http://kariera.mk

Gjyqtarët e Apelit dhe ish-anëtarët e KLD që i pret vettingu në shtator, nga Gjin Gjoni te Fatmira Hajdari. Emrat

para 5 muajve - Gazeta Tema

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit pritet të rifillojë punën vrullshëm në shtator. Momentalisht komisionerët e vetingut janë me pushime, por nga ana tjetër janë edhe dhjetëra emra që po presin të rivlerësohen....

Gjyqtarët e Apelit dhe ish-anëtarët e KLD që i pret vettingu në shtator, nga Gjin Gjoni te Fatmira Hajdari. Emrat

para 5 muajve - Gazeta Tema

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit pritet të rifillojë punën vrullshëm në shtator. Momentalisht komisionerët e vetingut janë me pushime, por nga ana tjetër janë edhe dhjetëra emra që po presin të rivlerësohen....

Ndizet beteja për dosjen “Hajdari”, Sali Berisha i pari që do thirret si dëshmitar në shtator, Izet Haxhia i drejtohet Apelit dhe sfidon gjyqtarët

para 5 muajve - Sot News

Ashpërsohet beteja sa i takon rihapjes së dosjes “Hajdari”. Një vit më parë Izet Haxhia u ekstradua nga Turqia dhe premtoi se do të tregojë të vërtetat e ekzekutimit të Azem Hajdarit. Por gjyqi ndaj tij...

Në vjeshtë vetingu zbret te gjyqtarët e Apelit dhe ish-anëtarët e KLD, ja si i shpëtuan verifikimit prej 1 viti, dalin emrat

para 5 muajve - Sot News

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit pritet të rifillojë punën vrullshëm në shtator. Momentalisht komisionerët e vetingut janë me pushime, por nga ana tjetër janë edhe dhjetëra emra që po presin të rivlerësohen....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK