http://kariera.mk

Qindra emigrantë të ‘ngecur’ në Mesdhe, asnjë vend nuk i pranon

para 6 muajve - Zhurnal

Agjencia e Kombeve të Bashkuara për Refugjatë (UNHCR) u ka bërë thirrje qeverive evropiane, që të pranojnë 500 migrantë të shpëtuar në Detin Mesdhe, sa më shpejt që të jetë e mundur, përderisa qeveritë...

Qindra emigrantë të ‘ngecur’ në Mesdhe, asnjë vend nuk i pranon

para 6 muajve - BalkanWeb

Agjencia e Kombeve të Bashkuara për Refugjatë (UNHCR) u ka bërë thirrje qeverive evropiane, që të pranojnë 500 migrantë të shpëtuar në Detin Mesdhe, sa më shpejt që të jetë e mundur, përderisa qeveritë...

ITALI – OKB: BE të pranojë 500 imigrantët e bllokuar në Mesdhe

para 6 muajve - Medial

ROMË, 13 gusht /MEDIAL-AA/ – Agjencia për Refugjatët e Kombeve të Bashkuara (UNHCR) u bëri thirrje qeverive evropiane që të lejojnë urgjentisht më shumë se 500 migrantët e shpëtuar në Mesdhe, që mbeten...

Emigrantët që i shpëtuan mbytjes në Mesdhe, pa shpresë – asnjë vend nuk i pranon

para 6 muajve - Tetova Sot

Agjencia e Kombeve të Bashkuara për Refugjatë (UNHCR) u ka bërë thirrje qeverive evropiane, që të pranojnë 500 migrantë të shpëtuar në Detin Mesdhe, sa më shpejt që të jetë e mundur, përderisa qeveritë...

Qindra migrantë kanë mbetur në Detin Mesdhe, asnjë vend nuk po i pranon

para 6 muajve - Alsat-M

Agjencia e Kombeve të Bashkuara për Refugjatë (UNHCR) u ka bërë thirrje qeverive evropiane, që të pranojnë 500 migrantë të shpëtuar në Detin Mesdhe, sa më shpejt që të jetë e mundur, përderisa qeveritë...

Qindra migrantë kanë mbetur në Detin Mesdhe, asnjë vend nuk po i pranon

para 6 muajve - Tetova Sot

Agjencia e Kombeve të Bashkuara për Refugjatë (UNHCR) u ka bërë thirrje qeverive evropiane, që të pranojnë 500 migrantë të shpëtuar në Detin Mesdhe, sa më shpejt që të jetë e mundur, përderisa qeveritë...

OKB thirrje Evropës t’i pranojë 500 migrantët e bllokuar

para 6 muajve - Portalb

Agjencia për Refugjatë e Kombeve të Bashkuara (UNHCR) u bën thirrje qeverive evropiane që urgjentisht të lejojnë më shumë se 500 migrantët e shpëtuar në Mesdhe, që mbeten të bllokuar në det, derisa vendet...

Qindra refugjatë kanë mbetur në Detin Mesdhe, askush nuk i do

para 6 muajve - Insajderi

I dërguari i posaçëm i UNHCR-së, Vincent Coquettel, tha se “kjo është një garë me kohën” dhe shtoi se “stuhitë po vijnë dhe kushtet do të përkeqësohen”. Migrantët aktualisht janë në bordin e dy anijeve...

OKB thirrje Evropës t’i pranojë 500 migrantët e bllokuar

para 6 muajve - Shenja

Agjencia për Refugjatë e Kombeve të Bashkuara (UNHCR) u bën thirrje qeverive evropiane që urgjentisht të lejojnë më shumë se 500 migrantët e shpëtuar në Mesdhe, që mbeten të bllokuar në det, derisa vendet...

Qindra migrantë në mes të Detit Mesdhe, asnjë vend nuk i pranon

para 6 muajve - Opinion

Agjencia e Kombeve të Bashkuara për Refugjatë (UNHCR) u ka bërë thirrje qeverive evropiane, që të pranojnë 500 migrantë të shpëtuar në Detin Mesdhe, sa më shpejt që të jetë e mundur. Migrantët aktualisht...

Gjendje shqetësuese: Qindra migrantë kanë mbetur në Detin Mesdhe, asnjë vend nuk po i pranon

para 6 muajve - GazetaBlic

Agjencia e Kombeve të Bashkuara për Refugjatë (UNHCR) u ka bërë thirrje qeverive evropiane, që të pranojnë 500 migrantë të shpëtuar në Detin Mesdhe, sa më shpejt që të jetë e mundur, përderisa qeveritë...

Qindra migrantë kanë mbetur në Detin Mesdhe, asnjë vend nuk po i pranon

para 6 muajve - Lajm

Agjencia e Kombeve të Bashkuara për Refugjatë (UNHCR) u ka bërë thirrje qeverive evropiane, që të pranojnë 500 migrantë të shpëtuar në Detin Mesdhe, sa më shpejt që të jetë e mundur, përderisa qeveritë...

OKB thirrje Evropës t’i pranojë 500 migrantët e bllokuar

para 6 muajve - Medial

Agjencia për Refugjatë e Kombeve të Bashkuara (UNHCR) u bën thirrje qeverive evropiane që urgjentisht të lejojnë më shumë se 500 migrantët e shpëtuar në Mesdhe, që mbeten të bllokuar në det, derisa vendet...

Qindra migrantë kanë mbetur në Detin Mesdhe, asnjë vend nuk po i pranon

para 6 muajve - Evropa e Lirë

Agjencia e Kombeve të Bashkuara për Refugjatë (UNHCR) u ka bërë thirrje qeverive evropiane, që të pranojnë 500 migrantë të shpëtuar në Detin Mesdhe, sa më shpejt që të jetë e mundur, përderisa qeveritë...

Qindra migrantë kanë mbetur në Detin Mesdhe, asnjë vend nuk po i pranon

para 6 muajve - Shenja

Agjencia e Kombeve të Bashkuara për Refugjatë (UNHCR) u ka bërë thirrje qeverive evropiane, që të pranojnë 500 migrantë të shpëtuar në Detin Mesdhe, sa më shpejt që të jetë e mundur, përderisa qeveritë...

“Gara me kohën” për shpëtimin e qindra migrantëve, të mbetur në Detin Mesdhe

para 6 muajve - Albinfo

UNHCR bënë thirrje që shtetet evropiane t`i pranojnë, pasi stuhi po vijnë Agjencia e Kombeve të Bashkuara për Refugjatë (UNHCR) u ka bërë thirrje qeverive evropiane që të pranojnë 500 migrantë të shpëtuar...

Qindra migrantë kanë mbetur në detin mesdhe, asnjë vend nuk i pranon

para 6 muajve - Albinfo

UNHCR bënë thirrje që shtetet evropiane t`i pranojnë, pasi stuhi po vijnë Agjencia e Kombeve të Bashkuara për Refugjatë (UNHCR) u ka bërë thirrje qeverive evropiane, që të pranojnë 500 migrantë të shpëtuar...

Qindra migrantë kanë mbetur në Detin Mesdhe, asnjë vend nuk po i pranon

para 6 muajve - Ekonomia Online

Agjencia e Kombeve të Bashkuara për Refugjatë (UNHCR) u ka bërë thirrje qeverive evropiane, që të pranojnë 500 migrantë të shpëtuar në Detin Mesdhe, sa më shpejt që të jetë e mundur, përderisa qeveritë...

Qindra migrantë kanë mbetur në Detin Mesdhe, asnjë vend nuk po i pranon

para 6 muajve - Bota Press

Agjencia e Kombeve të Bashkuara për Refugjatë (UNHCR) u ka bërë thirrje qeverive evropiane, që të pranojnë 500 migrantë të shpëtuar në Detin Mesdhe, sa më shpejt që të jetë e mundur, përderisa qeveritë...

Qindra emigrantë kanë mbetur në Detin Mesdhe, asnjë vend nuk po i pranon

para 6 muajve - Epoka e Re

Agjencia e Kombeve të Bashkuara për Refugjatë (UNHCR) u ka bërë thirrje qeverive evropiane, që të pranojnë 500 emigrantë të shpëtuar në Detin Mesdhe, sa më shpejt që të jetë e mundur, përderisa qeveritë...

Qindra migrantë kanë mbetur në Detin Mesdhe, asnjë vend nuk po i pranon

para 6 muajve - Arbresh

Agjencia e Kombeve të Bashkuara për Refugjatë (UNHCR) u ka bërë thirrje qeverive evropiane, që të pranojnë 500 migrantë të shpëtuar në Detin Mesdhe, sa më shpejt që të jetë e mundur, përderisa qeveritë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK