http://kariera.mk

Vrasja e ish-komisarit Artan Cuku, arrestohet në Greqi autori i dytë

para 4 muajve - Shekulli

Artan Cuku u ekzekutua në derë të pallatit ku banonte me familjen në prill 2017. Policia vuri në pranga si autor të vrasjes Mikel Shallarin, i cili pranoi të bashkëpunonte me drejtësinë dhe zbuloi emrat...

Vrasësi i dytë i Artan Cukut, arrestohet në Greqi bashkëpunëtori Kristaq Leci

para 4 muajve - Top Channel

Kristaq Leci, bashkëpunëtor i Mikel Shallarit në vrasjen e ish-kryekomisar Artan Cukut, është arrestuar në Greqi. Sipas hetimeve që janë kryer nga Prokuroria për vrasjen e Cukut, Mikel Shallari është vrasësi...

Kapet në Greqi bashkëpunëtori i vrasësit të komisar Artan Cukut

para 4 muajve - BalkanWeb

Policia greke ka arrestuar një tjetër të dyshuar për vrasjen e komisar Artan Cukut, më shumë se dy vite më parë. Sipas burimeve zyrtare të policisë helene, është arrestuar shtetasi Kristaq Leci, i cili...

Arrestohet në Greqi Kristaq Leci, ndihmoi në vrasjen e komisar Artan Cukut

para 4 muajve - Albeu

Arrestohet në Greqi personi që ndihmoi Mikel Shallarin për të vrarë komisar Artan Cukun. Ngjarja e rëndë ndodhi në vitin 2017 ku Cuku u ekzekutua në hyrjë të pallatit të tij nga Mikel Shallari, i paguar...

Arrestohet në Greqi ndërmjetësi, që pagoi vrasësin e komisar Artan Cukut

para 4 muajve - Standard

Bashkopunëtori në vrasjen e Artan Cukut arrestohet në Greqi. Kristaq Leci është personi që ndërmjetësoi mes porositësit dhe vrasësit të Cukut. Leci mori porosi nga Bledar Jambelli dhe pagoi Mikel Shallarin....

Arrestohet në Greqi bashkëpunëtori i vrasësit të Artan Cukut (Emri-Foto)

para 4 muajve - Shekulli

Është arrestuar nga policia greke një prej bashkëpunëtorëve në vrasjen e komisar Artan Cukut, ngjarje e ndodhur në prill të 2017. Sipas burimeve zyrtare të policisë helene, në pranga ka rënë shtetasi Kristaq...

Arrestohet në Greqi bashkëpunëtori i vrasësit të ish-komisarit

para 4 muajve - Opinion

Kristaq Leci, i cili akuzohet si bashkëpunëtori i Mikel Shallarit që ekzekutoi ish-komisarin Artan Cuku në 8 Prill të 2017 në hyrje të pallatit ku banonte te rruga e ‘Kosovarëve’ te liqeni është arrestuar...

Bashkëpunor në vrasjen e Cukut, arrestohet Kristaq Leci në Greqi

para 4 muajve - Vizion Plus

Policia greke ka vënë në pranga një 30 vjeçar, që dyshohet se është i përfshire në vrasjen e ish-komisarit Artan Cuku. Sipas mediave në vendin fqinj i arrestuari është identifikuar si shtetasi Kristaq...

Një rrëfim i bëri "gropën", si e zbuluan prokurorët përfshirjen e Kristaq Lecit në ekzekutimin e komisar Cukut

para 4 muajve - Albeu

Dy muaj më parë vrasësi i komisar Artan Cukut , Mikel Shallari, i shpëtoi burgimit të përjetshëm pasi pranon krimi dhe statusin e bashkëpunëtorit të drejtësisë. Pikërisht në rrëfimet e tij përpara prokurorëve...

Ekzekutimi i Artan Cukut, arrestohet në Greqi Kristaq Leci (Roli i tij në vrasjen që tronditi policinë shqiptare)

para 4 muajve - Sot News

Një tjetër person është arrestuar në Greqi, për vrasjen e ish-komisarit Artan Cuku. Mësohet se në pranga ka rënë Kristaq Leci. Ky i fundit është personi që ndërmjetësoi mes porositësit dhe vrasësit të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK