http://kariera.mk

Shkëlzen Maliqi: Zgjedhjet e parakohshme çojnë drejt një kthese shpresëdhënëse politike

para 4 muajve - Zhurnal

Prishtinë, 14 gusht – Analisti politik Shkëlzen Maliqi ka thënë se dorëheqja e kryeministrit dhe zgjedhjet e parakohshme çojnë drejt një kthese shpresëdhënëse politike. Ai ka theksuar se zgjedhjet do të...

Maliqi thotë sgjedhjet do të duhej ta këndellnin shoqërinë dhe pushtetin e çorientuar

para 4 muajve - OraInfo

Kosova pritet të shkojë në zgjedhje të parakohshme. Analisti politik, Shkëlzen Maliqi, ka thënë se dorëheqja e kryeministrit dhe zgjedhjet e parakohshme çojnë drejt një kthese shpresëdhënëse politike....

Shkëlzen Maliqi: Zgjedhjet e parakohshme çojnë drejt një kthese shpresëdhënëse politike

para 4 muajve - Klan Kosova

Analisti politik Shkëlzen Maliqi ka thënë se dorëheqja e kryeministrit dhe zgjedhjet e parakohshme çojnë drejt një kthese shpresëdhënëse politike. Ai ka theksuar se zgjedhjet do të duhej ta këndellnin...

Shkëlzen Maliqi: Zgjedhjet e parakohshme çojnë drejt një kthese shpresëdhënëse politike

para 4 muajve - Medial

Analisti politik Shkëlzen Maliqi ka thënë se dorëheqja e kryeministrit dhe zgjedhjet e parakohshme çojnë drejt një kthese shpresëdhënëse politike. Ai ka theksuar se zgjedhjet do të duhej ta këndellnin...

Zgjedhjet e parakohshme çojnë drejt një kthese shpresëdhënëse politike

para 4 muajve - GazetaBlic

Analisti politik Shkëlzen Maliqi ka thënë se dorëheqja e kryeministrit dhe zgjedhjet e parakohshme çojnë drejt një kthese shpresëdhënëse politike. Ai ka theksuar se zgjedhjet do të duhej ta këndellnin...

“Zgjedhjet e parakohshme çojnë drejt një kthese shpresëdhënëse”

para 4 muajve - Gazeta Observer

Analisti politik Shkëlzen Maliqi ka thënë se dorëheqja e kryeministrit dhe zgjedhjet e parakohshme çojnë drejt një kthese shpresëdhënëse politike. Ai ka theksuar se zgjedhjet do të duhej ta këndellnin...

Maliqi: Posti i kryeministrit krijon probleme për arritjen e koalicioneve

para 4 muajve - PortaliOnline

Analisti politik, Shkëlzen Maliqi, ka thënë se dorëheqja e kryeministrit dhe zgjedhjet e parakohshme çojnë drejt një kthese shpresëdhënëse politike. Ai ka theksuar se zgjedhjet do të duhej ta këndellnin...

Shkëlzen Maliqi: Zgjedhjet e parakohshme çojnë drejt një kthese shpresëdhënëse politike

para 4 muajve - Periskopi

Analisti politik Shkëlzen Maliqi ka thënë se dorëheqja e kryeministrit dhe zgjedhjet e parakohshme çojnë drejt një kthese shpresëdhënëse politike. Ai ka theksuar se zgjedhjet do të duhej ta këndellnin...

Zgjedhjet e parakohshme çojnë drejt një kthese shpresëdhënëse politike

para 4 muajve - Ekonomia Online

Analisti politik, Shkëlzen Maliqi, ka thënë se dorëheqja e kryeministrit dhe zgjedhjet e parakohshme çojnë drejt një kthese shpresëdhënëse politike. Ai ka theksuar se zgjedhjet do të duhej ta këndellnin...

Shkëlzen Maliqi: Zgjedhjet e parakohshme çojnë drejt një kthese shpresëdhënëse politike

para 4 muajve - Periskopi

Analisti politik Shkëlzen Maliqi ka thënë se dorëheqja e kryeministrit dhe zgjedhjet e parakohshme çojnë drejt një kthese shpresëdhënëse politike. Ai ka theksuar se zgjedhjet do të duhej ta këndellnin...

Zgjedhjet e parakohshme çojnë drejt një kthese shpresëdhënëse politike

para 4 muajve - Arbresh

Analisti politik Shkëlzen Maliqi ka thënë se dorëheqja e kryeministrit dhe zgjedhjet e parakohshme çojnë drejt një kthese shpresëdhënëse politike. Ai ka theksuar se zgjedhjet do të duhej ta këndellnin...

Zgjedhjet e parakohshme çojnë drejt një kthese shpresëdhënëse politike

para 4 muajve - Epoka e Re

Analisti politik Shkëlzen Maliqi ka thënë se dorëheqja e kryeministrit dhe zgjedhjet e parakohshme çojnë drejt një kthese shpresëdhënëse politike. Ai ka theksuar se zgjedhjet do të duhej ta këndellnin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK