http://kariera.mk

Grushte e shqelma në një lokal – policia tregona arsyen e rrahjes masive në Gjilan

para 4 muajve - Insajderi

Një fjalë goje kishte bërë që dy grupe të rinjsh nga Gjilani të grushtohen me shqelma dhe të thyejnë tavolinat në një lokal në qytetin e Gjilanit, shkruan Gazeta Insajderi. Pas kësaj rrahje janë arrestuar...

S’kanë të ndalur rrahjet, kësaj radhe plasin karriget në Vushtrri

para 4 muajve - GazetaBlic

Një përleshje fizike ka ndodhur mbrëmë në qendër të Vushtrrisë. Të përfshirë në përleshje janë disa të dyshuar, të cilët përdorën mjete të forta. Madje, njëri prej tyre, siç shihet në video, nxjerr edhe...

Zbulohet arsyeja e përleshjes me karrige mbrëmë në Gjilan

para 4 muajve - OraInfo

Një përleshje e rëndë fizike ka ndodhur mbrëmë në Gjilan. Mbrëmë ka ndodhur një përleshje mes pesë personave në një lokal të kompanisë së derivateve “HIB” në Gjilan. Përveç grushteve aty janë përdorur...

Rrahje me karrige e tavolina, dy grupe të rinjsh përplasen në lokal

para 4 muajve - Derveni

Disa të rinj janë përfshirë në një përleshje fizike në një lokal në qytetin e Gjilanit. Një dëshmitar ka thënë për Indeksonline se, rasti ka ndodhur në një restorant të një pompe të derivative, derisa...

Mësohet arsyeja e rrahjes me karrige në “HIB”

para 4 muajve - GazetaBlic

Mbrëmë ka ndodhur një rrahje mes pesë personave në një lokal të kompanisë së derivateve “HIB” në Gjilan. Përveç grushteve aty janë përdorur edhe mjete të forta si karrige dhe gjësende tjera. Zëdhënësi...

Rrahje, në Vushtrri, përdoren thika dhe mjete të forta! [Video]

para 4 muajve - Fakti Ditor

Një përleshje fizike ka ndodhur mbrëmë në qendër të Vushtrrisë. Indeksonline ka siguruar pamjet e kësaj rrahjeje. Të përfshirë në përleshje janë disa të dyshuar, të cilët përdorën mjete të forta. Madje,...

Mësohet arsyeja e rrahjes me karrige mbrëmë në Gjilan

para 4 muajve - Periskopi

Mbrëmë ka ndodhur një rrahje mes pesë personave në një lokal të kompanisë së derivateve “HIB” në Gjilan. Përveç grushteve aty janë përdorur edhe mjete të forta si karrige dhe gjësende tjera. Zëdhënësi...

Mësohet arsyeja e rrahjes me karrige mbrëmë në Gjilan

para 4 muajve - Gazeta Observer

Mbrëmë ka ndodhur një rrahje mes pesë personave në një lokal të kompanisë së derivateve “HIB” në Gjilan. Përveç grushteve aty janë përdorur edhe mjete të forta si karrige dhe gjësende tjera. Zëdhënësi...

Mësohet arsyeja e rrahjes me karrige mbrëmë në Gjilan

para 4 muajve - Fakti Ditor

Mbrëmë ka ndodhur një rrahje mes pesë personave në një lokal të kompanisë së derivateve “HIB” në Gjilan. Përveç grushteve aty janë përdorur edhe mjete të forta si karrige dhe gjësende tjera. Zëdhënësi...

Mësohet arsyeja e rrahjes me karrige mbrëmë në Gjilan

para 4 muajve - Arbresh

Mbrëmë ka ndodhur një rrahje mes pesë personave në një lokal të kompanisë së derivateve “HIB” në Gjilan. Përveç grushteve aty janë përdorur edhe mjete të forta si karrige dhe gjësende tjera. Zëdhënësi...

Rrahje në Vushtrri, përdoren thikat dhe mjete të forta!

para 4 muajve - Gazeta Observer

Një përleshje fizike ka ndodhur mbrëmë në qendër të qytetit të Vushtrrisë. Indeksonline ka siguruar pamjet e kësaj rrahje. Të përfshirë në përleshje janë disa të dyshuar të cilët përdorën mjete të forta....

Rrahje me karrige e tavolina, dy grupe të rinjsh përplasen në lokal

para 4 muajve - Koha.mk

Disa të rinj janë përfshirë në një përleshje fizike në një lokal në qytetin e Gjilanit. Një dëshmitar ka thënë për Indeksonline se, rasti ka ndodhur në një restorant të një pope të derivative, derisa në...

Përleshje në Gjilan, të rinjtë rrahen me karrige e tavolina

para 4 muajve - OraInfo

Një përleshje ka ndodhur në Gjilan. Me grushte e shqelma janë përleshur fizikisht dy grupe të rinjsh në një lokal në Gjilan, që ka përfunduar në një shkatërrim të pjesës së brendshme të lokalit – me thyerje...

Dy grupe të rinjsh rrihen me karrige e tavolina në Gjilan

para 4 muajve - Tetova Sot

Me grushte e shqelma janë përleshur fizikisht dy grupe të rinjsh në një lokal në Gjilan, që ka përfunduar në një shkatërrim të pjesës së brendshme të lokalit – me thyerje tavolinash. Ngjarja, e cila dyshohet...

VIDEO/ Rrahje me karrige e tavolina, dy grupe të rinjsh përplasen në lokal

para 4 muajve - Koha Jone

Disa të rinj janë përfshirë në një përleshje fizike në një lokal në qytetin e Gjilanit. Një dëshmitar ka thënë për Indeksonline se, rasti ka ndodhur në një restorant të një pope të derivative, derisa në...

Dy grupe të rinjsh rr.ah.en me karrige e tavolina në Gjilan

para 4 muajve - Lajm

Me grushte e shqelma janë përleshur fizikisht dy grupe të rinjsh në një lokal në Gjilan, që ka përfunduar në një shkatërrim të pjesës së brendshme të lokalit – me thyerje tavolinash. Ngjarja, e cila dyshohet...

Rrahje masive me tavolina e karrige në Gjilan

para 4 muajve - GazetaBlic

Një rrahje masive ka ndodhur në Gjilan gjatë kësaj jave. Ngjarja ka ndodhur në një lokal, përkatësisht në restorantin e pompës së derivateve Hib Petrol, raporton Gazeta Blic. Përleshja fizike ndodhi mes...

Rrahje masive në Gjilan, thyhen tavolina e karrige

para 4 muajve - GazetaBlic

Një rrahje masive ka ndodhur në Gjilan gjatë kësaj jave. Ngjarja ka ndodhur në një lokal, përkatësisht në restorantin e pompës së derivateve Hib Petrol, raporton Gazeta Blic. Përleshja fizike ndodhi mes...

Thyhen karrige e tavolina – rrahje masive në një lokal në Gjilan [video]

para 4 muajve - Insajderi

Me grushte e shqelma janë përleshur fizikisht dy grupe të rinjsh në një lokal në Gjilan, që ka përfunduar në një shkatërrim të pjesës së brendshme të lokalit – me thyerje tavolinash. Ngjarja, e cila dyshohet...

Detaje nga rrahja në Gjilan

para 4 muajve - Gazeta Monitor

Një rrahje në mes disa të rinjëve ka ndodhur sonte në një lokal në Gjilan. Në një video që po qarkullon në rrjetet sociale,  shihet se  disa të rinjëve janë gjuajtur edhe me karrige, arsyeja e kësaj rrahje...

Detaje nga rrahja në Gjilan

para 4 muajve - Periskopi

Një rrahje në mes disa të rinjëve ka ndodhur sonte në një lokal në Gjilan, raporton Periskopi. Në një video që po qarkullon në rrjetet sociale,  shihet se  disa të rinjëve janë gjuajtur edhe me karrige,...

Rrahje në Gjilan, të rinjët rrahen me karrige e gjësende të forta

para 4 muajve - Periskopi

Një rrahje ka ndodhur para pak minutash në një lokal në Gjakovë, raporton Periskopi. Në një video që po qarkullon në rrjete sociale, shihen të rinj të cilët gjuajnë me karrike dhe rrahën mes vete. Disa...

Rrahje masive me tavolina e karrige në Gjilan

para 4 muajve - Gazeta Monitor

Një rrahje masive ka ndodhur në Gjilan gjatë kësaj jave. Ngjarja ka ndodhur në një lokal, përkatësisht në restorantin e pompës së derivateve Hib Petrol, raporton Gazeta Blic. Përleshja fizike ndodhi mes...

Rrahje me karrige e tavolina, dy grupe të rinjsh në një lokal në Gjilan [Video]

para 4 muajve - Fakti Ditor

Disa të rinj janë përfshirë në një përleshje fizike në Gjilan. Një dëshmitar ka thënë për Indeksonline se rasti ka ndodhur në një restorant të një pope të derivative, derisa në video shihen disa djem të...

Rrahje me karrige e tavolina, dy grupe të rinjsh në një lokal në Gjilan

para 4 muajve - Gazeta Observer

Disa të rinj janë përfshirë në një përleshje fizike në Gjilan. Një dëshmitar ka thënë për Indeksonline se rasti ka ndodhur në një restorant të një pope të derivative, derisa në video shihen disa djem të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK