http://kariera.mk

Tahiri: Zbulimi i vrasjeve të njerëzve të LDK-së nuk ka qenë në dorën tonë

para 6 muajve - Insajderi

Kryetari i Komunës së Vushtrrisë dhe anëtari i Këshillit të Përgjithshëm LDK-së, Xhafer Tahiri, në “Debat Plus” në RTV Dukagjini, ka thënë se zbulimi i vrasjeve brenda LDK-së nuk kanë qenë në dorën e tyre....

Zbardhja e vrasjeve të njerëzve të LDK-së nuk kanë qenë në dorën tonë, thotë Tahiri

para 6 muajve - GazetaBlic

Kryetari i Komunës së Vushtrrisë dhe anëtari i Këshillit të Përgjithshëm LDK-së, Xhafer Tahiri, në “Debat Plus” në RTV Dukagjini, ka thënë se zbulimi i vrasjeve brenda LDK-së nuk kanë qenë në dorën e tyre....

Deputetja e VV-së: Reagimet e zyrtarëve të PDK-së e AAK-së ishin prej paniku

para 6 muajve - GazetaBlic

Deputetja e lëvizjes Vetëvendosje, Arbërie Nagavci, ka thënë se disa subjekte politike që përbëjnë qeverinë në largim janë kapluar nga paniku pas takimit të liderit të LDK-së me atë të Vetëvendosjes. “Reagimi...

A po shkojnë drejt një koalicioni parazgjedhor LDK dhe VV? Flet Xhafer Tahiri

para 6 muajve - GazetaBlic

Kryetari Komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri, ka thënë se është për një Qeveri LDK – LVV, duke e përkrahur mundësinë e një koalicioni në mes LDK-së e LVV. “Unë jam për koalicionin me VV-në. Unë udhëheqi...

Elmi Reçica i quan jo normale dhe të çuditshme takimet e Mustafës me Kurtin

para 6 muajve - Infokusi

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Elmi Reçica i ka cilësuar si të çuditshëm takimin mes liderit të LDK-së, Isa Mustafës dhe atij të VV-së, Albin Kurtit. Megjithatë, Reçica ka thënë se është mirë...

Vjen reagimi nga zyrtari i LDK-së: Nuk ka fare rëndësi çfarë thotë Elmi Reçica dhe Uran Ismaili

para 6 muajve - GazetaBlic

Zyrtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Bajram Gecaj, ka reaguar në lidhje me kritikat e zyrtarëve të PDK-së, Elmi Reçica dhe Uran Ismaili për takimin ndërmjet Isa Mustafës dhe Albin Kurtit, njofton...

Tahiri i LDK-së thotë që PDK duhet të shkoj në opozitë për dëmet që i ka bërë Kosovës

para 6 muajve - Infokusi

Xhafer Tahiri, kryetari i Vushtrrisë, i ftuar në Debat Plus në RTV Dukagjini, ka folur për koalicionet para dhe pas-zgjedhore të partisë së tij, LDK. Sipas Tahirit, PDK, asesi nuk do duhet të jetë në koalicion...

Gashi: LDK po i bën dhunim publik Albin Kurtit

para 6 muajve - Infokusi

Ne Debat Plus në RTV Dukagjini, analisti Astrit Gashi e ka komentuat takimin e Isa Mustafës me Albin Kurtin. Ai ka thëne se LDK e lideri i saj Isa Mustafa i frikësohet koalicionit me Vetëvendosjen vetëm...

Xhafer Tahiri: Jam për koalicionin LDK-LVV

para 6 muajve - Infokusi

Kryetari Komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri, ka thënë se është për një Qeveri  LDK – LVV, duke e përkrahur mundësinë e një koalicioni në mes LDK-së e LVV. “Unë jam  për koalicionin  me VV-në. Unë udhëheqi...

Nagavci: Takimi Mustafa-Kurti zgjoi reagime paniku

para 6 muajve - Flaka

Deputetja e lëvizjes Vetëvendosje, Arbërie Nagavci, ka thënë se disa subjekte politike që përbëjnë qeverinë në largim janë kapluar nga paniku pas takimit të liderit të LDK-së me atë të Vetëvendosjes. Ajo...

Nagavci: Takimi Mustafa-Kurti zgjoi reagime paniku

para 6 muajve - Flaka

Deputetja e lëvizjes Vetëvendosje, Arbërie Nagavci, ka thënë se disa subjekte politike që përbëjnë qeverinë në largim janë kapluar nga paniku pas takimit të liderit të LDK-së me atë të Vetëvendosjes. Ajo...

Takimi Mustafa- Kurti ngjallë polemika mes PDK-së dhe LDK-së

para 6 muajve - RTV 21

Replika Ismaili- Mustafa Pas takimit të Liderit të LDK-së,  Isa Mustafa me atë të Vetëvendosjes, Albin Kurti ka pasur reagime nga zyrtarët e PDK-së. Uran Ismaili ka thënë se Albin Kurti po lajkaton Mustafën...

LDK: Një takim, shumë panik! Po vjen Qeveria e shpresës

para 6 muajve - Alsat-M

Lidhja Demokratike e Kosovës ka ironizuar me deklarimet e zyrtarëve të Partisë Demokratike të Kosovës lidhur me takimin e sotëm të kreut të Lëvizjes Vetëvendosje dhe atij të LDK-së. Ishte ministri në detyrë...

Tahiri: Zbardhja e vrasjeve të njerëzve të LDK-së nuk kanë qenë në dorën tonë

para 6 muajve - Arbresh

Kryetari i Komunës së Vushtrrisë dhe anëtari i Këshillit të Përgjithshëm LDK-së, Xhafer Tahiri, në “Debat Plus” në RTV Dukagjini, ka thënë se zbulimi i vrasjeve brenda LDK-së nuk kanë qenë në dorën e tyre....

Mustafa: Merreni me qetësi, çuna – thjeshtë, po vie Qeveria e Shpresës

para 6 muajve - Insajderi

Takimi i sotshëm mes kryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa dhe atij të Vetëvendosjes, Albin Kurti ka nxitur reagime të shumta. Më i zëshmi qe reagimi i nënkryetarit të PDK-së, Uran Ismaili...

Albulena Haxhiu: PDK po fundoset politikisht, nga dhimbja e madhe po qesin shqelmat e fundit

para 6 muajve - Klan Kosova

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu, ka thënë se PDK është duke u fundosur politikisht. “Andaj prej dhimbjes së madhe që i ka kapluar, po qesin shqelmat e fundit!”, ka shkruar ajo në Facebook,...

Deputetja e VV-së: Reagimet e zyrtarëve të PDK-së e AAK-së ishin prej paniku

para 6 muajve - Arbresh

Deputetja e lëvizjes Vetëvendosje, Arbërie Nagavci, ka thënë se disa subjekte politike që përbëjnë qeverinë në largim janë kapluar nga paniku pas takimit të liderit të LDK-së me atë të Vetëvendosjes. “Reagimi...

Zyrtari i lartë i VV-së i reagon Uran Ismailit, paralajmëron ardhjen e “qeverisë Kurti”

para 6 muajve - Insajderi

Sekretari për Marrëdhënie me Jashtë i Lëvizjes Vetëvendosjes, Boiken Abazi, i ka reaguar Uran Ismailit, pasi nënkryetari i PDK-së deklaroi se “Albin Kurti po i përulet Isa Mustafës”. Abazi u shpreh se...

Abazi: PDK në panik sepse po vjen qeveria e Albin Kurtit

para 6 muajve - Klan Kosova

Zyrtari i lartë i Lëvizjes Vetëvendosje, Boiken Abazi, ka reaguar ndaj deklarimeve të nënkryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës, Uran Ismaili, të bëra pas takimit mes liderit të Lëvizjes Vetëvendosje,...

Zëdhënësi i LDK-së: Thjeshtë, po vie Qeveria e Shpresës

para 6 muajve - Klan Kosova

Sot kryetari i LDK-së, Isa Mustafa dhe kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti kanë zhvilluar takimin e radhës. Lidhur me reagimet që kanë rrjedhur pas këtij takimi, ka komentuar zëdhënësi i LDK-së,...

Reçica e quan jo normale dhe të çuditshme takimet Mustafës me Kurtin

para 6 muajve - Arbresh

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Elmi Reçica i ka cilësuar si të çuditshëm takimin mes liderit të LDK-së, Isa Mustafës dhe atij të VV-së, Albin Kurtit. Megjithatë, Reçica ka thënë se është mirë...

A po shkojnë drejt një koalicioni parazgjedhor LDK dhe VV? Flet Xhafer Tahiri

para 6 muajve - Gazeta Monitor

Kryetari Komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri, ka thënë se është për një Qeveri LDK – LVV, duke e përkrahur mundësinë e një koalicioni në mes LDK-së e LVV. “Unë jam për koalicionin me VV-në. Unë udhëheqi...

Ismaili: Albin Kurti po i përulet “Profesorit” deri në servilosje

para 6 muajve - Insajderi

“Mbështetësit e tij janë tronditur nga fakti se ai e paska quajtur Isa Mystafën “profesor” dhe i paska uruar punë të mbarë dhe shëndet. Sa qesharake dhe sa ironike”, ka shkruar nënkryetari i PDK-së. Ismaili...

Pas takimit Mustafa – Kurti, zyrtari i LDK-së: Merreni me qetësi, çuna! Thjeshtë, po vie Qeveria e Shpresës

para 6 muajve - OraInfo

Isa Mustafa ka mbajtur sot një takim ‘kokë me kokë’ me Albin Kurtin. Ky takim ka ngjallur reagime nga shumica e partive politike. Zëdhënësi i LDK-së, Besian Mustafa, u ka kushtuar një postim reagimeve...

Albulena Haxhiu: PDK, nga dhimbja e madhe po i qet shqelmat e fundit

para 6 muajve - GazetaBlic

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu, ka thënë se PDK po fundoset politikisht, njofton Gazeta Blic. Haxhiu ka thënë se PDK prej dhimbjes së madhe po i qet shqelmat e fundit. Ky është postimi...

Tahiri: Jam për koalicionin LDK-LVV

para 6 muajve - Arbresh

Kryetari Komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri, ka thënë se është për një Qeveri  LDK – LVV, duke e përkrahur mundësinë e një koalicioni në mes LDK-së e LVV. “Unë jam  për koalicionin  me VV-në. Unë udhëheqi...

Mustafa e quajti Kurtin gomar, por Xhafer Tahiri thotë se është për koalicionin me VV

para 6 muajve - Periskopi

Kryetari Komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri, ka thënë se është për një Qeveri  LDK – LVV, duke e përkrahur mundësinë e një koalicioni në mes LDK-së e LVV. “Unë jam  për koalicionin  me VV-në. Unë udhëheqi...

Uran Ismaili: Albin Kurti po e tradhëton votuesin e Vetëvendosjes duke u bërë shërbërtor i Isa Mustafës

para 6 muajve - Klan Kosova

Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti, ka takuar sot liderni e LDK-së, Isa Mustafa me të cilin kanë folur për situatën aktuale politike në vend. E ky takim po shihet si servilitet nga ana e Albin Kurtit...

Zyrtari i VV- së: PDK është në panik, qeveria Kurti po vjen

para 6 muajve - GazetaBlic

Zyrtari i Vetëvendosjes, Boiken Abazi, thotë se Partinë Demokratike të Kosovës e ka kapur paniku, pasi që, sipas tij, po vjen koha e qeverisjes së Albin Kurtit. Ismaili reagoi nga të parët për takimin...

Ismaili: Albin Kurti po e tradhton votuesin e Vetëvendosjes, duke u bërë shërbërtor i Isa Mustafës

para 6 muajve - Telegrafi

Uran Ismaili (Foto: Telegrafi)

Zyrtari VV- së: PDK është në panik, qeveria Kurti po vjen

para 6 muajve - GazetaBlic

Zyrtari i Vetëvendosjes, Boiken Abazi, thotë se Partinë Demokratike të Kosovës e ka kapur paniku, pasi që, sipas tij, po vjen koha e qeverisjes së Albin Kurtit. Ismaili reagoi nga të parët për takimin...

Xhafer Tahiri qeshë me të madhe me postimin ku Isa Mustafa e quajti “gomar” Albin Kurtin

para 6 muajve - Periskopi

Kryetari i Vushtrrisë i cili është anëtarë i LDK-ës, ka qeshur me të madhe në momentin kur në ekran iu shfaq një postim i vitit 2015, kur shefi i tij, Isa Mustafa e ka quajtur “gomar”, Albin Kurtin. Derisa...

LDK: Çuna, merreni me qetësi takimin Mustafa- Kurti

para 6 muajve - GazetaBlic

Zëdhënësi i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Besian Mustafa ka thumbuar keq zyrtarët e lartë të Partisë Demokratike të Kosovës dhe ata të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Mustafa i ka thumbuar ata duke...

Uran Ismaili: Albin Kurti po e tradhëton votuesin e Vetëvendosjes duke u bërë shërbërtor i Isa Mustafës

para 6 muajve - Medial

Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti, ka takuar sot liderni e LDK-së, Isa Mustafa me të cilin kanë folur për situatën aktuale politike në vend. E ky takim po shihet si servilitet nga ana e Albin Kurtit...

Ismaili: Kurti po i përulet “Profesorit” deri në servilosje

para 6 muajve - Koha.net

Nënkryetari i PDK-së, Uran Ismaili, njëherësh ministër i Shëndetësisë, ka ironizuar takimin e sotëm të kryetarit të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti me atë të LDK-së, Isa Mustafa. Përmes një postimi...

PDK “shashtriset” nga takimi Mustafa Kurti, tash reagon edhe Uran Ismaili

para 6 muajve - GazetaBlic

Ministri i Shëndetësisë Uran Ismaili e ka quajtur qesharake dhe ironike faktin se Albin Kurti i ka thënë Isa Mustafës “profesor” dhe i ka uruar shëndet, shkruan Gazeta Blic. Ismaili ka thënë se Mustafa...

Gecaj i reagon Elmi Reçicës e Uran Ismailit: Mustafa i mbetet besnik frymës rugoviane

para 6 muajve - Gazeta Observer

Partia Demokratike e Kosovës,  po i sheh me shqetësim të madh zhvillimet që po bëhen në mes të LDK-së e VV-së e që mund të rezultojnë me ndonjë koalicion, tash kur po flitet për zgjedhje të jashtëzakonshme....

Zyrtari i VV-së thotë që PDK janë në panik pasi po vjen Qeveria Kurti

para 6 muajve - Infokusi

Zyrtari i Lëvizjes Vetëvendosje në Shqipëri, Boiken Abazi, ka vlerësuar deklarimin e ministrit në detyrë të Shëndetësisë Uran Ismajli si ‘ një shpërthim i panikut brenda PDK-së’, pasi sipas tij po vjen...

“Argati i Serbisë” dhe  “Ukshi” bëhen dosta para zgjedhjeve

para 6 muajve - Infokusi

Dikur e quante gomarë, tash pajtohen për një qeveri që u kthen shpresën qytetarëve. Dorëheqja e Ramush Haradinajt nga posti i kryeministrit të vendit, ka bërë partitë politike që të fillojnë përgatitjet...

Haxhiu: PDK po fundoset politikisht

para 6 muajve - KosovaPress

Ajo në një postim në Facebook ka komentuar deklarimet e zyrtarëve të PDK-së ndaj takimit të sotëm ndërmjet kreut të LDK-së Isa Mustafa dhe atij të Vetëvendosjes Albin Kurti. Uran Ismajli akuzoi Kurtin...

Haxhiu: PDK po fundoset politikisht, po qesin shqelmat e fundit

para 6 muajve - Gazeta e re

Nënkryetari i PDK-së, Uran Ismali ka kritikuar ashpër sot kreun e VV-së, Albin Kurtin për takimin e zhvilluar me kreun e LDK-së, Isa Mustafën. Sipas Ismailit, mbështetësit e Kurtit janë të tronditur për...

“Një takim, shumë panik! Merreni me qetësi, po vjen Qeveria e shpresës”

para 6 muajve - Infokusi

Lidhja Demokratike e Kosovës ka ironizuar me deklarimet e zyrtarëve të Partisë Demokratike të Kosovës lidhur me takimin e sotëm të kreut të Lëvizjes Vetëvendosje dhe atij të LDK-së. Ishte ministri në detyrë...

Kështu e komentojnë takimin Mustafa-Kurti nga PDK dhe VV

para 6 muajve - Periskopi

Pak ditë para seancës se 22 gushtit, ku pritet të shpërbëhet Kuvendi, janë takuar kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti dhe ai i LDK-së Isa Mustafa. Takimin e sotëm, ata e kanë zhvilluar në një nga lokalet...

Takimi Kurti-Mustafa, zyrtari i VV-së: PDK në panik

para 6 muajve - Gazeta e re

Zyrtari i Lëvizjes Vetëvendosje në Shqipëri, Boiken Abazi, ka vlerësuar deklarimin e ministrit në detyrë të Shëndetësisë Uran Ismajli si ‘ një shpërthim i panikut brenda PDK-së’, pasi sipas tij po vjen...

Nuk u pëlqen takimi Kurti -Mustafa, vjen edhe reagimi i Nënkryetarit të PDK’së

para 6 muajve - Infokusi

Nënkryetari i PDK-së, Uran Ismaili është zyrtari tjetër i kësaj partie që ka reagur pas takimit në mes të krerëve të LDK-së e VV-së, raporton Express. Ismaili po thotë se ky është servilitet nga ana e...

Pas takimit Mustafa – Kurti, zyrtari i LDK’së thotë se po vjen “Qeveria e Shpresës”

para 6 muajve - Gazeta Monitor

Takimi i sotëm mes Isa Mustafës dhe Albin Kurtit ka ngjallur reagime nga shumica e partive politike. Zëdhënësi i LDK’së, Besian Mustafa, u ka kushtuar një postim reagimeve të partive të PAN’it për takimin...

Haxhiu: PDK po fundoset politikisht

para 6 muajve - Gazeta Monitor

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu, ka reaguar ndaj deklaratave të nënkryetarit të PDK-së Uran Ismailit. Ajo në një postim në Facebook ka thënë se PDK është duke u fundosur politikisht....

Ismaili – Kurtit: Ia rrezikoje shëndetin me gaz lotësjellës, tash po i uron shërim Isa Mustafës

para 6 muajve - Gazeta Monitor

Nënkryetari i PDK-ës, Uran Ismaili ka reaguar pa takimit të kreut të Vetëvendosjes, Albin Kurti me kryetarin e LDK-ës, Isa Mustafa. Ismaili ia kujtoi Kurtit se e kishte akuzuar atë për 72 dosje të krimit...

Deputetja Haxhiu: PDK-ja po fundoset politikisht

para 6 muajve - Epoka e Re

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu, ka thënë se PDK-ja është duke u fundosur politikisht. “PDK-ja po fundoset politikisht andaj prej dhimbjes së madhe që i ka kapluar, po qesin shqelmat...

Zëdhënësi i LDK-së pas takimit Mustafa-Kurti: Po vjen Qeveria e shpresës

para 6 muajve - Epoka e Re

Zëvendësi i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Besian Mustafa, pas takimit të kryetarit të kësaj partie, Isa Mustafa me liderin e Vetëvendosjes, Albin Kurti, ka thënë se është duke ardhur Qeveria e...

Albulena Haxhiu: PDK po fundoset politikisht, nga dhimbja e madhe po qesin shqelmat e fundit

para 6 muajve - Sovrani

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu, ka thënë se PDK është duke u fundosur politikisht. “Andaj prej dhimbjes së madhe që i ka kapluar, po qesin shqelmat e fundit!”, ka shkruar ajo në Facebook,...

Haxhiu: PDK-ja po fundoset politikisht

para 6 muajve - Ekonomia Online

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu, ka reaguar ndaj deklaratave të nënkryetarit të PDK-së Uran Ismailit. Ajo në një postim në Facebook ka thënë se PDK është duke u fundosur politikisht....

Koalicioni LVV-LDK mund të arrihet shumë shpejt?

para 6 muajve - GazetaBlic

Disa nga subjektet politike kanë deklaruar se do të garojnë si të vetëm në zgjedhje e disa të tjerë janë shprehur pro koalicioneve. Në këtë situatë, tash e sa kohë ka filluar të diskutohet në opinon mundësia...

Takimi Kurti-Mustafa, zyrtari i VV-së: PDK në panik

para 6 muajve - KosovaPress

Ismaili reagoi nga të parët për takimin e sotëm të kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa, dhe kreut të Vetëvendosjes Albin Kurti, duke thënë se ky i fundit po i bën lajka  atij duke e quajtur “profesor”, ndërsa...

Haxhiu: PDK po fundoset politikisht, nga dhimbja e madhe po qesin shqelmat e fundit

para 6 muajve - Arbresh

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu, ka thënë se PDK është duke u fundosur politikisht. “Andaj prej dhimbjes së madhe që i ka kapluar, po qesin shqelmat e fundit!”, ka shkruar ajo në Facebook,...

Abazi: PDK në panik sepse po vjen qeveria e Albin Kurtit

para 6 muajve - Arbresh

Zyrtari i lartë i Lëvizjes Vetëvendosje, Boiken Abazi, ka reaguar ndaj deklarimeve të nënkryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës, Uran Ismaili, të bëra pas takimit mes liderit të Lëvizjes Vetëvendosje,...

Haxhiu e VV’së reagon ndaj figurave të PDK’së që përqeshën takimin e Kurtit me Profesorin

para 6 muajve - Periskopi

Takimi i sotëm mes dy krerëve të opozitës Mustafa-Kurti ka bërë që të ngjallë shumë reagime. Njëri ndër reagimet ishte i deputeti nga radhët e PDK-së Elmi Reçica i cili e quajti takim i pakuptimit, ku...

Ismajli: Kurti dikur e akuzonte Mustafën me 72 dosje, sot e lajkaton për koalicion

para 6 muajve - Gazeta e re

Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Uran Ismajli, i cili vjen nga radhët e PDK-së, ka reaguar ndaj takimi të sotëm ndërmjet kreut të LDK-së Isa Mustafa dhe atij të Vetëvendosjes Albin Kurti. Ai në një status...

LDK ironizon PDK-në: Një takim, shumë panik! Merreni me qetësi, po vjen Qeveria e shpresës

para 6 muajve - Gazeta e re

Lidhja Demokratike e Kosovës ka ironizuar me deklarimet e zyrtarëve të Partisë Demokratike të Kosovës lidhur me takimin e sotëm të kreut të Lëvizjes Vetëvendosje dhe atij të LDK-së. Ishte ministri në detyrë...

LDK: Një takim, shumë panik! Merreni me qetësi, po vjen Qeveria e shpresës

para 6 muajve - KosovaPress

Ishte ministri në detyrë i Shëndetësisë Uran Ismajli, ai i cili reagoi ndaj takimit të Isa Mustafës me Albin Kurti, duke hedhur një sërë akuzash ndaj këtij të fundit, se po bën lajka për koalicion me njeriun,...

Ismajli: Kurti dikur e akuzonte Mustafën me 72 dosje, sot e lajkaton për koalicion

para 6 muajve - KosovaPress

Ai në një status në Facebook ka përkujtuar raportet mes Mustafës dhe Kurtit, kur ky i fundit e akuzonte si shërbëtor të Rrahman Morinës dhe argat të Serbisë që po dëshiron të zbrazë Kosovën, ndërkohë që...

Zyrtari i lartë i VV-së i reagon Uran Ismailit, paralajmëron ardhjen e “qeverisë Kurti”

para 6 muajve - Gazeta Observer

Sekretari për Marrëdhënie me Jashtë i Lëvizjes Vetëvendosjes, Boiken Abazi, i ka reaguar Uran Ismailit, pasi nënkryetari i PDK-së deklaroi se “Albin Kurti po i përulet Isa Mustafës”. Abazi u shpreh se...

Ismaili: Albin Kurti po e tradhton votuesin e Vetëvendosjes duke u bërë shërbërtor i Isa Mustafës

para 6 muajve - Gazeta Observer

Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti, ka takuar sot liderin e LDK-së, Isa Mustafa me të cilin kanë folur për situatën aktuale politike në vend. E ky takim po shihet si servilitet nga ana e Albin Kurtit...

Ismaili – Kurtit: Ia rrezikoje shëndetin me gaz lotësjellës, tash po i uron shërim Isa Mustafës

para 6 muajve - Periskopi

Nënkryetari i PDK-ës, Uran Ismaili ka reaguar pa takimit të kreut të Vetëvendosjes, Albin Kurti me kryetarin e LDK-ës, Isa Mustafa, raporton Periskopi. Ismaili ia kujtoi Kurtit se e kishte akuzuar atë...

Ismaili pyet votuesit e Vetëvendosjes se si po ndihen pas takimit të Kurtit me Mustafën

para 6 muajve - Epoka e Re

Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Uran Ismaili, ka komentuar takimin e sotëm në mes të liderit të LDK-së, Isa Mustafa dhe atij të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti. Ismaili nëpërmjet...

Ismaili: Albin Kurti po e tradhëton votuesin e Vetëvendosjes duke u bërë shërbërtor i Isa Mustafës

para 6 muajve - Ekonomia Online

Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti, ka takuar liderni e LDK-së, Isa Mustafa me të cilin kanë folur për situatën aktuale politike në vend. E ky takim po shihet si servilitet nga ana e Albin Kurtit nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK