http://kariera.mk

Parashikimi interesant i Dardan Molliqajt: Pa LDK-në, Lëvizja Vetëvendosje do të përfundonte në vendin e tretë ose të katërt

para 5 muajve - GazetaBlic

Sekretari i përgjithshëm i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj, është shprehur optimist për performancën e partisë së tij në zgjedhjet e parakohshme në vend, që pritet të mbahen pas disa javësh. “PSD’ja...

Molliqaj thotë se PSD do të jetë befasia e zgjedhjeve

para 5 muajve - Insajderi

Deputeti i Partisë Social Demokratike, Dardan Molliqaj, ka folur për zgjedhjet e parakohshme nacionale në vend. Molliqaj në T7 ka thënë se PSD do të jetë befasi e këtyre zgjedhjeve dhe se sipas tij, do...

“Jam i bindur – mbajeni në mend: PSD do t’i ketë 10 deputetë”

para 5 muajve - Insajderi

Partia Socialdemokrate do t’i ketë dhjetë deputetë në Kuvendin e Kosovës pas zgjedhjeve të jashtëzakonshme, ka thënë sot, Dardan Molliqaj, deputet i PSD-së. Molliqaj, në një intervistë për Pressing në...

Molliqaj: Jam mbështetës i koalicionit LDK dhe VV

para 5 muajve - Insajderi

Deputeti i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj ka thënë se dëshiron ta shoh një koalicion ndërmjet Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës. Ai ka thënë se dëshiron t’i shoh dy partitë...

Molliqaj i bindur që PSD do t’i ketë 10 deputetë, VV më pak se 20

para 5 muajve - Koha.mk

Molliqaj, në një intervistë për Pressing në T7, ka deklaruar me bindje se PSD do t’i ketë mbi dhjetë deputetë pas zgjedhjeve të jashtëzakonshme, derisa ka deklaruar se Lëvizja Vetëvendosje do t’i marrë...

Molliqaj: Jam mbështetës i një koalicioni LDK-VV

para 5 muajve - Iliria News

Sekretari i përgjithshëm i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj, ka thënë se e mbështet një koalicion mes ish-partisë së tij, Lëvizjes Vetëvendosje, dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës. “E inkurajoj,...

“Mbajeni në mend, PSD do t’i ketë 10 deputetë”

para 5 muajve - GazetaBlic

Partia Socialdemokrate do t’i ketë dhjetë deputetë në Kuvendin e Kosovës pas zgjedhjeve të jashtëzakonshme, ka thënë sot, Dardan Molliqaj, deputet i PSD-së. Molliqaj, në një intervistë për Pressing në...

Koalicioni LDK-VV mbështetet edhe nga Molliqaj i PSD-së

para 5 muajve - OraInfo

Molliqaj ka thënë se e mbështet koalicionin mes LDK-së dhe VV-së. Sekretari i përgjithshëm i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj, ka thënë se e mbështet një koalicion mes ish-partisë së tij, Lëvizjes...

Molliqaj i PSD-së: Jam mbështetës i një koalicioni LDK-VV

para 5 muajve - GazetaBlic

Sekretari i përgjithshëm i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj, ka thënë se e mbështet një koalicion mes ish-partisë së tij, Lëvizjes Vetëvendosje, dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës. “E inkurajoj,...

Dardan Molliqaj i bindur që PSD do t’i ketë 10 deputetë, VV më pak se 20

para 5 muajve - Infokusi

Partia Socialdemokrate do t’i ketë dhjetë deputetë në Kuvendin e Kosovës pas zgjedhjeve të jashtëzakonshme, ka thënë sot, Dardan Molliqaj, deputet i PSD-së. Molliqaj, në një intervistë për Pressing në...

Molliqaj: VV-ja del e treta ose katërta pa LDK-në

para 5 muajve - Ekonomia Online

Sekretari i përgjithshëm i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj, është shprehur optimist për performancën e partisë së tij në zgjedhjet e parakohshme në vend, që pritet të mbahen pas disa javësh. “PSD-ja...

Molliqaj: Ushtria s’mund të bëhej pa një garancë të PSD’së

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Sekretari i përgjithshëm i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj, ka deklaruar se Kosovë sot s’do të kishte ushtri të veten pa ndihmën e partisë së tij. “Ushtria s’mund të bëhej pa një garancë të PSD’së”,...

Molliqaj: Pa PSD’në s’do të bëhej ushtria e Kosovës

para 5 muajve - Arbresh

Sekretari i përgjithshëm i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj, ka deklaruar se Kosovë sot s’do të kishte ushtri të veten pa ndihmën e partisë së tij. “Ushtria s’mund të bëhej pa një garancë të PSD’së”,...

Molliqaj: Pa LDK-në, VV-ja përfundon në vendin e tretë apo të katërt

para 5 muajve - Arbresh

Sekretari i përgjithshëm i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj, është shprehur optimist për performancën e partisë së tij në zgjedhjet e parakohshme në vend, që pritet të mbahen pas disa javësh. “PSD’ja...

Molliqaj: Ushtria s’mund të bëhej pa një garancë të PSD’së

para 5 muajve - Periskopi

Sekretari i përgjithshëm i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj, ka deklaruar se Kosovë sot s’do të kishte ushtri të veten pa ndihmën e partisë së tij. “Ushtria s’mund të bëhej pa një garancë të PSD’së”,...

Haxhiu: Janë dy pole në skenën politike, VV dhe PDK – LDK le të vendos

para 5 muajve - Insajderi

Të gjitha subjektet që sot po insistojnë për postin e kryeministrit, e kanë pasur të njëjtin ka thënë deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu , kur është pyetur se a është e gatshme VV t’ia...

Haxhiu: Janë dy pole në skenën politike, VV dhe PDK- LDK-ja le të vendos

para 5 muajve - Gazeta Observer

Të gjitha subjektet që sot po insistojnë për postin e kryeministrit, e kanë pasur të njëjtin ka thënë deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu , kur është pyetur se a është e gatshme VV t’ia...

Haxhiu: Janë dy pole në skenën politike, VV dhe PDK – LDK-ja le të vendos

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Të gjitha subjektet që sot po insistojnë për postin e kryeministrit, e kanë pasur të njëjtin ka thënë deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu , kur është pyetur se a është e gatshme VV t’ia...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK