuk do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, dhe...

ZAEV: Një pederast nuk mund ta rrëzojë dot Qeverinë

para 6 muajve - Medial

Kryeministri i vendit Zoran Zaev gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, dhe duke i kërkuar falje...

Zaev flet për rastin “Reket”, nuk dorëzohet

para 6 muajve - Shprehja.com

Kryeministri Zoran Zaev për herë të parë ka folur për rastin “Reket”, duke i dërguar porosi personave të involvuar. Ai theksoi se nuk do të lejojë që dikush ta involvojë atë, aq më pak, siç tha, disa krimi.nelë,...

Zaev flet për rastin “Reket”, nuk dorëzohet

para 6 muajve - Ina

Kryeministri Zoran Zaev për herë të parë ka folur për rastin “Reket”, duke i dërguar porosi personave të involvuar. Ai theksoi se nuk do të lejojë që dikush ta involvojë atë, aq më pak, siç tha, disa krimi.nelë,...

Shpërthimi i pazakontë i Zaev: Një pederast s’e rrëzon dot qeverinë (kryeministri maqedonas i kërkoi falje komunitetit LGBTI)

para 6 muajve - Gazeta Tema

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai nuk do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, dhe...

Zaev: Një pederast nuk mund ta rrëzojë Qeverinë

para 6 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 gusht – Kryeministri i vendit Zoran Zaev gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, dhe...

Skandali, Zaev: Nuk do të lejojë që një pederast të rrëzojnë qeverinë

para 6 muajve - Opinion

Zoran Zaev, kryeministri i Maqedonisë së Veriut ka folur përsëri në lidhje me skandali korruptiv rastin “Reket”. Gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve, Zaev  u shpreh se nuk do...

Skandali i video-përgjimeve/ ‘Shpërthen’ kryeministri Zaev: Një pederast s’na rrëzon dot

para 6 muajve - Sot News

Kryeministri Zoran Zaev gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket” nuk u kursye me fjalorin e tij. Zaev tha se ai nuk do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar,...

Zaev: Një pederast nuk mund ta rrëzojë dot Qeverinë

para 6 muajve - Alsat-M

Kryeministri i vendit Zoran Zaev gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, dhe duke i kërkuar falje...

Zoran Zaevi bëhet pishman u kërkon falje komunitetit LGBT

para 6 muajve - Tetova Sot

Pas reagimeve të ashpra të publikut, kryeministri Zoran Zaev sonte i kërkoi falje komunitetit L.GBT dhe tha se ai përdori fjalën “pederast” si karakter për person. “Komuniteti L.GBT ka respektin tim të...

Zaevi i bie pishmanit, kërkon falje për fjalën “pederast”

para 6 muajve - Lajm

Pas reagimeve të ashpra të publikut, kryeministri Zoran Zaev sonte i kërkoi falje komunitetit L.GBT dhe tha se ai përdori fjalën “pederast” si karakter për person. “Komuniteti L.GBT ka respektin tim të...

Zaevi i bie pishmanit, kërkon falje për fjalën “pederast”

para 6 muajve - Tetova1

Pas reagimeve të a.shpra të publikut, kryeministri Zoran Zaev sonte i kërkoi falje komunitetit L.GBT dhe tha se ai përdori fjalën “p.ederast” si karakter për person. “Komuniteti L.GBT ka respektin tim...

Zaevi i bie pishmanit, kërkon falje për fjalën “pederast”

para 6 muajve - Flaka

Pas reagimeve të ashpra të publikut, kryeministri Zoran Zaev sonte i kërkoi falje komunitetit LGBT dhe tha se ai përdori fjalën “pederast” si karakter për person, përcjell FLAKA. “Komuniteti LGBT ka respektin...

​Zaev: Një pederast nuk mund ta rrëzojë dot Qeverinë – video

para 6 muajve - Periskopi

Kryeministri i Maqedonisë Veriore, Zoran Zaev, gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, dhe duke...

Zaev: Nuk do të lejoj një ‘peder’, një gazetar i kotë dhe disa kriminelë të rrëzojnë Qeverinë

para 6 muajve - Infokusi

Kryeministri Zoran Zaev duke komentuar rastin ‘Haraçi’ tha se nuk do të lejojë që dikush të përfshijë atë në rastin ‘Haraçi. Zaev beson në proces transparent dhe mohon secilin spekulim për përfshirje të...

Zaev flet për rastin “Reket”, nuk dorëzohet

para 6 muajve - Lajm

Kryeministri Zoran Zaev për herë të parë ka folur për rastin “Reket”, duke i dërguar porosi personave të involvuar. > Ai theksoi se nuk do të lejojë që dikush ta involvojë atë, aq më pak, siç tha, disa...

Zaev: Një pederast nuk mund ta rrëzojë dot Qeverinë - video

para 6 muajve - KosovaPress

Ai theksoi se Qeveria është e vendosur të luftojë deri në fund dhe secili të mbajë përgjegjësi për atë që po ndodh me rastin Reket. Ai flet edhe për Janevën ku e quan qasjen e saj si idoteske dhe se drejtësia...

Zaev: Një pederast nuk mund ta rrëzojë Qeverinë

para 6 muajve - Flaka

Kryeministri i vendit Zoran Zaev gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, dhe duke i kërkuar falje...

Zaev: Nuk lejoj disa kriminelë të më rrëzojë nga Qeveria

para 6 muajve - Gazeta Observer

Kryeministri Zoran Zaev duke komentuar rastin ‘Haraçi’ tha se nuk do të lejojë që dikush të përfshijë atë në rastin ‘Haraçi. Zaev beson në proces transparent dhe mohon secilin spekulim për përfshirje të...

Zaev nuk përmbahet: Një pederast nuk mund ta rrëzojë dot Qeverinë

para 6 muajve - Tetova1

Kryeministri i vendit Zoran Zaev gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, dhe duke i kërkuar falje...

Zaev: Nuk do të lejoj një peder, një gazetar i kotë dhe disa kriminelë të rrëzojnë Qeverinë

para 6 muajve - Gazeta e re

Kryeministri Zoran Zaev duke komentuar rastin ‘Haraçi’ tha se nuk do të lejojë që dikush të përfshijë atë në rastin ‘Haraçi. Zaev beson në proces transparent dhe mohon secilin spekulim për përfshirje të...

Zaev: Një homoseksual nuk mund ta rrëzojë dot Qeverinë

para 6 muajve - Tetova Sot

Kryeministri i vendit Zoran Zaev gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, dhe duke i kërkuar falje...

Zaev: Nuk do te lejoj që disa kriminel, nje gazetar dhe nje pe.der ta rrezojnë qeverinë

para 6 muajve - Lajm

Kryeministri Zoran Zaev ka deklaruar sot se ai personalisht nuk do te lejoje qe disa kriminel, nje gazetar dhe nje peder te rrezojne qeverine e tij. “Nuk do te lejoj disa kriminel, nje gazetar dhe te me...

Zaev: Një pederast nuk mund ta rrëzojë dot Qeverinë

para 6 muajve - Fakti Ditor

Kryeministri i vendit Zoran Zaev gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, dhe duke i kërkuar falje...

Ja cilat forca janë të interesuar për ta ‘rrënuar’ Zaevin

para 6 muajve - Fakti Ditor

Mediat serbe së fundi janë aktivizuar për ‘rrënimin” dhe “groposjen” e Zoran Zaevit pas aferën “Reket”, e cila degradoi sistemi e drejtësisë në Maqedoninë e Veriut. Pas kësaj afere, thuajse për cdo gazetat...

Skandali në Maqedoninë e Veriut, reagon përsëri Zaev

para 6 muajve - Opinion

Zoran Zaev, kryeministri i Maqedonisë së Veriut, ka mohuar përsëri që të jetë i përfshirë në aferën korruptive të njohur si “Zhvatja”, ku sipas pamjevetë publikuar nga media italiane “La Verita”  është...

Skandali në Maqedoninë së Veriut, reagon përsëri Zaev

para 6 muajve - Opinion

Zoran Zaev, kryeministri i Maqedonisë së Veriut, ka mohuar përsëri që të jetë i përfshirë në aferën korruptive të njohur si “Zhvatja”, ku sipas pamjevetë publikuar nga media italiane “La Verita”  është...

A është përfshirë kryeministri në skandalin “Zhvatja”? Flet Zoran Zaev

para 6 muajve - Shekulli

Zoran Zaev ka mohuar edhe një herë përfshirjen në skandalin e njohur si “Zhvatja”, ku sipas videove të publikuara nga e përditshmja italiane “La Verita”, është e implikuar prokuroja speciale Katica Janeva....

Ja cilat forca janë të interesuar për ta ‘rrënuar’ Zaevin

para 6 muajve - Tetova1

Mediat serbe së fundi janë aktivizuar për ‘rrënimin” dhe “groposjen” e Zoran Zaevit pas aferën “Reket”, e cila degradoi sistemi e drejtësisë në Maqedoninë e Veriut. Pas kësaj afere, thuajse për cdo gazetat...

Ja cilat forca janë të interesuar për ta ‘rrënuar’ Zaevin

para 6 muajve - Shprehja.com

Mediat serbe së fundi janë aktivizuar për ‘rrënimin” dhe “groposjen” e Zoran Zaevit pas aferën “Reket”, e cila degradoi sistemi e drejtësisë në Maqedoninë e Veriut. Pas kësaj afere, thuajse për cdo gazetat...

Ja cilat forca janë të interesuar për ta ‘rrënuar’ Zaevin

para 6 muajve - Ina

Mediat serbe së fundi janë aktivizuar për ‘rrënimin” dhe “groposjen” e Zoran Zaevit pas aferën “Reket”, e cila degradoi sistemi e drejtësisë në Maqedoninë e Veriut. Pas kësaj afere, thuajse për cdo gazetat...

Ja cilat forca janë të interesuar për ta ‘rrënuar’ Zaevin

para 6 muajve - InfoShqip

Mediat serbe së fundi janë aktivizuar për ‘rrënimin” dhe “groposjen” e Zoran Zaevit pas aferën “Reket”, e cila degradoi sistemi e drejtësisë në Maqedoninë e Veriut. Pas kësaj afere, thuajse për cdo gazetat...

Ja cilat forca janë të interesuar për ta ‘rrënuar’ Zaevin

para 6 muajve - Lajm

Mediat serbe së fundi janë aktivizuar për ‘rrënimin” dhe “groposjen” e Zoran Zaevit pas aferën “Reket”, e cila degradoi sistemi e drejtësisë në Maqedoninë e Veriut. > Pas kësaj afere, thuajse për cdo gazetat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK